Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295170
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ημερομηνια ενδεικτικη. Εχοντας λοιπον κατα νου την πιθανη πρωτη συναντηση με την Πενυ ανυφορισα προς το βουνο. Μην εχοντας επισκευθει το εν λογω μερος επαθα πλακα με την κινηση που ειχε. Στο στουντιο περιμεναν 3-4 ατομα, ο χαμος και γινοταν παρελαση γενικοτερα.. ( Καημενη Πενυ ). Αφου ηρθε για σαλοναρισμα και ειδα και την αλλη κοπελα την Κλαουντια, ο τσατσος μου προτεινε Κλαουντια για 40 γιουρια. Δε γαμιεται λεω ας παω. Ε σε χειροτερη ξεπετα δεν εχω πεσει. Αφου αρχισε με ενα καραμελωμα οπου λεω οτι ισως προκειται για καλη επιλογη μου αρχισε μια ατεχνη πιπα, νευρικη σε σε σημειο που καταφερε να με εκνευρισει. Καθως εχασα καθε ορεξη μετα, υστερα απο 3-4 στασεις ''τελειωσα'' αδοξα.. Φευγοντας ειπε ενα απλο γεια και τιποτα αλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
asdor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
375
Πόντοι:
2.287
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2012
τύπε αφού είχες εκνευριστεί όπως έγραψες πως κατάφερες να κάνεις 3-4 στάσεις???

εκτός αυτού λες ότι είναι ξεπέτα αλλά δεν αναφέρεις τίποτα για το γαμήσι αν ήταν καλή,αν συμμετείχε κλπ. δλδ τι έγινε????
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Δεν ειπες καμια λεπτομερεια ομως.Ποση ωρα ησουν στο δωματιο κλπ.Πως ηταν η συμπεριφορα της απεναντι σου κλπ.Τωρα θα φας ενα σωρο σχόλια απο τους αγαπουληδές της και θα εχουν και δίκαιο.
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Δεν υπάρχει θέμα αγαπουλίασης. Δεν έχω πάει ποτέ με την Κλαούντια και ούτε πρόκειται καθώς δεν είναι του στυλ μου.
Όμως η κριτική του συναγωνιστή είναι μπερδεμένη. Από τη μια τη λέει ξεπέτα κι'από την άλλη ότι έκανε 3-4 στάσεις και ότι δεν απέδωσε επειδή τον εκνεύρισε η πίπα της. Δεν μπορούν να ισχύουν και τα δύο.
P
px75
12 Σεπτεμβρίου, 2012
Χρονος 10 λεπτα βαρια. Εμφανιση 1.60-1.65 χωρις πιασιματα. Βυζι σχεδον ανυπαρκτο. Συμπεριφορα διεκπεραιωτικη. Να τελειωνουμε.. 3-4 στασεις ναι. Και που με εκνευρισε ειχα πληρωσει, αρα επρεπε να συνεχισω το εργο μου με πεσμενη διαθεση βεβαια.. Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4