Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267128
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα χωρίσω την κριτική μου σε 2 μερη...την λιτοδίαιτη και την φουλ(την οποία δεν θα σας την χρεώσω εξτρα Γλώσσα )

Περιληπτικά λοιπόν:
Σχετικά με το παρκινγκ:αν δεν ειναι καλοκαιρι νομιζω πώς με αυτοκίνητο ειναι καπώς δυσκολα
Σχετικά με το στουντιο(αν και δεν εχω εμπειρια για συγκριση αλλα απο οτι διαβαζω):ωραιος χώρος αλλα δεν ειχε ντουζιερα(δεν ξέρω αν αλλο δωμάτιο εχει)
Σχετικά με την Υπηρεσία:Ευγενική,αναλυτικότατη σχετικά με τον χώρο,τις υπηρεσίες,τα βιβλιάρια(αν και δεν ζήτησα να δω)
Σχετικά με την κοπέλα:Λίγο ποιο αδύνατη απο τις φωτογραφίες αλλα με το ίδιο ωραίο κορμί και στήθος,το κορμί της είχε ενα ευωδιαστο διακριτικό αρωμα,γενικα για μένα που ήμουν πρωτάρης καλή και αγχολυτική συμπεριφορα..γενικά μια όμορφή εμπειρία

Και το love story Γλώσσα :
Μετά απο αρκετή μελέτηΣπασίκλας και καθώς η ρομαντική πλευρά της υπόθεσης δεν ερχόταν(με μια κοπέλα ένα ρομαντικό βραδυ με το φώς των κεριών κτλ)παρθηκε η απόφαση για το plan B....και ετσι την κυριακή παίρνω την απόφαση πώς ήρθε η στιγμή.Ο στόχος εχει επιλεχθεί μετα απο έρευνα(φωτογραφίες,διάβασμα κριτικών-και ευχαριστώ τον kerveras για την ωραια κριτική του,που μου έδωσε και την τελική ώθηση)ώστε να πληρεί όλα τα κριτήρια ώστε να είναι όσο το δυνατό μια όμορφη εμπειρία.
Λιγο μετα της 16:00 λοιπόν βρίσκομαι στο στενό δρομάκι της οδου αθανασίας και παρκάρω σχεδόν απ'εξω,λογω καλοκαιριού παρα τυχης υποθέτω.
Ανεβαίνω τα σκαλια και χτυπάω την πορτα.Ανοίγει η υπηρεσία(η αλήθεια απο αυτα που διάβαζα περίμενα να μου ανοιξει αντρας)με καλοδέχεται και με ρωτάει τα τυπικά φαντάζομαι(αν εχω ξανάρθει κτλ).την λέω πρώτη φορά και αφου μου είπε για τα θετικά του στούντιο αναγγέλλει και την κοπέλα.Έρχεται χαιρετιόμαστε(το άγχος αρχίζει να ανεβαίνει με τάχιστους ρυθμούς)και ξαναμπαίνει μεσα...η υπηρεσία αρχιζει να μου λεει τα προγράμματα,οπου την σταματάω λέγοντας πώς τα έχω διαβάσει απο το σαιτ και επειδή ειναι η πρώτη φορα θα πάρω το απλό(τελικά δεν κατάλαβε οτι ήταν Η πρώτη φορά αλλα δεν πειράζει!).
Με οδηγεί στο δωμάτιο αφου πληρώνω και περιμένω.ωραιο δωμάτιο,χωρις ντουζ ή κατι αλλο,με ενα παραβάν οπου ειχε μωρομάντηλα χαρτί και τον καδο,αλλα καθοτι μπουγαδιασμένοςΓλώσσα απο το σπιτι δεν είχα πρόβλημα.βγάζω τα ρούχα μου(ειχε και παντόφλες πολλαπλών χρησεων)και καθομαι στο κρεβάτι περιμένοντας την κοπέλα και νιώθοντας την καρδία μου να πάει να σπάσει απο την ταχυπαλμία.Πίνω το νεράκι που με κέρασαν προσπαθώντας να ηρεμήσω με βαθιές ανασες και μετα απο μερικά λεπτά μπαινει το κοριτσι.
Βγάζει τα εσωρουχα που φορούσε ξαπλώνει και μου κάνει νόημα να πάω κοντα της(απο την γωνία του κρεβατιού που καθόμουν σαν μ@λ@κ@ςΝτροπή....αφου με ρωταει κανα-δυο πράγματα για μένα,της λεω οτι είναι πρώτη μου φορα,ψιλοξαφνιαστηκε φαντάζομαι,αλλα μονο προς το θετικό,καθώς απο το υπερβολικό αγχος ο περι ου..ούτε λογος να σηκωθεί....αρχισε λοιπον να με φιλάει στον λαιμο το στηθος και εγώ να χαιδευω τα υπεροχα στηθη της,τα οποια και..νεκρούς ανασταίνουνΓλώσσα
Αφου πετύχαμε να ανεβει το ηθικο,πέρασμα προφυλακτικού,ελάχιστο στοματικό(μαλλον για να μην εχουμε καμια ξαφνική πτωση τασης)και αφου με ρώτησε αν θέλω να "μπω μεσα" ανεβηκε απο πάνω μου.αργες και ωραιες κινήσεις παρολα αυτα δεν ενιωθα βολικά οποτε και γυρίσε στα τεσσερα,οπου είχα καλύτερη αποδοση και κατέθεσα.Συνολική ώρα περίπου κανα 10λεπτο αλλα νομίζω πώς με τόσο αγχος δεν ήταν και ασχημα..η μηπώς οχιΧμμμ;...όπως και να εχει το αποτέλεσμα μετραειΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Περι ου ο λογος
Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουλίου, 2012
Φίλε μου, καλημέρα, χαίρομαι πραγματικά που μια κριτική μου σε βοήθησε αρκετά, και πόσο μάλλον που πέρασες καλά. Στα του αγώνα τώρα, δεν χρειάζεται να είσαι αγχωμένος καθόλου όταν πηγαίνεις σε τέτοια μαγαζιά, άσε τον εαυτό σου και όλα θα έρθουν. Επίσης μια βιάζεσαι να τελειώσεις, πάρε το χρόνο σου, 10 λεπτά είναι λίγα για το αντίτιμο που πληρώνεις. Φυσικά όλα θα έρθουν με τον καιρό τους, θα αποκτήσεις εμπειρίες, αρκεί που έκανες την αρχή, όλοι έχουμε περάσει από αυτό το στάδιο. Να είσαι καλά, και όπου μπορώ να βοηθήσω εδώ είμαι Μεγάλο χαμόγελο
25 Ιουλίου, 2012
Φίλε, κατά σατανική (;) σύμπτωση έκανα και εγώ αυτή την βδομάδα πρεμιέρα στα studio (ακολουθώ πτωτική -παράλληλη με της ελληνικής οιικονομίας- πορεία: CT -> CG -> μασάζ -> studio...) και ο κλήρος έλαχε στην Πάολα και το Geisha. Τα πράγματα ακριβώς όπως τα λες, από την κοπέλα και τον χώρο ως την υποδοχή και το πάρκινγκ. Μόνη διαφορά ότι εγώ "τσίμπησα" μία στάση και 3-4 λεπτά παραπάνω... Κουλ

Η κοπέλα πολύ γελαστή, πολύ ευδιάθετη και κουκλίτσα.
Η φάση βέβαια λίγο fast food (είχε κόσμο πριν και μετά), αλλά με € 40 μην έχουμε υπερβολικές απαιτήσεις!...
25 Ιουλίου, 2012
Κάθε αρχή κ δύσκολη... Τώρα που ξεκίνησες δε θα χεις σταματημό...Γλώσσα κ όπως είπε ο φίλος μου ο κερβερας πάρε το χρόνο σου κ απόλαυσε αυτές τις στιγμες ηδονής...
25 Ιουλίου, 2012
Καλή μου άνθρωποι χαίρομαι που περάσατε καλά. Μόνο εγώ ατυχησα με την Παολα οπως φαίνεται.
25 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μήπως να τις δώσεις μια δεύτερη ευκαιρία? Εμμμμ
25 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kerveras έχεις δίκιο. Το κάτω κεφάλι πάντα γοητεύεται από τις 2ες, 3ες, κτλ... ευκαιρίες. Το πορτοφόλι είναι που λίγο ζορίζεται. Το 40άρι καλό είναι (εδώ και αρκετούς μήνες κόστος απλού), αλλά δεν ξεχνώ ότι δεν έχει ντουζιέρες στο δωμάτιο! άρα υπάρχει μιά υστέρηση σε στουντιακές παροχές. Και σαν απόλυτος αριθμός το 40 είναι ένα θέμα. Εάν σκεφτείς ότι δεν έχω δώσει ούτε 1η ευκαιρία σε κάμποιες που θα το ήθελα. Δεν είχα γοητευτεί φυσιογνωμικά στο σαλονι -το σώμα της στις ιντερνετικές φωτο (ακουσον-άκουσον στα χαλάσματα οικοδομής) με έκανε να πάω να χτυπήσω το κουδούνι. Τεσπα ΤΗΝΧ!

Σημ.: σορρυ για το ορθογραφικό λάθος στο προηγούμενο σχόλιο
26 Ιουλίου, 2012
ευχαριστώ για τα καλά και ενθαρυντικά σας σχολια.την κοπέλα την είχα δει αρχικά στο ιεροφάντων αλλα κάποια στιγμή το σαιτ τους σταμάτησε την ενημέρωση..ευτυχώς διαβάζοντάς το σαιτ(ή απο τα μπανερακια,δεν θυμαμαι)ειδα οτι πάει και στο συγκεκριμένο στουντιο.
φιλε kerveras,εχεις δικιο,αλλα το ατιμο το αγχος ερχεται οταν δεν το θες..νομίζω όμως την επομενη φορα θα είναι καλυτερα.
φίλε SinBarr,CT -> CG -> μασάζ -> studio...εσυ είσαι παλιοσειρα Μεγάλο χαμόγελο ....ευτυχώς σε μένα δεν είχε κοσμο,ίσως επειδή πλησίαζε η αλλαγη βάρδιας ή έτυχε).
26 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μην την ψάχνεις άλλο στο Ιεροφαντών, σταμάτησε και από ότι μου είπε δουλεύει μόνο στο Αθανασίας τις βάρδιες που βλέπεις Μεγάλο χαμόγελο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8