Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 64 10
Sex Studio 108144
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναγωνιστες..

Σημερα κατα τις 17:00 επισκεφτηκα για πρωτη φορα αυτο το

Studio . Οι εντυπωσεις μου αριστες, αυτο φαινεται αλλωστε απο την απολυτη βαθμολογια (για να ειμαι ειλικρινης το παρκινγκ κακως το αξιολογω αφου εφτασα με αλλο τροπο εκει), αλλα ολοι οι υπολοιποι δεικτες ειναι "λιγοι" για να περιγραψουν τι εστι..Λενα

Συστηθηκε ως Ισπανογερμανιδα, ειναι πανεμορφη (ειναι !!!) ειναι πολυ ναζιαρα, και κανει απιστευτη σφιχτη πιπα. Το στησιμο της μοναδικο, δεν εχει "fake" κραυγουλες, και, αν και ηταν, κοντα στη ληξη της βαρδιας της (μεχρι τις 18:00), τα εδωσε ολα...

Δεν σου κανει καρδια να ξεκολησεις απο πανω της τα ματια σου, ειναι σαγηνευτικοτατη και ξερει πολυ καλα πως να σε απογειωσει.

Τα βυζακια της ειναι μικρα και στητα, το ολο σκαρι της ειναι λεπτο προς το κανονικο με την εμφαση να πηγαινει στο λεπτο περισσοτερο. Καθοτι και εγω Γερμανομαθης πιασαμε το μπλα μπλα, και σκεφτηκα καποια στιγμη να σηκωθω να φυγω...μην αρχισω και κολλαω μαζι της...δεν ηθελα και πολυ ακομα για να ειμαι ειλικρινης

Διαλεξα το...ξεσκουφωτον...ναι ξερω μη βαρατε, αλλα αυτο συνεβη μολις ειδα το προσωπο της. Διαφορετικα δεν ειμαι υπερ αυτης της λογικης.. Παντως ηταν πεντακαθαρη, και δεν εντοπισα τεραστιες ποσοτητες "κρεμας", μαλλον σε φυσιολογικα επιπεδα θα ελεγα..

Ti CT μου λετε...η κοπελα απλα δεν παιζεται με τιποτα...

Σε οποιον την επισκεφτει...καλο βολι...

Να εισαστε καλα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2008
Όνομα κοπέλας
Λένα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού