Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108216
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες στο παρελθόν να πετύχω την Έφη τελικά τα κατάφερα.Η τσατσά πολύ ευγενική και χαλαρή (η Έφη ήταν σε δωμάτιο) μου απαρίθμησε τα προγράμματα 40 απλό 50 μασάζ 60 μπάνιο-ντους 100 τζακούζι. Παίρνω το πρόγραμμα των 60 και περιμένω στο δωμάτιο το μωρό.η Έφη κατέφθασε χαμογελαστή αλλά και εμφανώς κουρασμένη γύρισε από άδεια και το φαν-κλάμπ της την έχει ξεμουνιάσει. Για την εμφάνιση της έχει γλυκό προσωπάκι βυζί μικρό αλλά το μεγάλο όπλο της είναι η κωλάρα της και ξέρει να την δουλεύει πολύ καλά.ήμασταν στο δωμάτιο με το τζακούζι και πήρα μια μικρή γεύση από το πρόγραμμα των 100 ευρώ.Αφού μου έβαλε αφρόλουτρο στην περιοχή μου έκανε ένα απίστευτο αρχιδο-πουτσο μασάζ και μετά μου έκανε κάτι κωλοτριψίματα στον πούτσο μου όλα τα λεφτά με κάβλωσε και με έφτασε στο 100% της στύσης ήθελε κι άλλα παιχνίδια αλλά εγώ δεν άντεχα άλλο ήθελα να την γαμήσω. Πριν μου περάσει το προφυλακτικό πλησίασα τον πούτσο μου στο στόμα της αλλά αδύνατον να τον πάρει γυμνό, πολύ καλή και καβλωτική πίπα και μετά ιεραποστολικό με πολύ ερωτισμό μου έδωσε και κάποια φιλάκια πεταχτά στο στόμα μετά ήρθε από πάνω όπου την έχει αυτή τη στάση και μπορεί να σε τελειώσει αμέσως αλλά δεν ήθελα να τελειώσω έτσι κρατήθηκα με το ζόρι και την έστησα στα τέσσερα και για το τέλος μου έκανε μια περίεργη αλλά πολύ καβλωτική στάση. κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και μου άνοιξε τα πόδια τέρμα όπου και κατέθεσα.συμπέρασμα πολύ καλή ερωτική ξέρει να σε φτιάξει αν έκανε και γυμνό τσιμπούκι θα ήταν ακόμα καλύτερη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Έφη
Υπηρεσίες
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού