Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824241
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ Σαββάτου, πολύ αργά, ξημερώματα Κυριακής.
Κάτι που είχα πιει λίγο, κάτι η εντυπωσιακή γυναικεία παρέα που είχα...αλλά σε άλλη φάση δυστυχώς...όταν τέλειωσαν τα ποτά.. μου ήρθε μια μελαγχολική διάθεση...και έντονη διάθεση για σεξ.. Λίγο αταίριαστα αλλά τα ένιωσα και τα δυο.

Συνήθως τόσο αργά σε στούντιο έχω πολύ καιρό να πάω... Η Αχαρνών άδεια, μπήκα Φυλής και βρήκα πολύ εύκολα parking στο 104.
Το γλυκό χαμόγελο της Δέσποινας στην υποδοχή με ανέβασε, και η διάθεση μου άρχισε να αλλάζει. Λίγο κουβεντούλα... αλλά δεν ήμουν για άγριες καταστάσεις.
Έτσι είπα να κάνω ένα χαλαρό πρόγραμμα με τη Μαρίνα!
(το είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου πως αυτή την κοπελάρα έπρεπε να την απολαύσω σε gfe συνθήκες.

Πέρασα στο δωμάτιο 4 (μην ξεχνιόμαστε κιόλας) έκανα ένα ντουζάκι και ξάπλωσα.... ευτυχώς δεν κοιμήθηκα γιατί είχα χαλαρώσει αρκετά!
Η Μαρίνα ήρθε μετά από λίγη ώρα... εντυπωσιακή και άνετη.. με το καλύτερο χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο της. Πόσο καιρό είχαμε να τα πούμε!
Ξάπλωσε δίπλα μου και αρχίσαμε μια πολύ χαλαρή κουβέντα...που νομίζω βοήθησε στο να έρθουν ως φυσικό επακόλουθο και τα επόμενα. Γδύθηκε με πολύ αργές κινήσεις όσο μιλούσαμε...

Το χέρι μου ακουμπούσε πάνω στη κοιλιά της...και αυτή δίπλα μου, απέναντι μου στα πόδια μου... Σε μια στιγμή η κουβέντα σταμάτησε και μια μικρή σιωπή.
Η Μαρίνα μου χαμογέλασε και εγώ άγγιξα το στήθος της.... Με ενθάρρυνε με ένα μικρό αναστεναγμό και ξεκίνησα με ένα μικρό φιλί στη ρώγα της...που μετά την έπαιξα πιο τολμηρά με τη γλώσσα. Την κοιτούσα στα μάτια και την έγλειφα... Την ένιωσα να σκληραίνει μέσα στο στόμα μου...το δέρμα της θηλέας άλω να ζαρώνει... Το ίδιο και στο άλλο στήθος...ενώ έπαιζα με τα δάχτυλα μου την ήδη καυλωμένη ρώγα της..
Το δέρμα της ήταν τόσο απαλό...η ζεστασιά του σώματος της περνούσε μέσα μου.

Το κεφάλι της βρέθηκε ανάμεσα στα πόδια μου...και το όργανο μου είχε ήδη σκληρύνει... Το χάιδεψε και μου έκανε μικρά γλειψιματάκια στα αρχίδια μου... Χάιδευα το υπογάστριο της...και ρώτησα αυθόρμητα..
"Μπορώ να σε χαϊδέψω.."
χαμογέλασε και μου είπε...
"Μπορείς να κάνεις ότι θέλεις"...
Χάιδεψα πολύ απαλά τη κλειτορίδα της..ενώ αυτή ακούμπησε τα δάχτυλα της πάνω στα δικά μου...χαϊδεύοντας τη μαζί μου... Πήρε προφυλακτικό και μου το έβαλε πολύ επιδέξια..χωρίς καν να το καταλάβω... Άρχισε να με γλείφει αργά αλλά σύντομα ένιωθα βαθιές ρουφηξιές... Έσκυψα το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της...και ξεκίνησα να τη γλείφω και εγώ... σε ένα πολύ ερωτικό 69 σε πλάγια θέση...
Το στόμα μου γέμισε από την κλειτορίδα της και τα παχιά της μουνόχειλα που μοσχομύριζαν... Τα έγλειφα, μετά τα έπαιζα με την άκρη της γλώσσας μου και στο τέλος άρχισα να τα ρουφάω...
Σήκωσα λίγο το κεφάλι και απόλαυσα το θέαμα στο καθρέπτη... Το πόδι της φαινόταν τόσο όμορφα να αντανακλάται σαν γυμνό τόξο στον αέρα... Και εγώ είχα σηκώσει το πόδι μου...και το στοματικό που μου έκανε με είχε τρελάνει...
Ξανα-έσκυψα και την έγλειψα τόσο δυνατά..που έβγαλε τον πούτσο μου από το στόμα της...και άρχισε να βογγάει..

Ξάπλωσε ανάσκελα...και εγώ από πάνω της...της έριξα μερικά φιλάκια στα μπούτια..μετά στην κοιλιά..στο στήθος...και αυθόρμητα...αρχίσαμε να φιλιόμαστε...τα χείλη μας ενώθηκαν... και λιγάκι οι γλώσσες μας...και μετά πάλι εναλλάξ...
Ήταν η πιο γλυκιά αίσθηση τα φιλιά της.. φιλιόμασταν πολύ αυθόρμητα...πότε βιαστικά και πότε αργά...

Έβαλα το σώμα μου ανάμεσα στο πόδια της....
Έγλειψε τα δάχτυλα της...και άρπαξε το πούτσο μου...
Μπήκα μέσα της αργά...την ίδια στιγμή που φιληθήκαμε πάλι.
Ένιωσα να μπαίνω ολόκληρος..ώσπου τα αρχίδια μου ακούμπησαν στο περίνεο της. Μπαινόβγαινα αργά και μετά δειλά πιο γρήγορα...αλλά αυτός ο ρυθμός σε συνδυασμό με τα φιλιά της... με έκανε να σταματήσω γιατί θα τελείωνα. Ήταν ανείπωτη η γλύκα..
Σταθεροποιήθηκα μέσα της ενώ αυτή με έγλειφε στο λαιμό μου..

Βγήκα και σήκωσα τα πόδια της... Άρχισα να τη γλείφω πάλι...και αυτή δε με σταμάτησε... Σε μια στιγμή ένιωσα το χάδι της στα μαλλιά μου..ενώ άκουγα τα βογγητά της...
Σταμάτησα και γύρισε στα 4... Σε αυτή τη στάση η Μαρίνα είναι εντυπωσιακή και πανέμορφη.. Στήθηκα πίσω της..και έφερε το χέρι της από πίσω...αρπάζοντας μου τον.. μπήκα μέσα της..
Άρχισα να τη σφυροκοπάω και έκλεισα τα μάτια... ξανα-σταμάτησα... δεν ήξερα τι να σκεφτώ για να μη χύσω...
Δεν ήθελα να τελειώσει αυτή η στιγμή.. Έριξα το σώμα μου πάνω της και φιληθήκαμε έτσι σε αυτή τη στάση...γυρνώντας το κεφάλι της προς το μέρος μου...
Ξάπλωσα και μου έβγαλε το προφυλακτικό... Τον φυλάκισε ανάμεσα στα στήθη της κλείνοντας τα με το ένα χέρι και άρχισε να μου τον παίζει...
Βόγκηξα!

Μου πέρασε δεύτερο προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα στοματικό τόσο βαθύ που ένιωσα να χτυπάω στο λαρύγγι της..
Ανασηκώθηκε και όπως ήμουν ανάσκελα...μου έφερε το στήθος της πάλι στο στόμα μου..και μετά καβάλησε το πρόσωπο μου....
Την έγλειψα για άλλη μια φορά...
Σάλιωσε πάλι τα δάχτυλα της και χάιδεψε το μουνί της... Κάθισε πάνω μου και μπήκα όλος μέσα της. Το ένα πόδι της διπλωμένο και με το άλλο πατούσε στο κρεβάτι... έγειρε το σώμα της πίσω...στηρίχτηκε με τα χέρια της... και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο πούτσο μου με δύναμη... Είχε λύσει και τα μαλλιά της... και φάνταζε σαν θεά... Απολάμβανα την θέα του μεστού της σώματος... το πως σφίγγονταν οι μύες στα πόδια και στην κοιλιά της ...
Από το κοπάνημα σε μια στιγμή..βγήκα από μέσα της...
Ένιωθα πως το τέλος πλησίαζε...

Ξάπλωσε ανάσκελα και γύρισε τη λεκάνη της φέρνοντας το ένα πόδι της πλάγια...
Ανακάθισα στο γόνατα μου και μπήκα έτσι στα πλάγια... Άρχισα να μπαινοβγαίνω σαν τρελός στηριζόμενος από τα κωλομέρια της.. σε ένα ξέφρενο ρυθμό!
Της φώναξα "θα χύσω...δεν μπορώ άλλο"
"Δώστα μου όλα" μου απάντησε δυνατά..
Έχυνα και δεν άντεξα..φώναξα...σφίχτηκα ολόκληρος και άρχισα να τρέμω...ενώ ο οργασμός μου καταλάγιαζε...
Βγήκα κρατώντας το γεμάτο προφυλακτικό από τη βάση...και έπεσα ανάσκελα με ένα βαρύ αναστεναγμό...

Πήρα μια ανάσα και ξάπλωσα δίπλα της... Φιληθήκαμε πολλές φορές...
Ένιωσα το χάδι της πάνω στα χείλη μου ενώ κοιταζόμασταν... και μου χαμογέλασε...
Μείναμε κάποια ώρα στο κρεβάτι...η Δέσποινα μας έφερε από ένα ποτήρι νερό...
Δεν ξέρω πόσο καιρό έχω να νιώσω έτσι...

Συγνώμη αν έγινα λυρικός...αλλά ήταν μια άλλη αίσθηση και μια εμπειρία που έχω πολύ καιρό να ζήσω...
Νομίζω η καλύτερη εμπειρία μου σε στούντιο σε αυτό το πρόγραμμα..

Φεύγοντας είχα ακόμα τη γεύση από τα χείλη της στα δικά μου....και αν και ο δρόμος ήταν τόσο καταθλιπτικά έρημος, οδηγώντας προς το σπίτι, ένιωθα μια γαλήνη που σχεδόν άγγιζε την ευτυχία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
sarouman
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
533
Πόντοι:
7.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2012
Το ξερά ότι κατά βάθος είσαι ρομαντικός κ αγαπουλης...Γλώσσα
23 Ιουλίου, 2012
Keep walking μεγαλε αρχηγε, καιρο ειχα να σε διαβασω και μου ελειψες!!!!!!
23 Ιουλίου, 2012
Πάρα πολύ ωραία περιγραφή φίλε, σαν να είσασταν ζευγάρι. Χαμόγελο
23 Ιουλίου, 2012
Δυο πλάσματα με έφεση στο pse και στις αγριαδες προσφέρανε στα αδηφάγα ματια των αναγνωστών του μπου μια σούπερ gfe συνεύρεση...καμια φορα σου ρχεται από κει που δεν το περιμενειςΜεγάλο χαμόγελο
23 Ιουλίου, 2012
A,ρε sarouman σκέτη σχολή είσαι από μόνος σου.Μπράβο !!!
24 Ιουλίου, 2012
GFE η Μαρίνα; Χμμμ;

Αγαπούλης ο sarouman? Money Mouth

Καλά τι άλλο θα δούμε εδώ μεσά; τα έχω δει όλα! Εμμμμ

φοβερά αισθησιακή περιγραφή, welldone Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ: αν κάποιος έχει το χαμόγελο της Δέσποινας σε φωτό να μου το στείλει, πληρώνω 50αρικο... το βλέπω χλωμό να το ξαναδώ από κοντά... (πληρώνω 50αρικο να το δω κι απο κοντά, αν ακούς Δέσποινα Γλώσσα)

ΥΓ-2: πφ... ποια θέλει να περάσει μαζί μου όταν θα είναι υπηρεσία η Δέσποινα; Κουλ
O
Orestis_Kou
24 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν την παλεύεις μια ρε φίλε Ορέστη.. ξεκολλα επιτέλους κ πήγαινε παρακάτω...
24 Ιουλίου, 2012
"Την ένιωσα να σκληραίνει μέσα στο στόμα μου ... το δέρμα της ΘΗΛΕΑΣ ΑΛΩ !!! να ζαρώνει !!!! " α ρε Saruman Λευκέ το τελευταίο είναι όλο το ζουμί !!!!
24 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω πάει παρακάτω, αλλά δεν μπορώ να μη αναγνωρίσω ότι η despi έχει τέλειο ξεσηκωτικό χαμόγελο που αξίζει τα λεφτά του...

Εμένα έτσι κι αλλιώς δε μου το έδειχνε πια, οπότε δε θα είχε νόημα να την ξαναπάρω...
O
Orestis_Kou
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9