Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
κλασσικη ρουμανα επαγγελματιας λοιπον.
και το λεω με την κακη ενοια γιατι ως γνωστον οι ρουμανες εχουν μια φημη.
ασχετα αν οι περισσοτερες που εχω παει ειναι ρουμανεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

εβλεπα τις φωτογραφιες της κοπελας οταν ημουν διακοπες και λεω αυτη πρεπει να την γ@μησω.
και τελικα την γ@μησα.
βεβαια απο τις φωτογραφιες και αυτο που σου βγαζουν περιμενα να δω κανα πιπινακι αλλα επεσα εξω.
η κοπελα δεν ειναι 23 οπως αναφερεται στις "κυριες" αλλα 27 κατα τα λεγομενα της.
και γρηγορα γρηγορα μπαινω στα υπερ και τα κατα με την εξης ερωτηση: ποσες φορες συναντησατε ρουμανα (εκδιδομενη) που εκανε ολες τις κινησεις τις μηχανικα και ακρως επαγγελματικα;
ε ακριβως αυτο ειναι.

στα μειον:
1)η κοπελα μπηκε μεσα και αμεσως πηγε να ανοιξει το προφυλακτικο.
2) ελλειψη social time εστω και στα αγγλικα που τα μιλαει. η φαση ειναι οτι την μιλουσα εγω και αυτη δεν απαντουσε γιατι κρατουσε μεσα στο στομα της το προφυλακτικο ρε μαγκες για να μου το περασει απευθειας. αφου το περασε ειπε και μια κουβεντα.
3)δεν αφηνει να πιασεις οχι μ..νακι αλλα ουτε πολυ τις ρογες τις και μαλιστα τα αποφευγει με χαρακτηριστικες στασεις.
4)το προσωπο της ειναι σκαμμενο και εχει ατελειες αν το παρατηρησεις στο σκοταδι

στα θετικα τωρα
1) εχει σωματαρα με ολη την ενοια της λεξης και φοβερη αισθηση του δερματος
2)πολυ καλα στησιματα- πολυ ελαστικη ειδικα στο ιεραποστολικο
3)piercing στο μ..νακι που εμενα με φτιαχνει
4)αρκετα καλη πιπα

δεν θελω να κατακρινω αλλα ολες αυτες οι πληροφοριες γραφτηκαν για να ξερουν οι συναγωνιστες που πανε και τι θα συναντησουν ειδικα στο δωματιο. μου θυμισε κατι ρουμανες που τις απεφευγαν ολοι στα fkk γιατι ηταν ξεπετες.

γενικα αν θελετε απλα να γ@μησετε ενα πολυ καλο κομματι για την συλλογη σας τοτε καντε το.
αλλιως αν περιμενετε pse (για τρελα γουστα) η gfe (για αγαπουλες) δεν ενδεικνυται. αντε λιγο pse αν σας κατσει η φαση.
παντως εγω θα ηθελα να την ειχα πετυχει σε cg που θα ειχα τον χρονο να την εκανα να της φυγει η μαγκια.Μεγάλο χαμόγελο

παμε γι..αλλαΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2012
Ούτε να την είχα παραγγείλει την κριτική σου...ρωταγα για τη νταρια στην ενημέρωση γιατί σκεφτόμουν να καταθέσω σε αυτήν αλλά μαλλον με γλυτωσες αδερφέ...παντως από κορμί είναι απαιχτη
04 Σεπτεμβρίου, 2012
Tην ειχα κι εγω να λαμβάνει σειρά αλλά τώρα θα το ξανασκευτώ .Πράγματι παραγγελία η κριτική σου .Αντικειμενικά όμως με το που την βλέπεις ,θέλεις να της τον καρφώσεις στο σαλόνι εκεί που βιάζεται να φύγει
04 Σεπτεμβρίου, 2012
οντως με το που βλεπεις αυτο το κορμι ειναι "αμαρτια" να μην το καρφωσεις. αλλα και μενα μου εκανε εντυπωση γιατι την εβλεπα εδω και καιρο και ενω την καρφωσαν αρκετοι γιατι στο μαγαζι ειχε κινηση κανεις δεν μιλουσε. ε, εγω ανελαβα να δωσω τα φωτα μου...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3