Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όντας παλιός πελάτης του Amnezia είχα ακούσει καιρό τώρα για την Ρομπέρτα (η οποία είχε άλλο όνομα στο πορνομέγαρο το οποίο δεν έχει νόημα να αναφερθεί). Παρ' ότι είχα πατήσει εκεί αρκετές φορές το πόδι μου δεν μπορούσα να θυμηθώ ποια ήταν η κοπέλα και αν την είχα συναντήσει. Μαθαίνοντας λοιπόν ότι έπιασε δουλειά στη γνωστή αλυσίδα των στούντιο Μεγάλου Αλεξάνδρου - Κωνσταντινουπόλεως - Βριλησσού κ.λπ. αποφάσισα να περάσω να κάνω ένα "check". Αυτό έγινε νωρίτερα απ' την επίσκεψη στην οποία αναφέρομαι εδώ, το Σαββατόβραδο της 21ης Ιουλίου. Βλέπω λοιπόν τη Ρομπέρτα και παθαίνω ευχάριστο σοκ με την εμφάνισή της: Προσωπικά πιστεύω ότι είναι ίσως το ΑΠΟΛΥΤΟ ΜΟΥΝΙ, όχι σε στυλ πλαστικής εντυπωσιακής ξανθιάς και έτσι, αλλά σαν την σούπερ γκόμενα που θα γνωρίσεις σε κάποιο party κ.τ.λπ. και η μορφή της θα σου μείνει κολλημένη στο μυαλό... Κανονικό ανάστημα, μαύρο μαλλί με αλογοουρά, παιδικό τσαχπίνικο προσωπάκι, στήθος 2,5αράκι - 3αράκι πολύ καλό, υπέροχο σώμα με πιασίματα στα κατάλληλα σημεία και κυρίως ΚΩΛΑΡΑ, όταν λέω ΚΩΛΑΡΑ όμως εννοώ ότι πρόκειται ίσως για έναν απ' τους 5 πιο υπέροχους κώλους που έχω δει ποτέ στη μακρά θητεία μου στο χώρο, εντυπωσιακός ακόμα κι όταν είναι όρθια μιας και δεν υπακούει ούτε κατ' ελάχιστον στο νόμο της βαρύτητας, μεγάλος, πεταχτός και το κυριότερο σφριγηλός... Από εκείνη τη στιγμή και μιας και δεν είχα την ευκαιρία να περάσω εκείνη τη μέρα στο δωμάτιο μου καρφώθηκε στο μυαλό η ιδέα του πότε θα πάω μαζί της. Αυτό έγινε την τρίτη 24 Ιουλίου μετά από μια μέρα άφθονης μπυροποσίας η οποία ξεκίνησε από νωρίς το απόγευμα αλλά με κάβλες παρά ταύτα (ή τουλάχιστον έτσι νόμιζα...) Γύρω στις 12:00 το βράδυ λοιπόν βρέθηκα στο στούντιο στη διεύθυνση Κωνσταντινουπόλεως 80 (παρ' ότι προοριζόμουν για την Πάολα στη Σολωμού η οποία όμως σχόλασε αρκετά νωρίτερα εκείνη τη μέρα) με πολύ καλή διάθεση. Parking εύκολα στη στουντιομάνα Κασσάνδρας και βουρ για το στούντιο ενώ είχα τηλεφωνήσει κιόλας νωρίτερα. Μπαίνω μέσα. Το τονίζω: Η υποδοχή και γενικά η συμπεριφορά του τσάτσου που ήταν στη συγκεκριμένη βάρδια ήταν για ΡΕΣΙΤΑΛ, ο τύπος άνετα θα μπορούσε να διδάσκει σε σχολή για το πώς να φέρονται οι τσάτσοι, ευγένεια και διάθεση για εξυπηρέτηση στο φουλ (μερικές φορές βέβαια αυτό δεν προμηνύει κάτι καλό). Αφού με ρώτησε 3-4 φορές αν θέλω να καπνίσω και μου ζήτησε άλλες τόσες συγγνώμη που δεν ήταν ελεύθερο το δωμάτιο με την ντουζιέρα και έπρεπε να περιμένω, με οδήγησε στο μεγάλο δωμάτιο όταν άδειασε φέρνοντάς μου παράλληλα και σφραγισμένη πετσέτα για να κάνω ντουζάκι. Εν τω μεταξύ είχε βγει και η Ρομπέρτα η οποία μόλις εμφανίστηκε με άφησε πάλι με το στόμα ανοιχτό. Μου ανακοινώνει λοιπόν ο τύπος τα προγράμματα και με μεγάλη μου χαρά ακούω ότι η κοπέλα κάνει και πρωκτικό (ενώ για τη συγκεκριμένη ήξερα το αντίθετο). Σκάω λοιπόν 100 ευρώ για φουλ πρόγραμμα και μπαίνω να κάνω το ντουζάκι μου (το δωμάτιο είχε κάποιες μικροελλείψεις όπως μωρομάντηλα ή οι παντόφλες δεν ήταν μιας χρήσης γι' αυτό και το 9άρι). Μετά από λίγη ώρα μπαίνει πρόσχαρη η Ρομπέρτα στο δωμάτιο (όπως ευχάριστη ήταν κι όταν εμφανίστηκε στο σαλόνι) και η στύση μου και μόνο που βλέπω τη θέα του κορμιού της ήταν θέμα δευτερολέπτων. Ξαπλώνουμε στο κρεβάτι, λίγη κουβεντούλα, μερικά χαδάκια και αρχή με φιλάκια στο σώμα μου και ανταπόκριση από μεριάς μου. Πλην όμως για κάποιο περίεργο λόγο η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη... Η ξεσκούφωτη πίπα στην οποία προχώρησε η Ρομπέρτα αμέσως μετά διήρκεσε 1 με 2 λεπτά το πολύ (ήταν όμως πολύ καλή ομολογουμένως και μάλιστα η Ρομπέρτα με κοιτούσε συνεχώς στα μάτια). Κάποια στιγμή σταματάει χωρίς να της πω εγώ κάτι οπότε την αρχίζω κι εγώ από μεριάς μου σε ένα ολιγόλεπτο γλειφομούνι και γλειφοκώλι. Ενώ την έγλειφα και έδειχνε να το απολαμβάνει, κάποια στιγμή που σταματάω έτοιμος να της πω να το γυρίσουμε σε στάση 69 γιατί ήθελα να έχω και τον υπέροχο κώλο της μες τη μούρη μου τη βλέπω να ετοιμάζει καπότα για γαμήσι... Έχοντας εγώ πληρώσει για φουλ πρόγραμμα και αφού σπάστηκα ελαφρώς της είπα ευγενικά να μη βιάζεται για να κάνουμε και στάση 69. Η συγκεκριμένη στάση δε θα έλεγα ότι είναι και η καλύτερή της, πλην όμως κάποια στιγμή έκανε ένα πολύ ωραίο κόλπο, απομακρύνθηκε και άρχισε να μαλάζει με τα βυζιά της τον πούτσο μου... Τρελαμένος εγώ σταματάω το 69 και ετοιμάζομαι να τη ζητήσω να κάνουμε ισπανικό, αλλά αυτή πάλι πήρε την καπότα στο χέρι έτοιμη να μου τη φορέσει (πέραν του ότι ήταν βιαστική δεν είχαμε καθόλου συγχρονισμό). Τη σταματάω ξανά ευγενικά λέγοντάς της ότι θέλω να κάνουμε ισπανικό και προτιμώ να το κάνουμε ακάποτα. Έτσι έγινε σε δύο μάλιστα στάσεις (εγώ όρθιος κι εκείνη καθιστή και εγώ γονατιστός κι εκείνη ξαπλωτή). Ύστερα κι απ' αυτό εγώ ο ίδιος της προτείνω να περάσουμε στο κυρίως πιάτο με πρώτη στάση το ιεραποστολικό. Γενικά όμως η στάση της ήταν μάλλον ψυχρή και τυπικά διεκπεραιωτική και ελαφρώς με διάθεση ξεπέτας (εννοείται χωρίς μιλιά έστω για θέατρο) πράγμα το οποίο σιγά - σιγά άρχισε να με ξενερώνει πολύ και προοδευτικά να μου χαλάει τη στύση (είχα πιει και τις μπύρες οπότε δεν ήθελε και πολύ...). Αυτός ήταν ο λόγος που δεν ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα τις επόμενες στάσεις που ήταν αυτή από πάνω και πισωκολλητό (εκεί λίγο αναθάρρησα με τη θέα της υπέροχης τουρλωμένης κωλάρας της μπροστά μου να τη χουφτώνω ενώ έμπαινα μέσα της ρίχνοντας παράλληλα και μερικά χαστουκάκια). Το θέαμα ήταν το κάτι άλλο... Προς το τέλος της συνεύρεσής μας κι ενώ ετοιμαζόμασταν για το πολυπόθητο πρωκτικό η στύση μου είχε χαθεί αρκετά εξ' αιτίας του ότι η κοπέλα τσίνισε αρκετά στο να το κάνουμε γιατί είχε κάνει και με τον προηγούμενο από 'μένα πελάτη και ξενέρωσα. Προς τιμήν της Ρομπέρτας (η οποία μου είπε απευθυνόμενη στο... πέος μου "Τώρα βρήκε να κοιμηθεί;") έκανε πολύ φιλότιμες προσπάθειες για... ανέγερση με πίπα και μαλακία και κουτσά - στραβά μπήκα στον κώλο της σε 3 διαφορετικές στάσεις (όλες με το στανιό). Τελικά της ζήτησα κάποια στιγμή να τελειώσω πάνω στα κωλομέρια της και μου είπε ότι δεν είχε πρόβλημα τονίζοντάς μου λιγάκι πανικόβλητη να μη χύσω πάνω στο γκρόβερ της (δεν κατάλαβα το λόγο). Αφού σκέπασε το γκρόβερ της με τα δάχτυλά της εγώ τέλειωσα θριαμβευτικά. Σηκωθήκαμε, σκουπιστήκαμε, με ευχαρίστησε και βγήκε χαμογελαστή απ' το δωμάτιο (???) ενώ εγώ ξαναμπήκα για ντουζ. Βγαίνοντας ο ευγενέστατος τσάτσος με αποχαιρέτησε εγκάρδια για μια ακόμη φορά. Ειλικρινά ούτε τα 100 ευρώ λυπήθηκα (τα οποία ήταν πολλά γι' αυτήν την εμπειρία), ούτε για την όλη φάση γιατί όπως και να το δει κανείς είχα μια συνεύρεση με μία ΦΟΒΕΡΗ γυναίκα. Στεναχωρήθηκα μόνο γιατί με μια τέτοια κουκλάρα μία πιο ζεστή εμπειρία θα ήταν ίσως το τέλειο. Ίσως μια άλλη φορά που θα είμαι κι εγώ κι εκείνη σε καλύτερη διάθεση, θα της ξαναδώσω άλλη μία ευκαιρία μόνο και μόνο επειδή μ' αρέσει απίστευτα πολύ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.622
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2012
η ρομπερτα κάνει πρωκτικο???Χμμμ; αυτό είναι πολύ μα πολύ ευχάριστο νέο...το κωλαρακι της είναι έργο τέχνης....Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1