Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161841
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από δύο αποτυχημένες προσπάθειες να την συναντήσω σήμερα επιτέλους την πέτυχα την μικρούλα την Άλεξ, σε καλή κατάσταση, ίσως να έχασε και να διό κιλάκια, όμορφη και αγέρωχη, αν και φαινόταν στο σαλόνι λίγο κουρασμένη, παρόλα αυτά έδωσα τα 30 ευρώ που αντιστοιχούν στο απλό πρόγραμμα και πέρασα στα ενδότερα.

Σε λίγο ήρθε και το μωρό, μου φάνηκε σαν λίγο κουρασμένη αλλά εγώ την έβαλα στην αγκαλιά μου για τα πρώτα προκαταρκτικά στα όρθια, και ανταποκρίθηκε και αυτή, μου τον έπιασε και άρχισε να μου τον παίζει και τον σήκωσε στα γρήγορα, οπότε την έριξα στο κρεβάτι και ανοίγοντας τα τεράστια πόδια της χάζεψα και χάιδεψα εξωτερικά το γλυκό της μουνάκι, έπαιξα και λίγο με την πίσω τρυπούλα της, βάζοντας την ελαφρύ δαχτυλάκι και ήταν καλά, και ήμουν τελείως έτοιμος πλέον, οπότε γύρισα ανάσκελα, και μου πέρασε το προφυλακτικό με το στόμα παρακαλώ, ξεκινώντας την πίπα, η οποία ήταν επαρκώς καλή αλλά σχετικά σύντομη, χωρίς όμως να νοιώθω κάποια είδους χρονική στέρηση.

Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου και εκεί πραγματικά έδωσε ρεσιτάλ το μωρό, ξεκινώντας με βαθύ κάθισμα ώστε να μπαίνει ολόκληρος μέσα της μέχρι βαθιά, της άρεσε και κουνήθηκε πάνω κάτω για ώρα αρκετή , και μετά κάθισε πάνω μου και κουνιόταν μπρος πίσω, και μετά ξανά τα ίδια πάνω κάτω, ασταμάτητα, δεν κατέβαινε από πάνω μου η μικρή, μιλάμε λύσσαξε σήμερα δίνοντας μου την εντύπωση ότι ήθελε να τελειώσει και αυτή, αλλά δεν την άφησα μιας που την ήθελα ενεργή, δεν ήθελα να ρισκάρω κάποιο τεμπέλιασμα της στη συνέχεια, και την σταμάτησα και την γύρισα στα 4 απολαμβάνοντας, την υπέροχη θέα της βαρβάτης κωλάρας της.

Και έτσι στημένη όπως ήταν την κάρφωσα δυνατά και σταδιακά ανέβαζα ταχύτητα και η Άλεξ ήταν εκεί, και συμμετείχε όσο καλύτερα μπορούσε, και έλεγα από μέσα μου ας μην τελειώσει ποτέ, αλλά έπρεπε, και κάπου εκεί φάγαμε το φλασάρισμα των φώτων από την μαντάμ, σημάδι πως το 10λεπτο είχε παρέλθει, αλλά η μικρή εκεί, δεν έδωσε σημασία και με περίμενε, και εγώ όλο και ανέβαζα ταχύτητα και αυτή το άντεχε, και κάποια στιγμή την ξάπλωσα μπρούμητα χωρίς να βγω από μέσα της και της έδωσα τη χαριστική βολή, φτάνοντας την αντοχή μου στα όρια της, μέχρι το τελευταίο επίπεδο και κάπου εκεί ήρθε το πανηγυρικό τέλος με πολύ δυνατό χύσιμο μέσα σε κραυγές.

Έχοντας ακόμη πλήρη στύση, τον άφησα καρφωμένο μέσα της βαθιά, χαϊδεύοντας ελαφρά την πλάτη, και ένοιωσα ότι της άρεσε και αυτής, και έμεινε κοντά μου μέχρι που τον έβγαλα τελείως, οπότε σηκώθηκε να αποχωρήσει, και εκείνη τη στιγμή η μουσική του δωματίου δυνάμωσε στιγμιαία, σημάδι προφανώς του 15λεπτου, και σε λίγα sec η Άλεξ είχε αποχωρήσει.

Θέλω να επισημάνω κάτι για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, ότι τα σημάδια της μαντάμ είναι πολύ διακριτικά και εγώ τα καταλαβαίνω λόγω του ότι είμαι παλιός και τακτικός πελάτης του καταστήματος και την συγκεκριμένη κυρία την σέβομαι και την εκτιμώ μιας που πιστεύω ότι είναι από τις αξιόλογες παρουσίες του χώρου.

Ο χώρος όπως πάντα ήταν άνετος και πολύ καθαρός.

Ήταν δυνατή η σημερινή μου εμπειρία, η μικρή το έχει, μπορεί η όψη της να δείχνει κουρασμένη και να μην είναι τόσο επικοινωνιακή, αλλά όταν πάρει μπρος και ανάψει δεν σταματιέται , σίγουρα μια καθοδήγηση την χρειάζεται, αλλά η απόδοση της από εκεί και πέρα είναι πολύ καλή και φεύγεις ευχαριστημένος. Από εμένα θα υπάρξουν και επόμενες επισκέψεις σε αυτήν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Άλεξ
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
506
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού