Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82661
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη σημερα στη Ντεσυ,αφου πρωτα ειχα παρει τηλ και επιβεβαιωσα μεχρι τι ωρα δουλευει.
30 το απλο,40 χαλαρα και ισπανικο,50 γυμνο και αλλα τα οποια δεν ακουσα γιατι σταματησα την κασετα της ευγενεστατης τσατσας και ξεκινησα παζαρια οπου πηρα τελικα γυμνο και ισπανικο με 50 γιουρια Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
τελικα μου φαινετε οτι δεν εκανα παζαρια Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Μπαινω μεσα στο δωματιο,σε πολυ λιγο ερχετε και το μωρο.
Με βαζει για μπανιο και μου λεει εχθες ειχα γενεθλια,τι θελεις να σε κερασω?νερο,ουισκι,μπυρα,βοτκα,ρεντ μπουλ,τουρτα.Λεω τιποτα μωρε μια χαρα ειμαι,μα μου λεει πως πρεπει κατι να παρεις,λεω οκ ενα ρεντ μπουλ παρακαλω(οχι οτι πινω αλλα ειχα πολυ καιρο να το γευτω).
Μετα το μπανιο ξαπλαρω στο κρεβατι και ξεκινανε τα χαδια απο το μωρο και σιγα σιγα ερχετε και η ανορθωση,ξεκιναει ενα τσιμπουκι μα τι τσιμπουκι,ειναι ικανη να σε τελειωσει ετσι στα αψε σβησε.κανοντας αλλαγες στασεων καταφερα να κρατηθω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.
Υγρη και βαθεια πιπα χωρις χερι και καθολου δοντι(για λιγο δεν μπορεσε να μου κανει και deepthroat που της το ζητησα και φιλοτημα προσπαθουσε αρκετα λεπτα).
Πρωτη σταση ιεραποστολικο με τα ποδια τερμα πανω και δευτερη και τελευταια σταση(εξαλου πριν της τον βαλω,της ειχα πει οτι το τελος θα ειναι συντομο και μου λεει γιατι?λεω με τετοια πιπα εσυ ανασταινεις και νεκρους)Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο στα τεσσερα με θεα την υπεροχη κωλαρα της και καθος την καρφωνα μου εκανε και παιχνιδακια εναλλαγης κατα την εισοδο μου στο αιδειο της.Μια το αφηνε χαλαρο και μια το πιεζε και η αισθηση σε μενα ηταν σα να γαμουσα κανενα νεαρο αβγαλτο κοριτσακι που τωρα ξεκιναει τη δουλεια.Αφου την παρακαλεσα να το κρατησει σφυκτο την φηρμαρα δυνατα για κανενα διλεπτο και εκει ηρθε και το πανηγυρικο τελος με τρελα αναφωνηματα.
Αφου μετα πλυθηκαμε και οι δυο καθησαμε καπου ενα μισαωρο και μιλουσα για το καθε τι,καναμε και τσιγαρο στο δωματιο.
Γενικη εικονα:το μωρο ειναι ολα τα λεφτα,τετοια εξυπηρετηση δε μου εχουν κανει πουθενα,ευγενεστατο και σιγουρα vfm αυτη τη στιγμη που μιλαμε γιατι εχουμε γεμησει μπαζα.
Σιγουρα θα ξανα παω
Υ.Γ με το που εφυγα απο το ντελο τα ποδια μου ετρεμαν για καμια ωρα,περασα υπεροχα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντέσυ
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού