Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεγάλο χαμόγελοΚυριακή απόγευμα, μετά από έκτακτη εργασία στη δουλειά.
Η κυρία (μία από τις δύο που έχω συναντήσει στο εν λόγω μαγαζί) ευγενική, όπως πάντα. Προσέφερε λικεράκι και νερό.
Επίδειξη η Αλέξια:
Περί τα 27, Ξανθιά. κορμάρα, περί το 1.70, άψογα καλίγραμμα πόδια, βυζί μεσαίο μέγεθος, στητό, νεανικό. (όπως το γουστάρω). Όμορφο πρόσωπο, νεανικό, πρόσχαρο.Γλώσσα
Ό,τι χρειαζόμουνα για εκείνη την ώρα. Ζήτησα μαζάζ αισθησιακό και σεξ (στα 60 ευρώ).
Έκανα το μπάνιο μου και πριν βγω είχε μπει και με περίμενε στο κρεβάτι. Κουβεντούλα γνωριμίας και ξεκίνημα μασάζ. Με πρόλαβε βέβαια λέγοντάς μου να μην περιμένω κάτι το επαγγελματικό, της εξήγησα ότι δεν τρέφω αυταπάτες αφού ο βασικός λόγος που πήγα δεν ήταν το μασάζ. Περί τα 10' χαλάρωσα από τα χαιδέματά της.Εμμμμ
Προφυλακτικό και πίπα.Σπασίκλας
Πισωκολλητό ξαπλωτός. Γυρνούσε και κοιτούσε πρόστυχα και με κάβλωνε πιο πολύ. Υπέροχη θέα. Το τατουάζ στον κώλο της με κάβλωνε κι αυτό.Χαμόγελο
Αλλαγή στάσης. Πισωκολλητό. Το βλέμα της με απογείωνε. Έσπρωχνα ατελείωτα. Δεν ήθελα να τελειώσω γρήγορα και βγήκα.
Ξάπλωσα και της είπα ότι θέλω show.Ντροπή
Σηκώθηκε όρθια στο κρεβάτι από πάνω μου, άλλοτε φάτσα και άλλοτε πλάτη και χάιδευε το μουνί της. Εγώ έπαιζα τον πόύτσο αργά. Αυτό κράτησε περί τα 5'.
Έπειτα της ζήτησα πίπα. Με κοιτούσε στα μάτια. Σχεδόν αμέσως με έκανε και έχυσα.
Πολύ καλή επιλογή.
Θα ξαναπήγαινα με την Αλέξια, το συντομότερο. Νά 'σαι καλά μανάρι μου και να μας κάνεις ευτυχισμένους.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού