Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280624
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας δει τις φωτο κ διαβασει τις κριτικες αποφασισα να κανω μια επισκεψη στη λαιμα.παρκιν ακριβως απ εξω(μηχανη γαρ).η υπηρεσια με καλοσορισε ενα ποτηρι κρυο νερο κ παρουσιαση της λαιμα.η γυναικα ειναι πιο ομορφη απ οτι δστις φωτο κ πιο νεα μου φανηκε. ψηλη βυζαρες κοντο ξανθο μαλλι κ πολλη παιχνιδιαρικη διαθεση.η υπηρεσια με παει στο δωματιο φερνει κ πετσετα οχι σφραγγισμενη αλλα καθαρη.παιρνω το Φουλ προγραμμα των 120 ευρω με το ελευθερο στοματικο.ντουζακι κ να σου η λαιμα ολο ναζι να ξεκιναει τα χαδια κ τα γλυκολογα κ να με παρακινει να παιξω με τις βυζαρες.κ γω σαν κυριος που μαι δεν της χαλασα χατηρι!!ξεκιναω να φιλω κ να γλυφω ολο το απαλο μυρωδατο υπεροχο κορμι της.σταση 69 οπου γευτηκα τους χυμους της ενω κ αυτη μου προσφερε ενα αρκετα καλο στοματικο δυστυχως χωρις ν αγγιξει μπαλακια. στη συνεχεια ισπανικο(επιβαλεται σε τετοια βυζια).περασμα σκουφιου κ για το επομενο τεταρτο εναλαγη ολων των στασεων οπου η συμμετοχη της ειναι φουλ τοσο στις κινησεις οσο κ στα λογια!το τελος ηρθε στις βυζαρες.μετα φιλακι αγκαλιτσα κ αποχωρήση πληρως ικανοποιημενος!:-απ τις 5 στουντιογυναικες που χ παει μεχρι τωραηθα την εβαζα στην κορυφη(αν εδινε κ γλωσσοφιλα).σεξυ παιχνιδιαρα ομορφη πεντακαθαρη κ ακρως καβλωτικη!α κ το στουντιο καθαρο κ μινικαλ διακοσμηση.στανταρακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.382
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2012
Να με συμπαθάτε, αλλά θα το πω. Δεν αντέχω άλλο. Πως βρίσκετε σέξυ και καβλιάρα τη Λάιμα, που πήγα σήμερα και την είδα στο 68 και μου γυρισαν τα αντερα. Κοιλιές κρεμόντουσαν μπουτια και κωλοι......
Δε λέω, γούστα είναι αυτά, αλλά ένα ωραίο σώμα, απέχει κατά πολύ απο τη παρουσία της Λάιμα.
23 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε mad, εισαι ελαφρα υπερβολικος. Ουτε κοιλιες κρεμονται ουτε τιποτε αλλο. Ο δε λοκος ειναι ακινητος σα βραχος.
Η Λάϊμα ειναι ευσωμη ειναι αληθεια, αλλα το κορμι της ειναι πολυ σφιχτο παντου.
Δεν ανταποκρινεται στον ορισμο του φοβερου μοντελε σωματοτυπου, αλλα δεν ειναι και ετσι που την περιγραφεις.
Παρε το ρισκο καποια μερα και θα με θυμηθεις!!!
23 Αυγούστου, 2012
Mad max δεν συμφωνώ με το σχόλιο σου. Θεωρώ τη Λάιμα όμορφη και ότι την αδικείς. Δες πμ
24 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αναφέρω καθαρά τη προσωπική μου άποψη. Ετσι την είδα με τα μάτια μου. Δεν γίνεται να συμφωνούν όλοι.
Αν υπάρχει πρόβλημα, ας τη κατεβάσει ο admin. Απο μένα έχει το ελεύθερο.
(Updated: 09 Αυγούστου, 2013) 06 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δοκίμασα χθες τη Λάιμα για πρώτη φορά χθες.
Δεν κάνω το δικηγόρο της αλλά ούτε έχω και σκοπό να σε αμφισβητήσω. Ίσως να είχε κάποια παραπανίσια κιλά πέρυσι όταν τη δοκίμασες.
Στα 4 που καθόταν στη διάρκεια της πεολειχίας δε μου έδωσε καμμία τέτοια αρνητική εντύπωση όπως λες. Έχει λίγο κοιλίτσα αλλά καλαίσθητη κι όχι στο πλάι ξύγκια και τα ρέστα. Ούτε ραγάδες πρόσεξα να έχει το ψηλό κορίτσι. Εκεί που τη χάιδεψα τη ρώτησα χμ έχεις λίγο κοιλίτσα, μωράκι έχει μέσα ή θες να το κάνουμε τώρα? Μεγάλο χαμόγελο
Κι έβγαλε το στοματάκι της από τον Περικλή χαμογελώντας ναζιάρικα Χαμόγελο
Υποθετικά πες ότι πας παραλία για μπάνιο παραλία μαζί της (λέμε ρε παιδί μου ότι γινότανε κάτι τέτοιο).
Δε νομίζω να μη την κοιτάξουν ένα σωρό αδιάκριτα αρσενικά & θυληκά μάτια Σπασίκλας
N
Ntountaras
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5