Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364388
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ψάχνοντας κάτι κοντά και γρήγορα,έκανα ένα ντού στο συγκεκριμένο μαγαζί να δώ τι παίζει.Καινούργιος χώρος,προσεγμένος,άνετο πάρκινγκ και ευγενική τσατσά.Η κοπέλα που δούλευε,Ρωξάνα 25 ετών απο Μολδαβία,γύρω στο 1,70 και 55 κιλά,σούπερ πετίτ με κοντό ξανθό μαλί και βυζί μικρό χαλαρό.Έδωσα το 50άρικο και πέρασα στο δωμάτιο και εδώ αρχίζουν οι "κίτρινες κάρτες".Ναί μέν πετσετούλα και παντόφλες στην σακούλα και μπανιέρα διαθέσιμη,αλλά κλιματιστικό κλειστό,τηλεόραση κλειστή,προφυλακτικό χρησιμοποιημένο στο πάτωμα δίπλα στο κομοδίνο και η συσκευασία του δίπλα στο πορτατίφ.Είσοδο της κοπέλας στο δωμάτιο με πολύ χαμόγελο και διάθεση,οι απαραίτητες συστάσεις και ξεκίνημα με χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα.Ιδιαίτερη εστίαση στις μπάλες, με πολύ περιποίηση και πολύ ρούφηγμα.Σταμάτημα απο μένα,η Ρωξάνα απο πάνω κανονικά.Απίστευτα στενό μουνί και αργές κινήσεις σύμφωνα με τις οδηγίες μου,για να προλάβω να την απολαύσω λίγο παραπάνω.Γύρισμα στο τέσσερα,ένα κωλαράκι δυό χούφτες όλο κι όλο και κατάθεση με το γκάζι τέρμα.Χαλάρωμα,ψιλοκουβεντούλα και τα γνωστά.
Τέλος η κοπέλα έχει ένα καψιματάκι στο δεξί της πόδι,που προσπαθεί να το κρύψει με το χέρι της.Τα συμπεράσματα δικά σας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2012
Εσύ τι συμπερασμα έβγαλες σχετικά με το κάψιμο?
13 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

επειδή η κοπέλα έχει ένα καψιματακι και σε όλα τις είναι άψογη δεν πιστεύω ότι αυτό την επηρεάζει στην δουλειά βεβαια γούστα είναι αυτά δηλαδή εσύ δεν έχεις ατέλειες?και όσο αφορά το δωμάτιο ούτε μια στο εκατομμύριο δεν βρίσκονταν στην κατάσταση που είπες ΝΙΚΟΣ 752 μπορεί η τηλεοσαση και το ερκοντίσιον γιατί πολλές κοπέλες παθαίνουμε ψύξη και να ανοίγουμε μόλις μπει ο πελάτης αλλα για πεταμένες καπότες στον πάτωμα δεν είναι αλήθεια και αν είναι αλήθεια γιατί δεν ζήτησες να αλλάξεις δωμάτιο? γιατί εγώ αν είμαι σε ένα βρώμικο περιβάλλον όχι να g@@@ δεν μπορώ αλλα καν δεν θα έμπαινα τέλος πάντων αν είστε πελάτης σας εφκαριστουμε γιατί μας κάνετε να είμαστε πιο προσεχτικοι την άλλη φορα αλλα και πάλι αν είστε βαλτοί από τα τριγύρω μαγαζιά σας εφκαριστουμε και σας γιατί εν μπαίνετε στο κόπο να κάνετε δυσφημίζει πάει να πει πως είμαστε πολλή ψιλά καλή σας ημερα!
(Updated: 15 Αυγούστου, 2012) 14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όσον αφορά το καψιματάκι,απλά το ανάφερα,για να έχουν οι συναγωνιστές μια ολοκληρωμένη άποψη για την εμφάνιση της κοπέλας.
Για το χρησιμοποιημένο προφυλακτικό που σχολίασες,δεν νομίζω να έγραψα στην κριτική μου,οτί το είδα μπαίνοντας στο δωμάτιο και έκανα μόκο.Το είδα όταν τελείωσα και κατέβηκα απο άλλη μεριά του κρεβατιού για να πάω να πλυθώ.
Τέλος,για το ποιός μπορεί να είναι βαλτός και αβανταδόρος άς το κρίνουν οι υπόλοιποι....
14 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έβγαλα κανένα συμπέρασμα για το κάψιμο.
"Τα συμπεράσματα δικά σας" που΄έχω γράψει,αφορούν όλη την κριτική γενικά.
Απο την μία ένας χώρος που δυστυχώς με χάλασε και απο την άλλη μια πολύ πρόθυμη κοπέλα.
Πάς ή δεν ξαναπάς στο μαγαζί????? Εδώ πηγαίνει "τα συμπεράσματα δικά σας".
07 Σεπτεμβρίου, 2012
Συγνώμη άσχετο, γυναίκα 1,70 για Ελλάδα πετίτ θεωρείται;

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5