Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Sex Studio 93271
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προηγήθηκε τηλεφώνημα που ενημερώθηκα για το κορίτσι από Ρουμανία που δεν το ήξερα γιατί είναι νέο αίμα στη πόλη. Μόλις έφτασα είδα στο παρκινγκ αυτοκινητο με Ρουμάνικες πινακίδες και ενα ζευγάρι να μιλάει μπροστά από την πίσω πόρτα υπηρεσίας. Ο αντρας φαινόταν ελάχιστα αλλά η γκόμενα ήταν σωματάρα και μελαχρινή. Με χτυπούσε ο ηλιος στα μάτια και δεν έβλεπα καλά και νόμισα ότι ήταν της "δουλειάς". Το λέω αυτό γιατί μπαίνοντας άλλη κοπέλα μου παρουσιάστηκε... ήταν η Χριστίνα, Ρουμάνα από Κωστάντσα, που δεν μιλαει καθόλου Ελληνικά και σχεδόν καθόλου Αγγλικά εκτός από γκουντ, γιες, νο και τέτοια. Κορμάρα όμορφη και σφικτή, βυζί απογοήτευση σαν μικρό πουγκί κρεμασμένο αλλά ρώγα γαμάτη σαν σταφυλιού, καστανόξανθη και φάτσα μιλφ. Δεν ρώτησα ηλικία γιατί η συνεννόηση ήταν δύσκολη αλλά στη γλώσσα του σώματος ήταν άκρως λαλίστατη!!! Φοβερά προκαταρτικά, μου γύρισε την πλάτη στα όρθια και μου έκανε κάτι κωλοτριψίματα, κάτι τσαλίμια με εσώρουχα και άνευ, που μου έγινε κάγκελο παρά την κουραστική και απογοητευτική εβδομάδα που είχα. Η πίπα της ... αριστούργημα... εγώ καθιστός στο κρεβατι και αυτή στα γόνατα να παίζει κλαρινέτο σε σολ δίεση! Βλέματα και κάποιες φωνές ήταν καβλωτικές αλλά και το ύφος της αμα της χαμογελάσεις γίνεται πολύ καβλιάρικο. Στη σταση απο πάνω μου έκανε ολες τις παραλλαγές του καου γκερλ εκτός από την ανάποδη (δεν τη ζήτησα) με έμφαση σε αυτή που παταει με τα πόδια και τον παίρνει σε βαθύ κάθισμα. Σε πισωκολλητό επίσης όλες τις στάσεις ακόμα και αυτή με τα κλειστά πόδια και τελείως ξαπλωμένη μπρουμητα. Σ' αυτή τη στάση τελείωσα με 8-10 δυνατες κραυγές όσα και τα ξεφορτώματα που είχα!
Αν δεν σας χαλάει το άσχημο για μένα βυζί, η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού