Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159411
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την είχαμε μπανίσει από φωτό πολλή καιρό τώρα με τον κερβερα και μόλις δόθηκε η ευκαιρία καβαλήσαμε τον τυφώνα και καρφί για το μαγαζάκι.

Το μαγαζάκι πολλή προσεγμένο με ωραίο σαλονάκι και άνετα δωμάτια το μονο μειονέκτημα είναι ότι δεν έχει ntouz μέσα και βγαίνεις έξω με την πετσετουλα σου κάτι που μου θύμισε K48.
Η κοπέλα είναι ομορφούλα με κορμί λαμπάδα και ένα κώλο σκέτη κόλαση,
μετά από ένα γρήγορο αλλα απαραίτητο ntouz έρχεται η κοπέλα αμέσως γλυκιά και χαμογελαστή κατα την διάρκεια της συνεύρεσης και με διάθεση για κουβέντα όχι όμως φλυαρία.
Στα του αγώνα ήταν πολλη θερμη με πολλη καλή συμμετοχη αρκετα καλή η πίπα της από στάσης όλα τα λεφτά είναι η θεα της κωλαράς τις στα τέσσερα ενώ με δικια της προτροπή και δικιά μου επιθυμία το τέλος ήρθε με πίπα

ενώ κατά την έξοδο πιάσαμε την κουβεντούλα στο σαλόνι όπου εντύπωση της έκανε ότι πήγαμε από σχετικά μακρινή απόσταση και η μεγαλύτερη πλακα ήτανε ότι μας θυμότανε από παλαιότερες τσάρκες όταν δούλευε αλλου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2012
μου το έπαιζες και δύσκολος τσαπάρα και δεν ήθελες να μπεις μέσα, να τον ακούς τον Κέρβερα ξέρει που σε πάει
31 Αυγούστου, 2012
Μετά το ποπ δεν εχεις στοπ.Γλώσσα βαρας τη μια κριτική πίσω από την άλλη.. Συνέχισε έτσι!! Κ να τον ακους τον κερβερα χωρίς δεύτερη κουβέντα. Κ μια διευκρίνιση. Η υπηρεσία πως συνεννοειτω?
31 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εντάξει τα βασικά τα έλεγε, αλλά αν ζητούσες παραπάνω ομιλία εκεί δεν καταλάβαινε Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3