Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159293
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκευτηκα χθες το στουντιακι στη μεταμορφωση οπου θα συνεχισω μεχρι να τις παρω ολες απο εκει

μετα τη σαρα και τη μιχαελα σειρα ειχε η ινα

μπηκα την ειδα και επαθα πλακα
απο μπροστα την ειδα για 2 δευτερα επειτα γυρισε την κωλαρα της και θαμπωθηκα


τελος παντων φουλ προγραμμα 80 ευρω με ποδολαγνεια κωλο αφου δεν δινει το ρωτησα 400 φορες

ΚΑΝΤΕ ΠΑΖΑΡΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΟΥΝ ΣΤΑ 80 ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ

μπηκα μεσα μπηκε και αυτη μετα απο λιγο

και την λεω μην γλυφεις κατσε απλα στα τεσερρα και βαρα σφαλιαριτσες τον κωλο σου

λοιπον καθεται στα 4 και αρχισε να κουνιεται πανω κατω μαζι και τα κωλο μερια νομιζα οτι ο πουτσος μου θα σκασει..

πηγα κοντα και αρχισα το γλυψιμο στα κωλομερια και τα δαγκωματα...

επειτα αρχισα να γλυφω τα ποδια και τα δαχτυλα οπου μου αρεσουν πολυ...

στη συνεχεια πηγα απο μπροστα και αρχισα να της γαμαω το στομα στο οποιο εδειξε οτι της αρεσει αφου μετα απο λιγο εφυγα και ειπε "ελα λιγο ακομα δεν θελεις?"

δεν θα ελεγα οχι την γαμησα το στομα και αλλο και επειτα πηγα απο κατω της και της λεω "και τωρα πηδα στην πουτσα μου μωρο μου"

αρχισε να κουνιεται σιγα σιγα και επειτα πολυ γρηγορα μαζι με βογγητα...κριμα που εχει μικρα βυζια ομως...

σηκωθηκα την εβαλα στα 4 οπου τη γαμουσα με πολυ δυναμη και σε καποια φαση χαλαρωσα γιατι φοβηθηκα για το προφυλακτικο

και τελειωσα βαζοντας την να ξαπλωσει τελειως κατω μπρουμητα και εγω ξαπλωσα πανω της και τη γαμουσα...

ειναι τελεια η κοπελα αξιζει με τα 1000

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ίνα
john255
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
294
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2012
Τι έγινε ρε σεις με την Ινα, εμένα περιμένατε για πάτε? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Πλακίτσα μάγκες, καλά κάνετε, η Ίνα είναι κωλάρα και αξίζει μια δοκιμή
11 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελπίζω να μην καβαλήσει το καλάμι και την τετάρτη που θα πάω μου κάνει τη ντίβα και μου σπάσει τα νεύρα...έχει γίνει με άλλες για αυτό το λέω. με ρέγουλα οι θετικές κριτικές...Κουλ
11 Σεπτεμβρίου, 2012
άρα την κατέχει και την ποδολαγνία που μου αρέσει κ μένα....ΤΕΛΕΙΑ!! Ίνα σου ρχομαι!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3