Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400669
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεσημεριανο καφεδακι και πουτανοσυζητηση με τον κερβερα,αφου δεν εκατσε τσαρκα μαζι του οταν χωρισαμε αποφασισα να παω στο συγγρου 144 χωρις να εχω κοιταξει στο νετ ποια δουλευει.περναω τις 2 πορτες και βρισκομαι
Μπροστα στην ευγενικη και εξυπηρετικη τσατσα που μου παρουσιαζει την νικολ,επαθα σοκ το πουτανακι δεν παιζεται.μελαχρινο,κανονικο υψος και ενα σωμα απιστευτο.οι φωτογραφιες ειναι πολυ λιγες για να περιγραψουν την καβλα που σου βγαζει αυτη η γυναικα.ηρθε στο δωματιο μετα απο λιγη ωρα χαμογελαστη και αμεσως την πηρα αγκαλια και αρχισα να την φιλαω παντου(ειπαμε αυτο το σωμα δεν υπαρχει)το μονο κακο ειναι οτι εγω ειμαι του γκολ και ξυλο ενω αυτη τη φορα μου βγηκε πιο αγαπουλιστικη κατασταση.δεν ξερω τι φταιει(λιγο το μπακαρντι,λιγο το καμπαρι λιγο ενα κουτι ηρεμιστικα που ειχα παρειΧμμμ;)για να μην το ζαλιζουμε πιπα ανω του μετριου και αλλαγες διαφορων στασεων σε νορμαλ ρυθμους,γενικα το εχει το αθλημα χαλαρα.χρονος παραμονης στο δωματιο 25 λεπτα.και εξοδος με χαμογελο μεχρι τα αυτια.Για εκπτωση ουτε λογος και παρκαρισμα δυσκολο το μεσημερι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2012
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2012
τελικά πήγες ε? εγώ νόμιζα πως θα κρατιόσουνα για την επόμενη εβδομάδα. Τουλάχιστον εσύ πέρασες καλά Μεγάλο χαμόγελο
29 Ιουλίου, 2012
Πηγαινε να το τσεκαρεις αξιζει
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2