Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295063
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ώρα ήταν περίπου 11 το βράδι και με τη μισή Αθήνα στο ΟΑΚΑ για τη συναυλία των Red Ηot Chili Peppers ήταν μια καλή ευκαιρία για μια βόλτα στα ιδρύματα της πόλης, με την κίνηση εμφανώς πεσμένη σε σχέση με άλλες μέρες τέτοια ώρα. Ο δρόμος με έβγαλε στο αμαρτωλό βουνό στο οποίο ανηφορίζω για χάρη της αγαπημένης μου Λάιμα, αλλά είπα να κάνω μια... παρασπονδία. Στο 36 με υποδέχτηκε η Κλαούντια, αλλά το σαλονάρισμα της Πένυς δεν άφηνε και πολλά περιθώρια. Τα χάδια της με ανέβασαν σε δευτερόλεπτα. «Τι θέλει να μου κάνει ευτός ο πούτσος» με ρώτησε την ώρα που με χούφτωνε. «Αυτός ο πούτσος θέλει να χύσει τις βυζάρες σου αλλά πρώτα θέλω η γλώσσα μου να βάλει φωτιά στο μουνάκι σου» της είπα. Εδωσα το 60άρι και πέρασα στο δωμάτιο (βάλτε κάνα ντους ρε παιδιά) έτοιμος για άγριες καταστάσεις. Η κοπέλα δεν χρειάζεται συστάσεις. Τα προκαταρκτικά της, η πίπα της (φτυσίματα και deepthroat είχαν την τιμητική τους), το σεληνιασμένο γαμήσι που σου προσφέρει αξίζουν μέχρι και το τελευταίο ευρώ. Πραγματικά δεν μπορώ να θυμηθώ πόσες στάσεις αλλάξαμε. Οση ώρα τη γαμούσα φώναζε σαν τρελή. Στο πισωκολλητό έφαγε κωλοσκάμπιλα που πρέπει να ακουγόντουσαν μέχρι έξω. Δεν ξέρω αν όλα αυτά που κάνει είναι προσποιητά ή αληθινά (δεν με πολυνοιάζει κιόλας). Η ίδια μου έλεγε μετά ότι γουστάρει αυτό που κάνει και το απολαμβάνει με τον τρόπο της. Μαγκιά! Πάντως η θέα της κωλάρας της όταν είναι στημένη στα τέσσερα κολάζει αγίους. Ηταν η στιγμή που μετά από πολύ άγριο σφυροκόπημα τραβήχτηκα και την έχυσα στα ενισχυμένα βυζάκια της. Κατά την αναχώρησή μου με καληνύχτησε υπό τους ήχους των βογγητών της Κλούντια. «Πάλι γαμιέται αυτή η πουτάνα η Κλαούντια» σχολίασε η Πένυ. Μ' όποιον δάσκαλο καθήσεις, που λέει και ο σοφός λαός...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2012
Η ατάκα της πεννυς για την κλαουντια όλα τσ λεφτά!!Μεγάλο χαμόγελο
06 Σεπτεμβρίου, 2012
'Εζησες μεγάλες στιγμές φίλε μου...Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2