Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82661
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινό Σαββάτου σηκώθηκα καλοδιάθετος, έφαγα γερό πρωινό, έκανα ένα μακρόσυρτο και χαλαρωτικό ντουζάκι και αποφάσισα να δώσω στην Ντέσυ την ευκαιρία να σφραγίσει το ξεκίνημα μιας μέρας που από το μεσημέρι θα ήταν ιδιαίτερα δύσκολη και αγχωτική.
Πρώτα λίγα λόγια για το μαγαζί το οποίο επισκεπτόμουνα για πρώτη φορά. Χαριτωμένο λοιπόν το μαγαζάκι, με εύκολη πρόσβαση και parking, πεντακάθαρο, όμως με μικρά έως στενάχωρα δωμάτια όπου το κρεβάτι ήταν αναγκαστικά σχεδόν μονό. Αν δεν υπήρχε η άψογη καθαριότητα θα μπορούσαν κάλλιστα να συγκριθούν με δωμάτια που προσφέρουν τα μπουρδελάκια του Βαρδάρη και σε καμία περίπτωση τα στούντιο της περιοχής του Μύλου…Λύπη
Για την Ντέσυ είχα διαβάσει καλά λόγια σε κριτικές που προηγήθηκαν και θέλησα να αποκτήσω και προσωπική άποψη….
Νεαρό κορίτσι λοιπόν, Βουλγαρικής τεχνολογίας, ψηλό γύρω στο 1.75 μελαχρινό με μακριά σγουρά μαλλιά εκφραστικά μάτια και μόνιμο χαμόγελο…Χαμόγελο Το στήθος φυσικό που εμπίπτει άνετα στην κατηγορία βυζάρες. Το κωλαράκι ψωμωμένο καθώς τα μαγουλάκια του ξεχύνονται εκατέρωθεν του ταλαίπωρου εσώρουχου και χορεύουν προκλητικά όταν απομακρύνεται…. Πάνω από το κωλαράκι και στο ύψος της μέσης υπάρχει ένα μεγάλο μακρόστενο ξεθωριασμένο tattoo….
Ήμουν ο πρώτος πελάτης της ημέρας και μετά από μια μικρή κουβέντα γνωριμίας κατέθεσα 50 και με πετσέτα στο χέρι προχώρησα στο δωμάτιο με το τζακούζι στο βάθος…
Η Ντέσυ σχεδόν με ακολούθησε. Χαϊδευτήκαμε για λίγο αναγνωριστικά στα όρθια και μετά ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. Όταν κατάλαβε ότι είχα διάθεση να γευτώ το μουνάκι της, διέκοψε τις εχθροπραξίες και πήδηξε στη μπανιέρα για φρεσκάρισμα παρόλο που τα βρεγμένα της μαλλιά μαρτυρούσαν ότι δεν είχαν περάσει πάνω από 20 λεπτά από το τελευταίο μπανάκι της… ούτε είχε μεσολαβήσει συναθλητής...
Όπως και να έχει, τέτοια ευαισθησία και συμπεριφορά θεωρώ ότι είναι άξια μνείας.Μεγάλο χαμόγελο
Γλέντησα με την ησυχία μου το μουνάκι της για λίγα λεπτά και μετά ανταπέδωσε την περιποίηση με ένα σχετικά διστακτικό καραμπαλίκινγ και γυμνό γλείψιμο του κορμού…. Μου φόρεσε το σκουφί με το στόμα και προχώρησε σε ένα εξαιρετικό πιπέτο με αρκετά deep και κατόπιν υπόδειξής μου με έντονα ρουφήγματα… Καθ όλη την διάρκεια με άφησε να χαϊδεύω τις τρυπούλες της αφού με παρακάλεσε να αποφύγω διείσδυση πράγμα που σεβάστηκα….
Όταν ήρθε η ώρα για την πράξη μου στήθηκε θεϊκά στα τέσσερα και ξεκίνησα το σπρώξιμο σε γρήγορο και σταθερό ρυθμό… Λίγο οι αληθοφανείς φωνούλες της, λίγο το φοβερό θέαμα, λίγο τα ζουμερά πιασίματα που εκμεταλλεύτηκα στο έπακρο, και λίγο το γεγονός ότι ήμουν χαλαρός ξεκούραστος και καλοδιάθετος, το τέλος ήρθε νωρίς και εκτός προγράμματος αλλά προτίμησα να το ευχαριστηθώ παρά να το σώσω…
Την πάτησα σαν έφηβος πρωτάρης αλλά δεν με χάλασε… Πνίγοντας τα γέλια μου την κατηγόρησα ότι αυτή έφταιγε… Προσπάθησε ανήσυχη να απολογηθεί μέχρι που κατάλαβε ότι αστειευόμουνα και απείλησε να με σκοτώσει…. Δίνοντας μου μια μεγάλη θερμή αγκαλιά…
Ακολούθησαν λίγα χαδάκια και φιλοφρονήσεις, φιλάκι στο μάγουλο, ευχαριστίες και αποχαιρετισμός γιατί στο επόμενο δωμάτιο περίμενε ο επόμενος…. εραστής.
Συνολικός χρόνος περίπου 20 – 22 λεπτά.
Συμπέρασμα: Η Ντέσυ είναι ένα φιλότιμο νεαρό κορίτσι με πληθωρικό κορμί αλλά για μένα αυτό που έκανε την διαφορά ήταν η άνεση και η οικειότητα που επιτύχαμε άμεσα μεταξύ μας καθώς και η διάθεση που έδειξε να μου προσφέρει αυτά που ήθελα και όπως τα ήθελα σε αντίθεση με άλλα άπειρα πιπίνια που προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σαν ρομπότ… προγραμματισμένα από το κατάστημα.
Φαίνεται να της αρέσει η δουλειά της και σίγουρα με τον καιρό θα γίνεται και καλύτερη. Από εμένα θα ξανατιμηθεί….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντέσυ
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού