Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 116 10
Sex Studio 159767
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καμία σχέση με όσα έγραψε ο Antisthenis...

Ο χώρος ήταν απαράδεκτος από θέμα καθαριότητας του δωματίου, ψιλοσιχάθηκα μόλις μπήκα στο μπάνιο να πλύνω τα χέρια μου, γεμάτο νερά από προηγούμενους πελάτες. Το κρεβάτι δεν ήταν καλύτερο βέβαια... Προσωπικά την συγκεκριμένη "γκόμενα" θα την ξανακοιτούσα στο δρόμο μόνο για να μετρήσω τα τατουάζ της, που ήταν πολλά. Προσπάθησε να το παίξει πορνοσταρ στην συμπεριφορά της αλλά δεν της βγήκε σε καλό! Υφάκι αδιάφορο, λες και έκανε αγγαρεία, διάθεση για συμμετοχή μηδενική, συνεννόηση "μπουζούκι" αφού ούτε αγγλικά δεν ξέρει και επιπλέον δεν ήθελε να την πολυαγγίζεις!!!... Χαμένος χρόνος και χρήματα για μένα (60 ευρώ ??!!?? γι αυτό) όταν θα μπορούσα να τα διαθέσω σε ένα CT (ο χρόνος που "πέρασα" μαζί της στο κόστος που ανέφερα ήταν ανάλογος προς μια ώρα με CT των 300 ευρώ). Αποτέλεσμα της συμπεριφοράς της να μην έχω και εγώ διάθεση για οτιδήποτε και να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια από εκεί... Δεν ξέρω αν αξίζει καν για 10 ευρώ αλλά για studio ΠΟΤΕ!!! Εκτός και εαν είναι εκεί για να παρασύρει κόσμο να πετά τα χρηματά του άδικα... (πάντως και όταν κατέβηκε από την προηγούμενη συνάντησή της ούτε κουρασμένη φαινόταν ούτε τίποτα, άρα είχε και άλλο θύμα εκείνη την βραδυά).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2007
Όνομα κοπέλας
Σίλβια
gregoo
Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού