Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367795
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα παίδες!Βραδινή επίσκεψη στα Κασσάνδρας με γνωστό συναγωνιστή,κατέληξα στο Κασσανδρας 3 (κάτω).Εκεί βρισκόταν μια καινουργια κοπέλα(δεν συγκρατω το ονομά της)και η Καμέλια,την οποία την είχα ξαναδεί πριν καιρό σε σαλονάρισμα.Συμπαθητική,καστανή με σπαστό μαλλί, μικροκαμωμένη.Μου κανε καλή εντύπωση που την ξαναείδα και πήγα να το σκεφτώ λιγο,αλλά η τσατσά δεν με άφηνε,μου λεγε αν σου αρέσει μπαίνεις,δεν θελη σκέψη.Ενοείτε πως θελει σκέψη,γιατί ομορφες είναι πολλές,αλλά το αν θα περάσεις καλά το ξέρει η διαίσθησή σου.Με μια μικρή προτροπή της Καμέλιας να μπώ (που φάνηκε οτι με συμπάθησε),σηκώθηκα και εδωσα το αντίτιμο για ένα απλό πρόγραμμα.
Το δωμάτιο πάνω πολυ σκοτεινό που προτιμούσες να κοιμηθείς,αλλά πολύ ωραίο.Ειχε και μια μπανιερα ,με πολύ περίεργο εξοπλισμό,που ήθελα δυο λεπτά να δω ποιο κουμπί πατάς για να τρέξει το νερό.Το aircondition πολύ δυνατό που είχα παγώσει.
Εμεινα καθιστός στο κρεβάτι και περιμενα την Καμέλια που δεν άργησε να έρθει.
Με το που ανογει την πόρτα μου λέει χαμογελαστά -γεια-!Της λεω οτι κάνει λιγο κρύο,και χωρίς να προλάβω να αντιδρασω πέφτει πάνω μου και με κολλάει στο κρεβάτι Γλώσσα .Μου λέει τώρα είσαι πιο ζεστά;Μετά ξεκινησε κάτι μικροφιλάκια στο λαιμό,και μετά μια καλή περιποίηση στα μπαλάκια.Εγω χουφτωνα λιγο τα στηθάκια της που ήταν μικρούλια αλλα ωράια.Παρολα αυτα δεν τα έγλυψα όπως συνηθίζω και δεν ξερω γιατι δεν το έκανα Χμμμ; Μετά μου βάζει προφυλαχτικό,και ξεκινάει μια αρκετά καλή πίπα με καλή δόση σάλιου,αλλα με πολυ γρηγορες κινήσεις,και χωρίς ιδιαίτερο deapthroat.Με ρωτάει αν θέλω κιάλη πίπα ,και απάντησα αρνητικά.Οπότε μου λέει θα μπέις μέσα μου τώρα! Απο μόνη της ανεβαίνει απο πάνω μου και αρχισε να μου τον βάζει μέσα με πολύ απαλές κινήσεις.Δεν μου άρεσε πολύ σε αυτό το σημείο γιατί ειχε σηκωμένο το δεξί της πόδι με αποτέλεσμα να κάθεται κάπως στραβά πάνω μου,καιέλεγχε την διείσδηση.Δεν το εβαζε τελέιως μέσα,και ανεβοκατεβαινε πάνω μου με πολύ αργους ρυθμούς.Αυτό θα το θεωρήσω θετικό,γιατί ετσι κράτησα αρκετά παραπάνω για να τελειώσω.Αυτή ηταν και η μόνη στάση.Μολις ήρθε το τέλος,αμέσως σηκώθηκε ντύθηκε,καιαπό απόσταση με ρώτησε την ηλικία μου,ρώτησα και εγω την δική της(25 μου πε αλλα φαίνεται μικρότερη),μου πε να τα -ξαναπούμε ε!-Και φευγει χωρίς καποιο φιλί σταυρωτό αποχαιρετισμού.Γενικά ηταν καπως βιαστική,αλλά θα προτιμούσα να επέμενε λίγο παραπάνω στα προκαταρκτικά.Δεν ειμασταν πολύ ώρα στο δωμάτιο.Ένα τέταρτο το πολύ!Δεν ηταν και πολύ άσχημα,αλλά μου φάνηκε μεγάλη η ταρίφα για αυτήν την απόδοση παρόλο που έδωσα 40 αντί για 50!Μου κάνει το κλίκ για επόμενη ευκαιρία.Μου εδωσε την εντύπωση οτι μάλλον η μέρα της ηταν κάπως περίεργη,που την δικαιολογεί.Θα δείξει την επόμενη φορά ίσως!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Καμέλια
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2012
φίλε therion μετά από κάμποσες συνεδρίες με το υπέροχο αυτό μωρό και έχοντας μια οικειότητα παραπάνω και μαζί σου αλλά και με Καμέλια θα σου πω τα εξής: Πράγματι "φαίνεται"ότι είναι λίγο βιαστική, αλλά πρέπει να την κουμαντάρεις λίγο κ συ...εγώ πάντα της βάζω φρένο και ηρεμεί. Το στοματικό της επιδέχεται βελτίωσης αλλά και σε αυτό αν την καθοδηγήσεις παίρνει γρήγορα στροφές...γενικά είναι σούπερ gfe απλά θέλει να της μιλάς και να της δίνεις κάποιες οδηγίες...είναι αρκετά αγχωμένη με κάποια άλλα θέματα....Λύπη όσον αφορά αυτό που αναφέρεις με το πόδι, το κάνουν αρκετές...είναι αυτοάμυνα...Σπασίκλας
23 Ιουλίου, 2012
Ασε που τα ελληνικα της δεν ειναι και καλά και δεν συννενοηθήκαμε αρκετά!Υπονοεις ότι ξέρεις γιατι ηταν αγχωμένη,αν κατάλαβα καλά!Η ερωτηση μου ειναι ,αν ξαναπάω και με θυμάται θα περάσω καλύτερα ή το ίδιο;Eπίσης αν δώσω 50 αντί για 40 θα αλλάξει κάτι;
23 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δώσεις περισσότερα να σαι σίγουρος ότι κάποια πράγματα θα ναι διαφορετικά...το παν είναι η χημεία κ η οικειότητα...Σπασίκλας αν με νιώθεις...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3