Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327227
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από σχετική ενημέρωση από το αντίστοιχο site,στόχος η miss Candy.
Οι γύρω δρόμοι κυριολεκτικά άδειοι και είσοδος στο κατάστημα ως ο μοναδικός άνθρωπος στη περιοχή.
Εμφανίζεται η Candy,μετά από τη παρουσίαση της τσατσάς,με μαύρο συνδυασμό εσωρούχων με τα ζαρτιέρας και δυχτιωτών καλτσών και αντίστοιχη μακρομαλλούσα περούκαMoney Mouth
-Ωχ,τι είναι αυτό?Βγάλτο αμέσως!
Χαμογέλασε και την έβγαλε εμφανίζοντας το γνωστό κοντό ξανθό μαλλάκι της.Τώρα μάλιστα....
Πληρώνω το παράβολο για χαλαρό και εντός 5λέπτου εμφανίζεται στο δωμάτιο η νεαρά.
Πριν προλάβουμε τις τυπικές χαιρετούρες με αναγνώρισε Κουλ και αρχίσαμε τα προκαταρτικά στα όρθια.
Όταν μου γύρισε την πλάτη είδα πως το κωλαράκι της είχε χάσει λίγους πόντους και έγινε τέλειο!!!!!!!Άρχισε και να με κωλοτρίβεται (βοηθάει εδώ το ύψος μου)και χτύπησα κόκκινο!
Γονατίζει στο κρεβάτι και μετά από το "κοστουμάρισμα" άρχιζει πολύ καλή πίπα με deepthroat και ψιλοκαραμέλωμα.Σημαντική βελτίωση έδειξε.
Ξαπλώνω και εγώ δίπλα της,ανεβαίνει πάνω μου και της λέω αν μπορώ να γλύψω την επίμαχη περιοχή της.Και μου το φέρνει με τη μια στο πρόσωπο!
Αρχίζω το σπατουλάρισμα,κάνω κίνηση για κωλοδαχτυλάρισμα και το δέχεται θετικά.Ξεκινάει κι αυτή να κουνιέται ρυθμικά πάνω στη γλώσσα μου με αρκετά βογγητά και να έχει αρχίσει να γίνεται μούσκεμα.Χτυπάω και 2 δάχτυλα μπροστά και το πάρτυ συνεχίζεται ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Σηκώνεται ξαφνικά αγκομαχώντας και το γυρίζει σε 69.......Μπροστά σ'αυτή τη θέα του κώλου της σταμάτησα μέχρι που με είπε να συνεχίσω να της βάζω δάχτυλο και στις 2 τρύπες της.Τι να κάνω,αφού το θέλει......Χαμόγελο
Κατάλαβα γρήγορα πως έτσι θα έρθει το τέλος(όχι ταξηνόμησης ούτε ακινήτου,το δικό μου τέλος...) και αρχίσει άμεσα reverse με τη δεσποινίδα να στάζει.
Συνέχεια με ιεραποστολικό,όπου με δική της πρωτοβουλία έβαλε τα πόδια στους ώμους μου διευκολύνοντας τη διείσδηση. Αυτή συγχρώνως να τρίβει την κλειτορίδα της και να έχουμε και πεταχτά φιλάκια.
Γύρισμα στα 4 γιατί πόσο ακόμα θα αντέξω αλλά να πάρω και μια ανάσα.Και εκεί απόλαμβάνω τη θέα "το στήσιμο της Candy"....Ποιά Καλντέρα και ποιά Οία Κουλ
Ευτυχώς με συνέφερε η Candy γιατί ακόμα θα χάζευα αυτό το θεσπέσιο κωλαράκι.
Άρχισε κι αυτή να κουνιέται στο ρυθμό μου,να τρίβει την κλειτορίδα της και να ακούγονται οι κραυγούλες της και "κατά τον απέναντι αναγνωρισθέντα στόχο,άρξατε πυρ"..........
Μασαζάκι εκ μέρους μου γιατί το ζήτησε (gl μη σχολιάσεις...),κουβεντούλα περί διακοπών και εσωτερικής αλλά και διεθνούς κοινωνικοπολιτικής καταστάσεωςΜεγάλο χαμόγελο,θερμή αγκαλιά με το αντίστοιχο φιλί και The End.

Για επίλογο τι να γράψω? Τίποτα.....Έτσι ούτε με γκόμενα!


Υ.Γ. Δυστυχώς δεν μπορώ να βαθμολογήσω όπως θέλω.
Βάλτε σε όλα 10 (μέχρι και στην τσατσά...)εκτός από συμμετοχή/διάθεση.Εκεί θέλει 10 εις τη Νιοστή!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
Johnny Red
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
113
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού