Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στα δίδυμα της Κοζάνης και έχοντας διαβάσει τόσες καλές κριτικές για την Ειρήνη-Δανάη από τους συναθλητές πήγα να την επισκεφτώ.Η τσατσά ευγενέστατη μου λέει έχω την ειρήνη. Βγαίνει και η ίδια όμορφη στο πρόσωπο με καμπύλες. Χαιρετούρες στο σαλόνι την έκοψα κάπως κακόκεφη. Αφού μου απαριθμήθηκαν τα προγράμματα δίνω το αντίτιμο για πρόγραμμα με μασάζ και περνάω μέσα. Ξεντύνομαι, έρχεται η Δανάη μου λέει γύρισε να κάνουμε πρώτα το μασάζ,μου κάνει ένα σχετικά καλό μασάζ και μετά μου λέει γύρνα, βλέπω τον πούτσο κρυμμένο στη φωλιά του, λέω θα πέσει και κανένα προκαταρκτικό αλλά τίποτα πέρασμα προφυλακτικού σαν κάλτσα και λέω μέσα μου δεν θα μου σηκωθεί ρεζίλι θα γίνω.Όμως η Ειρήνη το κατέχει πολύ καλά το στοματικό και μου τον σήκωσε σχετικά εύκολα.Την βάζω στην αρχή σε ιεραποστολικό μετά έρχεται από πάνω μου όπου ευχαριστήθηκα να χουφτώνω τις βυζάρες και την κωλάρα της και στο τέλος έχυσα μέσα της σε doggie. Μπορώ να πω ότι λίγο δυσανασχέτησε με τις αλλαγές στάσεων αλλά δεν είπε κάτι.Συμπερασματικά καλή αλλά πολύ τυπική χωρίς κάτι αξιοσημείωτο ίσως δεν ταίριαξε η χημεία μας τι να πω.Σε υπηρεσίες δεν φτάνει ούτε στο μισό την Τσαρίνα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού