Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τελειώνουμε την δουλεια σαββατο 3:50, τελευταία μας κρατάει μιση ωρα παραπανω για την ψυχη της μανας του και παμε να πληρωθούμε αυτα που εχουμε δούλεψη. Περνουμε και αδεία 3 εβδομαδες οποτε θα πάρουμε αρκετο πάρα, τουλαχιστον ετσι νομιζουμε. Τελικα δεν δινει το επίδομα και μια εβδομαδα αδείας και λεει απο Σεπτεβριο σιγα σιγα, οσο θα τα παρετε εσεις που το διαβαζετε τοσο θα τα παρω και εγω. Αρκετα νευριασμενος καθομαι να μαλακιστο στο PC και μπαινω στην ιστοσελιδα του μπουρδελα και απο της αναφορες για την μπιανκα-μπλανκα μου γινετε πυραύλος λεω αντε μπορει να ειχα 4 συνεχόμενες αποτυχημένες συνεύρεσης και δεν πηρα τα λεφτα που επρεπε να παρω αλλα με την Μπλανκα η τύχη μου θα γυριση(να παρε 5 να μην στα χρωστάω μαλακα....). Παω καρφωτός εκει και ειναι μια αννα ξανθια,καλουτσικο σωμα αλλα δεν ειναι η Μπλανκα ρωτάω την σπαστικη τσατσα αλλα λεει πως δεν την ξερει(καλα τα ξερουμε οτι η τσατσαδες ειναι η μεγαλύτερες καριόλες στο χωρο οποτε δεν την δίνω σημασία και εφυγα). Ειχα νευρα αλλα ηθελα να τον δώσω καπου περνω τηλεφωνα να μαθω τι γινετε στα αλλα μαγαζια τιποτα το ιδιαίτερο δεν υπαρχη...εκτος απο μια στο κοροβαγκου με το ονομα αννα. Λεω σε αυτο το μαγαζη δεν εχω φαει πατατα μεγαλη μεχρι στιγμης σίγουρα και αυτη καλη θα ειναι (βλεπε Καντυ,Αντριανα,Χριστινα και Σαρα). Μπαινω στο μαγαζη βλεπω μια καινουργια τσατσα συμπαθητική και με καλη διαθεση. Μου λεει το προγραμμα εγω ώμος θελω να δω την κοπελα οποτε την διακόπτω, και η τσατσα φωναζει την αννα μου αρεσε, δεν εχω ξαναπαει με κοκκινομαλα οποτε αφου μου αρεσε ηθελα να δοκιμάσω. Ρωτησα το γλύψιμο (δεν εχουν αυτοι απλο γλυψιμο μονο το 69 ειναι στο μενου τους) ποσο εχει και μου ειπε 70(καλα ρε τη γλείφουμε χρυσο και δεν το ξερω??? της ολο τα κοριτσια παλια το ειχαν 70 και φετος το εχουν κανει 60 νομιζω πως ακουσα για 50 καπια φορα αλλα δεν ειμαι σίγουρος αλλα το 60 ειναι γκαραντι)της το αναφερα και μου ειπε οτι θα μου κανει το 69 60Ε γιατι φαίνομαι καλο παιδι, οποτε εγω αδραξα την ευκαιρια και την ρωτησα αν δεν κανουμε 69 και γλυψω μονο εγω μπορουμαι να το κανουμε 50?. Ρωτησε την αννα και το δέχτηκε οποτε ημουν χαρούμενος απο το παζαρεμα -20 δεν ειναι λιγα τα 20, αλλα 10 και γαμαω αλλη μια φορα. Ζηταω πετσετα για ενα γρηγορο ντουζακη γιατι μετα λιγα και τα πολλα ειχα ίδρωση. Την στιγμη που βγαινω απο το μπανιο ερχετε και η αννα. Λοιπον η Αννα ειναι μια κοπελα γυρο στο 1.70 κοκκινομαλα ωραιο σωμα αλλα λιγο χαλαρο το οποιο της τεριαζη με μικρο στηθος, της χούφτας που λεω εγω ομως το οποιο ειναι νερουλο αλλα παραδοξος με πολυ ομορφη και καυλομενη ρωγα,καλοσχηματισμενο κολαρακι και ομορφη φατσα. Στο συνολο μια ομορφη παρουσια που δεν περνα απαρατήρητη. Λιγα χαδακια στα ορθια μετα στο κρεβατι με εμενα να καθομαι στο ωραιο κολαρακι της και να της κανω μασας που της αρεσε και σιγα σιγα την γυρισα για να την βλεπω face to face και να την γευτώ. Στο αυτι δεν της αρεση να την γλυφουν αφου μολις το εβαζα στο στομα μου το τραβουσε σιγα απο την αλλη μερια οποτε ειχε επαγγελματισμό και οχι αποτομα. Μετα απο αρκετα προκαταρκτικα πηγα στο επιμαχο σημείο για να την γλυψω το οποίο το ειχε μπανιαριση προηγούμενος και μύριζε ομορφα και ηταν και νόστιμο και καλοσχηματισμένο (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ενα ομορφο μουνι να γλυψω μετα απο 3 ασχημα μουνια που ειχα την ατυχια να τα δοκιμασω). Αφου τελιοσε σχετικα ευκολα και με δυνατές φωνες αρχισε να μου κανει πιπα. Η πιπα ηταν καλη με μερικα deep και καλη χρηση της γλωσσας αλλα ειχε και λιγο χερι το οποιο δεν με ενοχλησε, γενικα οπως ειπα ηταν μια ωραια πιπα. Τωρα γιατι αυτη η καλη μεχρι στιγμης τελετουργια γινετε μια μεγαλκη αποτυχία ??. Γιατι οταν ενιωθα οτι ηταν έτυμο το λευκο πυρ να εκσφενδονιστεί την σταματισα και εκεινη συνεχησε εκανε ενα γρηγορο περασμα απο της μπαλες με την γλωσσα της και πηγε να συνέχιση την πιπα και την ξανα σταματαω και λεω ελα μωρο μου φτανει γαιτι θα τελειώσω και τι μου λεει, καλα εσυ δεν είπες πως θελεις να με γλυψεις μονο?? τωρα θες και σεξ?Χμμμ;Χμμμ;. Της ειπα οτι ειπα να μην κανουμε 69 απλα εγω να γλυψω οχι πως δεν θα κανουμε σεξ και μου ανταπαντά αντε ελα να τελειωνουμε γιατι εχω αργηση πολυ. Τωρα τι κανεις δεν της στελνεις στον αγύριστο?Θυμός την στελνεις αλλα λυπασε και τα 50 που ειναι κατι παραπανω απο μιας μερας δουλειας. Στηθηκε απο μονη της στα τεσσερα γαι να την καρφώσω στα γρηγορα και να φυγη. τελειωσα σε 2-3 λεπτα το πολυ, αηδιασμενος απο την συμπεριφορά της και αυτη μου έδωσε ενα φιλη στο στομα και εφυγε με εμενα τα νευρα μου να εχουν χτύπηση ταβανι. Γρηγορα κοίταξα την ωρα και ειχαν περασει 14 λεπτα.... αυτο τα λεει ολα και στο παραπονο που ειχε οτι εχει αργήσει (απο τι άργησες ε? για πες μας? αφου δεν υπηρχε κανενας στο σαλονι ). Τελος παντον φευγοντας την ειδα να φτιαχνη τα βλεφαρα της και τρελαθηκα περισοτερο.Θυμός
Και ενα αστειο γεγονος οπως ανεβαίνω για να παω να παρω απο μοναστηριου το λεωφορειο για σπιτι, στο City Gate στα τραβελια βλεπω εναν τύπο με emo ξανθα μαλια ανγκαζε με ενα αλλο τυπα καρα πουσταρος, μπαμ απο χιλιομετρα να πηγαίνουν στης τρανς και σκεφτηκα μαλλον ο emo θα καρφωνι την τρανς και αυτη τον κουνιστο. Το σχηματισα στο μυαλο μου και γελασα για λιγο(μου γυρνανε τα μυαλα οι κουνιστοι. Δεν με ενοχλη η ομοφυλοφηλια αλλα δεν χρειαζετε να δινεσε σαν καρναβαλη και να κουνιεσε λες και δεν ξερω πιος εισαι )

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
markarian2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
268
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2012
Δηλαδή ΕΣΥ ρε μεγάλε τι ήθελες με 50 ευρώ;
ΚΑΙ να γλείψεις, ΚΑΙ πίπα, ΚΑΙ να γαμίσεις;
Τι νομίζεις ρε... ότι είναι τα 50 ευρώ?
Στην πατρίδα της, αυτή τα βγάζει σε λιγότερο από μια εβδομάδα...
Άσε που ξεκίνησες με γλείψιμο...
Ξέρεις τι ταλαιπορία είναι για την κοπέλα το γλείψιμο;Γλώσσα
Κάτι "αλήτες" σαν και σένα τα κουράζουν τα κορίτσια και μετά δεν μπορούν ούτε ένα ευχαριστώ να πουν όταν βγαίνουν από το δωμάτιο...
Χωρίς πλάκα, κάτι τέτοια μαλακισμένα που δεν εκτιμούν τα φράγγα μας, πρέπει να τα μπουκοτάρουμε.Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1