Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288173
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτες ώρες του Σεπτέμβρη, ύστερα από μίνι διακοπές βρέθηκα πάλι στην Ηλία Ηλιού.
Νταρντάνα με όμορφο, εκφραστικό πρόσωπο και πιασίματα. Για την ηλικία της, 37 κατ εκτίμηση, κρατιέται μια χαρά.
Ο υπηρεσίας ευγενικός, δίνω το 100ρι, ντούζ και περιμένω.
Ήρθε στο κρεβάτι, έβγαλε ό,τι φορούσε, έκατσε στα γόνατα, έγλειφα-πιπιλούσα σε λαιμό και αυτιά, φιλιά στο στόμα με τα χείλη, γλειψίματα-ρουφήγματα στις ρόγες εκατέρωθεν, χουφτώματα στα κωλομέρια της και στο γατάκι, σφικτές αγκαλιές. Βάζω το κεφάλι κάτω από τα πόδια της, στοματική περιποίηση στο γατάκι, τραβήγματα στα χείλη. Το γυρίζουμε σε 69, εγώ από κάτω, ρούφηγμα-παίξιμο με το γλώσσα στους όρχεις, χαδάκια όπου έφτανε.
Αυτή κάτω, περιποίηση στα στήθη με έμφαση στις ρόγες της, φιλιά στα χείλη. Ισπανική και τρίψιμο των όρχεων στο κορμί της, πιπίλιζε δάχτυλά μου, φιλιά γλειψίματα όπου έφτανα.
Γλείψιμο στα πόδια της, πιπίλισμα στα δάχτυλα. Απαλές μαλάξεις στα γεννητικά, χαδάκια παντού από τη πλευρά της.
Πάλι ισπανική. Ξανά 69, εγώ από πάνω, ρούφηγμα-τράβηγμα στους όρχεις και ισπανική.
Τελευταίο πέρασμα με τη γλώσσα σε όλο το κορμί της. Προφυλακτικό κατόπιν προτροπής μου, στάση μερικών δευτέρων για να ξαποστάσω. Ιεραποστολικό, άλλοτε όσο αργά μπορούσα για να μην τελειώσω, άλλοτε σταματούσα, φιλιά-χάδια-γλειψίματα εκατέρωθεν, έδειχνε να το απολαμβάνει.
Κάποια στιγμή σκέφτηκα να βγω για να συνεχίσουμε τα παιχνίδια αλλά με πρόλαβε το τέλος, το κρασί που είχε προηγηθεί δεν βοήθησε. Άρχισε να με σφίγγει γλυκά με τα πόδια, έμεινα μέσα της συνεχίζοντας στον ίδιο ρυθμό έως ξεστραγγίσματος.
Η γνωστή κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων, χάδια-φιλιά-γλειψίματα-ρουφήγματα και από τις δυο πλευρές. Έζησα 28 λεπτά γεμάτα ένταση, έφυγα ευχαριστημένος για μια ακόμα φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαρβάρα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
0
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού