Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824447
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Ελένη την είχα πρωτοδεί ένα απόγευμα, όταν είχα περάσει μια βόλτα απ’ το στούντιο, σε μια guest εμφάνιση της Άντζελας. Την επισκεύτηκα σε μια βραδινή της βάρδυα, για να μην έχει πολύ κίνηση στο στούντιο.Πρόκειται για μια πανέμορφη, γύρω στο 1,72 με καστανά μαλλιά, νεαρή κοπέλα.Το σώμα της απ’την κορυφή ως τα νύχια ένα αριστούργημα.Το πρόσωπό της πανέμορφο, μόνιμα χαμογελαστό και φωτεινό.Τα μάτια της γατίσια, εκφραστικά και παιχνιδιάρικα με κάρφωσαν λάγνα και προκλητικά μόλις εμφανίστηκε στο σαλόνι.Τα χείλη της κόκκινα σαν αγριοκέρασα με προσκαλούσαν να ασχοληθώ μαζί τους, υποσχόμενα τρελά παιχνίδια.Έχει πολύ όμορφο, απόλυτα φυσικό και πλούσιο στήθος, τουρλωτό και σφιχτό πισινούλη, ο οποίος καταλήγει αρμονικά σε δύο μακρυά, υπέροχα και καλοσχηματισμένα πόδια. Το σαλονάρισμά της απλό, τυπικό, όχι κάτι το ιδιαίτερο.Δεν παραπέμπει στο σαλονάρισμα άλλων, πολύ γνωστών σε όλους, κοριτσιών του χώρου.Αλλά, όταν περάσεις μαζί της στο δωμάτιο, ανταμείβεσαι και με το παραπάνω, απ’τις πολύ καλές υπηρεσίες της.Το διαπίστωσα ο ίδιος προσωπικά και δε το μετάνοιωσα, που πέρασα στο δωμάτιο μαζί της.Βγήκε στο σαλόνι χαμογελαστή, φορώντας ένα ερεθιστικό σετ εσωρούχων.Έκανε το γύρο της στο στύλο, που υπάρχει στο σαλόνι κι αποχώρησε κλείνοντάς μου πονηρά το μάτι.Έτσι, είχα την ευκαιρία ν’απολαύσω το υπέροχο θέαμα του πισινούλη της, να πάλλεται σε κάθε βήμα και λίκνισμά της.
Δεν καθυστέρησα δευτερόλεπτο και πέρασα στο δωμάτιο Νο4, στο 2ο όροφο του στούντιο,και περίμενα την Ελένη για να τη σφίξω στην αγκαλιά μου.Το συγκεκριμένο δωμάτιο αποτελείται απ’το κυρίως δωμάτιο, όμορφα διακοσμημένο, με μεγάλο κι άνετο κρεβάτι κι ένα μεγάλο καθρέπτη στον ένα τοίχο.Κι από ένα μικρότερο χώρο, όπου υπάρχουν όλα τα βοηθήματα για πιο ιδιαίτερα γούστα (δονητές, στολές, σταυρός κ.α).Άραξα μπροστά στην προθήκη με τις στολές και προσπαθούσα να φανταστώ, με ποια θα είναι η Ελένη πιο σέξυ και πιο καύλα.Πριν να προλάβω να καταλήξω σε κάποιο συμπέρασμα, μπήκε η όμορφη Ελένη με το χαμόγελο μόνιμα στο πρόσωπό της.Ήρθε στην αγκαλιά μου με την πλάτη γυρισμένη σε μένα κι ένοιωσα τη ζεστασιά του κορμιού της να διατρέχει όλο μου το σώμα.Μιλούσαμε, για τι άλλο, τη συλλογή των ερωτικών βοηθημάτων, που είχαμε μπροστά μας, για να σπάσει ο πάγος.Τη φιλούσα στο λαιμό και τους ώμους και της χάιδευα την κοιλιά και τους μηρούς.Της έβγαλα το σουτιέν κι οι παλάμες μου ξεχείλισαν απ’το πλούσιο στήθος της.Οι ρόγες της είχαν ήδη ερεθιστεί, καθώς τα δάχτυλά μου έπαιζαν με αυτές.Ενώ η Ελένη έβαλε το χέρι της μέσα στο μποξεράκι μου και χάιδευε τον «αγουροξυπνημένο συνεργάτη» μου.
Δε μείναμε περισσότερη ώρα εκεί.Με πήρε απ’το χέρι και με οδήγησε στο άνετο κρεβάτι κι αφού απαλλαγήκαμε κι απ’τα τελευταία ρούχα μας, αρχίσαμε να κάνουμε έρωτα.Είμασταν ξαπλωμένοι στο πλάϊ, έχοντας ο ένας στην αγκαλιά του τον άλλο.Τα στόματά μας διέτρεχαν το λαιμό, τους λοβούς των αυτιών και τα στήθη μας.Ενώ τα χέρια μας εξερευνούσαν τα σώματά μας.Εγώ είχα δώσει ιδιαίτερη προσοχή στο σφιχτό κωλαράκι της, το οποίο χάιδευα και μάλαζα τα συμμετρικά ημισφαίριά του.Κι απολάμβανα το άκρως ερεθιστικό θέαμα στον καθρέπτη απέναντί μου.Την ξάπλωσα ανάσκελα κι αφού αφιέρωσα σημαντικό χρόνο στα στήθη της, εξερευνώντας τα σε όλο τους το μεγαλείο, πιπιλώντας και γλείφοντας τις μεγάλες κι ερεθισμένες ρόγες της, κατέληξα στο μουνάκι της.Είναι πανέμορφο, με σχετικά μεγάλα χείλη, περιποιημένο κι απαλλαγμένο απ’την τριχοφυΐα της γύρω περιοχής.Πεντακάθαρο, μοσχομυριστό και γλυκό σαν πετιμέζι με προσκαλούσε να παίξω μαζί του.Κάτι που έκανα φυσικά με μεγάλη ευχαρίστηση.Αλλά, και προς μεγάλη ευχαρίστηση της Ελένης.Η οποία, όπως φάνηκε απ’την ερεθισμένη κλειτορίδα της, που ξεπρόβαλλε, σχεδόν αμέσως, μόλις την ακούμπησα με τη γλώσσα μου σε όλο της το μεγαλείο κι απ’τα υγρά που έτρεχαν απ’την καυτή τρυπούλα της, απόλαυσε απόλυτα τη στοματική μου περιποίηση.Όσο διαπίστωνα, ότι μεγάλωνε ο ερεθισμός της Ελένης, τόσο περισσότερο μεγάλωνα κι αύξανα την ένταση και το ρυθμό μου.Μέχρι να φτάσει στην κορύφωσή της, σφίγγοντας δυνατά το κεφάλι μου με τους μηρούς της και πιέζοντάς το με τα χέρια της πάνω στη λεκάνη της.
Με τράβηξε κοντά της, μ’αγκάλιασε και προσπάθησε να ηρεμήσει.Μείναμε έτσι αγκαλιασμένοι, χωρίς να μιλάμε για μερικά λεπτά.Όταν η αναπνοή της ήρθε σε κανονικό ρυθμό μου είπε :
-Καλά δεν κουράζεσαι, να γλείφεις τόση ώρα;
-Όχι φυσικά.Μου αρέσει πάρα πολύ.Κι άμα το απολαμβάνει κι η κοπέλα, τότε το απολαμβάνω περισσότερο.Γέλασε δυνατά και μου είπε :
-Αφού μ’έγλειψες τόσο καλά, θα σε περιποιηθώ κι εγώ ιδιαίτερα.
Ξεκίνησε απ’το λαιμό μου, το στήθος, συνέχισε με τις ρόγες μου και κατέληξε στον ήδη ερεθισμένο πούτσο μου.Αφού τον πέρασε με τη γλώσσα της σε όλο του το μήκος, προσπερνώντας τη βάλανο, όπως ήταν λογικό, κατέληξε στ’αρχ@@@ια μου.Τα οποία, γι αρκετά λεπτά, έγιναν το αντικείμενο της προσοχής και των περιποιήσεών της.Μπαινόβγαιναν ή ένα-ένα ή και τα δυο μαζί, στο ζεστό κι υγρό στοματάκι της, μουλιασμένα απ’την παιχνιδιάρα γλώσσα της.Μετά μου πέρασε το προφυλακτικό και μου πρόσφερε μια φανταστική, υγρή και βαθυά πίπα.Η τεχνική της τέλεια, χωρίς να χρησιμοποιεί πολύ τα χέρια της, με απαλά χτυπήματα στη γλώσσα της, τον εξαφάνιζε βαθυά στο στόμα της.Μου άρεσε πολύ, για την ακρίβεια με ξετρέλαινε.Αλλά, δε μπορούσα να κρατηθώ άλλο.Ήθελα να νοιώσω το καυτό κι υγρό μουνί της.Την σταμάτησα και της ζήτησα ευγενικά, να με καβαλήσει.Κάτι που έκανε πρόθυμα, όπως ήταν σε όλη τη διάρκεια της συνάντησής μας.Ευδιάθετη, ευγενική, χαμογελαστή και πρόθυμη να ικανοποιήσει κάθε λογική επιθυμία μου, έκανε τα ό,τι περνούσε απ’το χέρι της, για να περάσω καλά μαζί της και στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε.Οι στάσεις του σώματός της κι ο τρόπος που κουνούσε τη λεκάνη της, πάνω στην πρησμένο πούτσο μου, με οδηγούσαν στην απόλυτη ηδονή.Τα χέρια μου άλλοτε τη βοηθούσαν, στηρίζοντάς την, άλλοτε ξεχείλιζαν απ’την απαλή και μεταξένια σάρκα του κώλου και των βυζιών της.Κι άλλοτε χαστούκιζαν τα απαλά κωλομάγουλά της ή τα άνοιγαν διάπλατα, αποκαλύπτοντας τη δεύτερη, το ίδιο όμορφη και ποθητή, τρυπούλα της, όταν ήταν στημένη στα τέσσερα.Το στόμα μου μπούκωνε απ’τα βυζιά της κι η γλώσσα μου έκανε τρελά παιχνίδια με τις ρόγες, κάθε φορά που έφερνε τα στήθη της κοντά στο στόμα μου.Μετά από αρκετή ώρα έντονου έρωτα, ένοιωθα το τέλος να φτάνει καλπάζοντας.Άφησα το σπέρμα μου να γεμίσει το προφυλακτικό, ενώ είχα την Ελένη στημένη στα τέσσερα.Ξάπλωσα δίπλα της λαχανιασμένος, εξουθενωμένος και μούσκεμα απ’τον ιδρώτα.Την πήρα στην αγκαλιά μου, την χάϊδευα σε όλο της το σώμα και την ευχαρίστησα για τις υπηρεσίες της.Έτσι αγκαλιασμένοι πιάσαμε κουβεντούλα και μου είπε, ότι της αρέσουν πολύ οι ταινίες τρόμου και τα θρίλερ.Ότι είναι οι αγαπημένες της, κάτι που μου φάνηκε παράξενο για μια γυναίκα, όπως της είπα.
Η ώρα όμως είχε περάσει κι έπρεπε να φύγει.Την βοήθησα να ντυθεί και να σταθεί στις ψηλοτάκουνες γόβες της, φιληθήκαμε σταυρωτά στα μάγουλα κι έφυγε.Αφού έκανα το ντουζάκι μου, κατέβηκα στο σαλόνι, όπου συνεχίσαμε την κουβέντα μας, πίνοντας ένα ποτάκι, που μου πρόσφεραν τα κορίτσια (η Άντζελα έχει κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά, έχοντας φτιάξει ένα όμορφο και προσεγμένο χώρο, αλλά και σε ό,τι αφορά την εξυπηρέτηση των πελατών), αφού εκείνη την ώρα δεν είχε κόσμο.
Η ώρα πέρασε ευχάριστα, αφού είχα τόσο όμορφη παρέα.Αποχαιρέτησα την Ελένη με δυο φιλιά στα μάγουλα και μια ζεστή αγκαλιά.Όταν βγήκα απ’το στούντιο, είχε ήδη ξημερώσει.Είχα περάσει μια τέλεια βραδυά, στην αγκαλιά μιας πανέμορφης κοπέλας.Ελένη σ’ευχαριστώ πολύ.Σίγουρα θα σε επισκευτώ πάλι.Και μάλιστα, πολύ σύντομα.

Υ.Γ. Εννοείται, ότι η βαθμολογία μου είναι αυτή που μου επιτρέπει το σύστημα.Εγώ δίνω την ανώτερη δυνατή, δηλαδή 10 με τόνο στην εμφάνιση, τις υπηρεσίες, τη διάθεση της Ελένης.Όπως επίσης και στο χώρο, στην υπηρεσία της βάρδυας και φυσικά στη σχέση απόδοσης/τιμής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού