Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ειδα στο site οτι Κυριακη απογευμα (η ημερομηνια που εχω βαλει ειναι ενδεικτικη) δουλευε η Νταρια και εχοντας διαβασει καλες κριτικες (σχετικα παλιες ομως) για την κοπελα σκεφτηκα να κανω μια επισκεψη. Το μαγαζι ηταν αδειο και η υπηρεσια με καλωσορισε και φωναξε την κοπελα η οποια εμφανιστηκε χαμογελαστη και με τα βυζομπαλα εξω. Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, απλα συμπαθητικη, πρεπει να εχει ηλικια 30+ και υψος γυρω στο 1.60, ξανθο μαλλι κοντο, φοραει γυαλακια, σωμα κανονικο με ωραια μπαλκονια.Το προγραμμα ξεκιναει απο 40 ευρω το απλο και φτανει τα 100. Αποφασισα να περασω με το απλο. Μπηκα στο δωματιο και πριν προλαβω καλα καλα να ξεντυθω εμφανιστηκε η μανταμ. Ξαπλωσα στο κρεβατι και χωρις σχεδον να ανταλλαξουμε κουβεντα επεσε κατευθειαν πανω μου με αγαρμπο τροπο και αρχισε να μου φιλαει ντε και καλα το στηθος. Το σωμα της ηταν σε σταση που δε μπορουσα να πιασω σχεδον τιποτα. Πολυ συντομα κατεβηκε προς τα κατω και αρχισε να γλυφει τα παπαρια παλι με βιασυνη και ατεχνα. Σε αυτο το σημειο ειχα ηδη ξενερωσει με τη γκομενα... Μετα το συντομο αρχιδογλειψιμο μου φορεσε προφυλακτικο με την τσαπου να ειναι ακομα μελατη και αρχισε μια αθλια πιπα. Με τετοια πιπα και την ξενερα που ειχα φαει, οπως καταλαβαινετε το εργαλειο δεν ανταποκρινοταν. Παρολα αυτα ανεβηκε απο πανω για πηδηγμα με την τσαπου μελατη - δεν της ειπα τιποτα γιατι ειχα καταλαβει οτι δεν εχει νοημα και ηθελα να τελειωνουμε για να σηκωθω να φυγω. Η ολη φαση του πηδηγματος δεν πηγαινε οποτε της ειπα να κατεβει και να μου την παιξει. Το δεχτηκε με χαρα χωρις να με ρωτησει αν κατι δεν πηγαινε καλα! Το μονο θετικο απο την ολη φαση ειναι οτι μου προτεινε να μου την παιξει χωρις καποτα και στο τελος την εχυσα στις βυζαρες (μετα τις σκουπισε με ενα μωρομαντηλα και το βλεπω χλωμο να πηγε να πλυθει για να ειναι καθαρη για τον επομενο πελατη). Μετα το χυσιμο εφυγε απο το δωματιο μεσα σε δευτερολεπτα λες και την κυνηγουσαν χωρις στο μεταξυ να εχει χτυπησει το κουδουνι του μαγαζιου. Το συμπερασμα παιδια ειναι οτι, κατα την ταπεινη μου γνωμη, η γκομενα ειναι εντελως ξενερωτη και βιαστικη και δεν αξιζει το 40αρι αλλα ουτε καν 20 ευρω. Οι κριτικες που ειχα διαβασει ηταν παλιες - ισως παλιοτερα να ηταν καλη. Τωρα ομως δεν αξιζει τον κοπο. Μακρια απο την ξενερα γιατι θα κλαιτε τα λεφτα σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
154
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού