Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163666
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αυγουστιατικο δειλινο αποφασιζω επιτελους να επισκεφτω την Εμμανουελα την Κυπρια στο Π.Ερημιτη που την ειχα ξαναδει σε βολτα και ειχα παθει ζημια απο την εμφανιση και τη διαθεση της.
Μακρυ ξανθο μαλλι, σχετικα ψηλη κοπελα με ωραιο κορμι και ατου τα υπεροχα ζουμερα φυσικα βυζια της.
Σημερα πρωτος πελατης της βαρδυας της μπαινω μεσα και αρχιζουμε τα φασωματα στο σαλονι μπροστα στη συμπαθεστατη τσατσα. Χουφτωμα στη κωλαρα της και ρουφηγμα στις θεικες βυζαρες της, αν δεν ηταν η θειτσα να μου πει "αυτα στο δωματιο" ανετα θα το καναμε επιτοπου στο σαλονιΜεγάλο χαμόγελο

Μετα απο μικρη αναμονη αφοτου ειχα περασει εντος εισηλθε και η τουμπανιαρα η Εμμανουελα το σκυλι του πολεμου. Παλι τα ιδια φιλια γλυψιμο στις βυζαρες μου γυρισε πλατη και αρχισε να κωλοτριβεται με μανια στην τουρμπισμενη ψωλη μου. Την ξαπλωνω στο κρεβατι και γλυφω τις βυζαρες για κανα πενταλεπτο. Φοβερο φυσικο βυζι το απολαυσα στο επακροΚουλ

Ξαπλωνω και μου αρχιζει πιπα πολυ καλη + καραμπαλικινγκ

Πρωτη σταση στα 4 εγλυψα κλεφτα και λιγο μουνι και κωλο πριν εισελθω. Το μουνακι της εφαρμοσε πολυ καλα και σφυροκοπησα αρκετα δυνατα. Γυρισμα σε ιεραποστολικο με μικρο διαλλειμμα για φιλακια γιατι ημουν ηδη ετοιμος να εκραγω. Κι εκει τελεια φαση gfe ,σεξ με παθιασμενα φιλια, ωσπου δεν μπορεσα να κρατηθω αλλο και εχυσα σφυροκοπωντας δυνατα και βαθια το μουνακι της.

Στη συνεχεια κι ενω ειχα τελειωσει της εγλυψα λιγο το μουνακι και της βυζαρες και φιλιομασταν για κανα πενταλεπτο.
Μολις ντυθηκα βγηκα εξω αναψαμε τσιγαρο και μιλησαμε για κανα 10λεπτο.
Μ'αυτα και μ'αυτα ενω ειχα φτασει 8.15 αποχωρησα στις 9.
Οι εντυπωσεις που μου αφησε ηταν αριστες και μαλλον θα γινω αποκλειστικος της πελατης, τουλαχιστον μεχρι να επιστρεψει η νο1 Εμμανουελα, η Ρουμανα απο Κατεχακη. Ζήτω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλλα
Υπηρεσίες
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.309
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού