Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82661
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
με γαργαλουσε το πουλακι μου νυχτιατικα και αυτα τα 30€ που ειχα στη τσεπη ηθελα να τα ξαποστειλω... Λιγο η καλοκαιρινη βροχη λιγο και μια ανεξηγητη χαζοχαρουμενη ευθυμια που με ειχε πιασει ειπα να κανω ενα κασκαντεριλικι κ γω μια φοραΓλώσσα
μπαινω στο εν λογω στουντιακι... ''τζουλια'' μου λεει η τσατσα κ αρχιζει να την εκθειαζει ζαλιζοντας μου τα αρχιδια σε μεγαλο βαθμο με την παρλα της. ΟΚ θειτσα μ επεισες εισαι ακομα μια αντικειμενικη τσα2 οπως ολες σας αλλωστε. Μου λεει περιμενε να την δεις. Περναει κανα 10 λεπτο μεχρι να βγει, φανταζομαι θα ειναι με αλλον στο δωματιο. Τελικα δεν ηταν κανεις κ βγαινει με βαρεμενο νυσταγμενο υφος. Θα την ειχε πεσει λογικα για υπνακο. Κ ενω την καταλαβα απ το σαλοναρισμα οτι κοιμοταν ορθια παρ ολα αυτα μπηκα γιατι μου ειχε μεινει το ονομα της απο κατι σχολιακια εδω μεσα και μιας κ δεν ειχε τιποτα αξιολογο εκει γυρω στα 30€ ειπα να μπω.
Μπαινει το καβλακι μεσα με το τσιγαρο κ το τασακι στο χερι. Μου εφυγε ενα αυθορμητο γελιο.. με ρωταει "σε πειραζει το τσιγαρο?" Οχι λεω τι να με πειραζει ελευθερα. Εμφανισιακα ειναι ενα πολυ καβλιαρικο πιπινακι με τελεια φυσικα μεγαλα βυζακια κ πολυ ομορφη φατσουλα. Αδυνατα μπουτακια κ κοντουλα. 9/10 ανετα απο εμφανιση. Ριχνει κατευθειαν μια ξαπλα στο κρεβατι κ με κοιταει με ενα ακομα πιο βαριεστημενο υφακι. Ωχ λεω την πατησαμε με το πουλι στο χερι με βλεπω να φευγω. Ε δειλα δειλα αρχισε να κουνιεται τελικα, της πεταξα τα βυζακια εξω κ αρχισα να τα χαιδευω δεν δοκιμασα να της τα γλυψω με απετρεψε με την βαρεμαρα της. Αρχισε να μου τον παιζει σιγα σιγα κ μου σηκωθηκε κατευθειαν. Ξεκιναει πιπα η οποια ηταν φανταστικη. Κοντεψα να τελειωσω ετσι. Πολυ καλα ρουφηγματα οπου σε συνδυασμο με τα χουφτωματα της βυζαρας της με εκαναν τουρμπο. Την τραβηξα για να ανεβει πανω μου κ μου λεει ''οχι εσυ απο πανω''Χμμμ; Απο την νυστα της δεν μπορουσε να με καβαλησει κ το καταλαβα κατευθειαν γι αυτο δεν επεμεινα. Τελικα την γυρισα στα 4 οπου πηρε μια σταση σαν εμβρυοMoney Mouth το μουνακι της θεοστενο. Ευτυχως που τραβηξε το χερι της για να της ζουλαω τα εκπληκτικα βυζια της. Λιγο μου τριβε κ τ αρχιδια για να με ξεπεταξει γιατι νυσταζε οποτε την σφυροκοπησα κανα 3λεπτο γρηγορα για να τελειωσω επιτηδες μην εχουμε καμια στραβη γιατι για εκει πηγαινεΘυμός
Η κοπελα δεν την παλευει. Και δεν φταιει αυτη, ο μαλακας ο νταβας φταιει που την εχει ολη μερα εκει. την ρωταω "νυσταζεις?" μου λεει ναι. λεω ρεπο δεν παιρνεις κ λεει η καυμενη "ρεπο? i dont understand" ουτε που ξερει τι ειναι το ρεπο. Λεει 7 μερες δουλευει τη βδομαδα κ μαλιστα συνεχεια. Μεχρι το κλεισιμο θα ηταν εκει κ στις 7 η ωρα θα πηγαινε Βαρδαρη! ελεος ρε μαλακες νταβαδες τετοιο λουλουδι κ το χαραμιζετε ετσι? Εγω δεν ξαναδινω φραγκο με αυτες τις συνθηκες. απ την ωρα που εχυσα 5 φορες χασμουρηθηκε κ κατευθειαν μου ζητουσε συγνωμη! Δεν την παλευει! Μακαρι να την αναλαβει κανα σοβαρο στουντιο κ να την εχει να δουλευει σε νορμαλ συνθηκες και ωραρια μπας κ σωθει κι αυτη κι εμειςΜεγάλο χαμόγελο Κριμα... Μακαρι να παει αλλου για να την ξαναγαμησω οπως πρεπει, ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΞΑΝΑ. ΕΛΕΟΣ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
bak14
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού