Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825796
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ενδεικτική ημερομηνία στα μέσα Αυγούστου.Ξεπέρασα τις επιφυλάξεις μου για τα studios μιας και προτιμώ την άνεση των ραντεβού με ct-cg.Ιδιαίτερα θετικά συνέβαλε στην απόφασή μου να επισκεφθώ το χώρο, το καλαίσθητο, ιδιαίτερα ενημερωμένο site του, που παραπέμπει σε επαγγαλματίες. Μου άρεσαν οι σελίδες με τα προφίλ των κοριτσιών, όπου εκ των προτέρων ξέρεις τι προσφερει η καθεμιά.
Στο προκείμενο:Καλή υποδοχή από την κυρία της reception, η οποία αφού έμαθε όυι ήμουν πρωτάρης στο χώρο, εξήγησε τα προγράμματα και παρουσίασε τις κοπέλλες. Εκ των προτέρων αποφασισμένος, πήρα Μπέττυ και full στα 100 εξηγώντας οτι δεν με ενδιέφερε αυταρχικό. Στα της μάχης:ξεκίνησα με χάδια και ακγαλιές και η κοπελιά βιάστηκε να πετάξει τα πάντα τα πάντα από πάνω της και να περάσουμε στο κρεβάτι. Δαχτυλάκι και γλύψιμο από μεριάς μου στις τρυπούλες της.Βιαστικό πέρασμα σκούφου σε μισοπεσμένο εργαλείο και στοματικό,ταχέως γύρισμα σε 69 και πάλι βιστικά ανέβασμα για γλύψιμο στ νινάκι της με δική της πρωτοβουλία, η οποία ομως ήταν απολαυστική. Πέρασμα σε doggy, διαδοχικά νινάκι και@@λαρακι και τέλειωμα. Πριν ακουμπήσω την πλάτη μου στο κρεβατι η κοπελιά είχε ήδη σηκωθεί, χαιρετήσει και εξαφανιστεί.
Συνολικά η συνάντηση, αν και είχε καλές στιγμές, θα έλεγα οτι σημαδεύτηκε από τη διάθεση της κοπέλλας να τελειώνει και να την κάνει, πράγμα απογοητευτικότατο.
Κορίτσια, κατανοητό οτι ο χρόνος σας είναι χρήμα, αλλά λιγότερο εμφανής βιασύνη και 1-2 λεπτά social time, δεν θα ρίξουν την επιχείρηση έξω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
cloudrider
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
103
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2