Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173633
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο τοσα καλα που διαβασα για την Αφροδιτη,την επισκεφτηκα σημερα το μεσημερακι.Αν και ειχε κοσμο στα δωματια και η ρωσιδα τσατσα με ρωτησε αν την ξερω της ειπα πως θα περιμενω να τη δω.Οταν βγηκε μετα απο λιγο κρατουσε ενα μαυρο κουτι και αναρωτηθηκα τι να ειναι αραγες σε αυτο το κουτι?Η πρωτη εντυπωση,γλυκεια κοπελα με καλλιγραμο σωμα,τουμπανιασμενες βυζαρες και καβλωτικο καλοσχηματισμενο κωλι.Οπως την ειδα στο σαλονι μου εβγαλε μια αθωοτητα αλλα και μια πολλα υποσχομενη προστυχια.
Μου αρεσε και μπηκα με το παραβολο των 50 ευρω για πιο χαλαρα.Περιμενα με ανυπομονησια αλλα και γκαβλα την Αφροδιτη να ερθει μεχρι που ακουστηκε ο ηχος απο τα τσοκαρα να πλησιαζουνε και αμεσως ανοιξε η πορτα και η μορφη της φανηκε στο αισθησιακο φως του δωματιου.Ηρθε κοντα μου και αρχισε γκαβλωτικα χαδια προς τον πουτσο και το σωμα μου και ταυτοχρονα αρχισε να τριβει και το καβλωτικο της κωλι πανω μου.Καλα ρε παιδια τι ηταν αυτο...μου εφτασε στα αυτια !!!.
Μετα τα χαδια μου κατεβασε το σλιπακι και αφου περασε το προφυλακτικο στο σηκωμενο μου πουτσο τον ζητησε καβλωμενη στο στομα της.Αρχισε να τον ρουφαει και να τον παιζει με παθος που ομοιο του δεν ειχα ξαναδει.Αφου ειδε πως μου ειχε γινει καγκελο τραβηχτηκε κοντα στον καθρεπτη και αφου σηκωσε το ενα της ποδι μου ειπε να της το βαλω μεσα στο μυδι της.Οπως και εγινε...
Αρχισα να καρφωνω με πολυ παθος και βλεποντας τις βυζαρες της να κουνιουνται μπροστα στον καθρεφτη αρχισα να τρελλαινομαι ολο και πιο πολυ.Με αυτη τη θεα που ειχα μπροστα μου και με το κωλι της να καρφωνεται πανω στο καβλωμενο πουτσο μου δεν αργησε να ερθει το τελος.Την εχυσα αρρωστημενα χουφτωνοντας τις βελουδινες βυζαρες της.Με ξεζουμισε το πουτανακι...
Στο τελος τη ρωτησα τι ηταν μεσα στο μαυρο κουτι που κρατουσε,χασκογελασε πονηρα,κλεινοντας ενα ματακι και μου ειπε πως ηταν ενας δονητης για μερακληδες.
Αξιζε το 50αρι και το τιμησε με το παραπανω,τωρα παμε για αλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού