Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εκει λοιπον που επινα τον καφε μου σε γνωστο καφε της πλατειας αττικης, τρωω φλασια και λεω δεν παω μια βολτα στο φιλης 104 να δω τι παιζει? Αμεσως παιρνω λεφτα απο το ΑΤΜ και ανηφοριζω. Στο στουντιο ηταν 3 κοπελες εκ των οποιον τις 2 τις ειχα παρει παλιοτερα. Ετσι διαλεγω την Παμελα μια καινουργια κοπελα απο τσεχια που ειχα δει στο σαιτ και μου αρεσε. Τι να πω, η κοπελα ειναι διπλο τουρμπο και βαλε. Μολις μπηκε στο δωματιο εγω σηκωθηκα για να κλεισω το κινητο και αυτη βρηκε ευκαιρια να μου γλυψει την πλατη και τα κωλομερια, κατι που ηταν οτι πρεπει για να αρχισω να καυλωνω. Μολις ξαπλωσαμε στο κρεβατι ανοιξα τα ποδια και μου εβαλε κρεμα στην κωλοτριπιδα και στην συνεχεια δαχτυλο για λιγο. Οταν της ειπα να το βγαλει προχωρησε σε μια κινηση που δεν την περιμενα με τιποτα. Αρχισε να μου κανει γλυφοκωλι!!!! Ναι ναι γλυφοκωλι. Εγω εν το μεταξυ ειχα γινει καγκελο οποτε μου περναει το σκουφακι και μου τον περνει στο στομα και μετα απο λιγο κανει κατι αλλο που καμια αλλη κοπελα δεν μου εχει κανει. Αρχισε να μου γλυφει τα ποδια και να μου ρουφαει τα ποδοδαχτυλα ενω μου εδωσε και τα δικα της για να της κανω το ιδιο. Στην συνεχεια μου λεει να γυρισω στα 4 οπου και συνεχισε το γλυφοκωλι χαιδευοντας μου ταυτοχρονα τα @@ακια. Μιλαμε οτι δεν πιστευα αυτο που μου ετυχε!!! Αφου της πιπιλισα λιγο ακομη τα δαχυτλα ακολουθησε σφυροκοπημα σε 3 διαφορετικες στασεις και στο τελος εβγαλα το προφυλακτικο και της ειπα να μου γλυψει την τρυπουλα μου οπου και εχυσα σε δευτερολεπτα. Μετα της ζητησα να καθησει για λιγο μαζι μου, κατι που δεχτηκε αμεσως. Με πηρε αγκαλια, με φιλουσε στο μετωπο , μου χαιδευε τα μαλλια, και στην ερωτηση μου αν το ευχαριστηθηκε μου απαντησε καταφατικα. Η κοπελα περνει 10 στα 10 και οσον αφορα το γλυφοκωλι πιστευω οτι για να στο κανει καποια πρεπει να την εμπνεεις γιατι σε οσες αλλες τους το εχω ζητησει ηταν αρνητικες, το ιδιο και με το γλυψιμο των ποδιων μου. Η κοπελα περνει 10 στα 10 και θα την ξαναεπισκευθω οπωςδηποτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάμελα
Υπηρεσίες
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2012
Αιντε να μας πει και ποιος τυχερος τη πλακωσε στα γλωσσοφιλα μετα.Money MouthMoney MouthMoney Mouth
03 Αυγούστου, 2012
Δηλαδή πλάκα - πλάκα ό επόμενος έτσι καί την φιλήσει στο στόμα θα είναι σαν να φιλάει καί το κολαράκι σου συναγωνιστή !
03 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε συ φίλε λύσε μου μια απορία.Η τσατσά γιατι παίρνει 5;Tι σου έκανε; Χμμμ;
04 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α, δεν μου εκανε κατι, αλλα οταν κατεβηκα κατω ζητησα να καπνισω ενα τσιγαρο και ενω περιμενα να μου κανει παρεα και να πουμε καμια κουβεντα, πηγε κατευθιαν μεσα. Αυτο ειναι ολο, κατα τα αλλα ολα καλα.
04 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοιτα , εγω της ζητησα να την φιλισω και αρνηθηκε, οποτε δεν κανει γλωσσοφιλα σε κανεναν.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5