Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177075
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά με την σε αυτό το σπιτάκι με την Χριστίνα. Είχα δει καιρό τις φωτογραφίες της, αλλά σήμερα ήταν η μέρα μας.
Όταν έφτασα με περίμενε μία ευχάριστη έκπληξη καθώς έχει σγουρύνει αρκετά τα ξανθά μαλλιά της, σε σχέση με τις φωτογραφίες. Πάντα φτιάχνομαι όταν νιώθω τα σγουρά μαλλιά πάνω μου, και διαφέρει από το 90 % των γυναικών που προτιμά τα ίσια (μακριά ή κοντύτερα) μαλλιά… Χμμμ;
Κατά τα άλλα όλα ήταν μαγικά! Της αρέσει το σεξ, γνωρίζει πολλά σε αυτόν τον τομέα, και δεν φαίνεται να το κάνει σαν αγγαρεία.. Πολύ γλυκιά κοπέλα, φιλική και υπομονετική. Διαθέτει φυσικό όμορφο στήθος, και με τα πιασιματάκια εκεί που πρέπει.
Περιελάμβανε η συνεύρεσή μας πολλά πεταχτά φιλιά, χουφτώματα παντού, τριψίματα κορμιών, σούπερ στοματικό κα τέλος αργές και δυναμικές διεισδύσεις (πρώτα ελέγχοντας από πάνω τις κινήσεις εκείνη, και μετά τελειώνοντας από πάνω της εγώ).
Σαν παθιάρικο amateur sex με την κοπέλα μου που γουστάρω να κάνω!!!Μεγάλο χαμόγελο
Έμεινα αρκετή ώρα μαζί της και ευελπιστώ το συντομότερο να ξαναβρεθώ μαζί της. Είναι μία τίμια επιλογή σε αυτές τις δύσκολες ημέρες...

Και επειδή δεν διαβάζει ελληνικά: Щиро дякую вам! Зачаровуючи!
(να είναι καλά το ίντερνετ που μαθαίνει λίγο ξένες γλώσσες...)

Υ.Γ. Το studio μπορεί να μην είναι και το πιο χλιδάτο τη Αθήνας, είναι όμως συμπαθητικό πχ διαθέτει ντουζιέρα και τηλεόραση (που να λειτουργούν, καθώς σε άλλα studio διακοσμούν απλά τον χώρο….) και γίνεται καλή επιλογή στις κοπέλες αν μπορώ να κρίνω με μία φορά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2012
εγώ πάντως δεν είδα καμία φωτο της Χριστίνας http://www.studiolelas-gr.com/girls
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1