Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Sex Studio 155522
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τετάρτη 18 Ιουλίου 2012. Έχοντας τελειώσει μόλις πριν λίγες μέρες την εξεταστική η οποία άρχισε αμέσως μετά την απόλυσή μου απ' το στρατό και όντας ελεύθερος πλέον ένα καλό "ξεφόρτωμα" ήταν επιβεβλημένο. Αρχικός μου προορισμός ήταν η Σαμπρίνα στο στουντιάκι στη Νέα Φιλαδέλφεια, πλην όμως η δαιδαλώδης διαδρομή για εκεί ήταν η αιτία να καθυστερήσω να πάω και να φάω "πόρτα" απ' την κοπέλα που μόλις σχόλαγε. Ουδέν κακόν αμιγές καλού, αποφάσισα να πάω στην Ιρένα στα στούντιο της οδού Κασσάνδρας στο Γκάζι την οποία ούτως ή άλλως την είχα σταμπάρει καιρό τώρα. Επίσκεψη γύρω στις 5:30 το απόγευμα, parking ως συνήθως πανεύκολα πάνω στην Κασσάνδρας λίγα μέτρα παρακάτω απ' το Studio στο 6 το οποίο έχει και parking αλλά ήταν κατειλημμένο. Μπαίνοντας μέσα η τσατσά με θυμόταν από μια - δυο μέρες πριν που είχα περάσει κάποια στιγμή για στουντιότσαρκα ενδιαφερόμενος για τα προγράμματα της Ιρένας. Σ' αυτήν τη στουντιότσαρκα είχα ενημερωθεί ότι το πρωκτικό πρόγραμμα που μ' ενδιέφερε είναι στα 100 ευρώ οπότε τη μέρα της επίσκεψής μου δε ρώτησα εκ νέου για τα προγράμματα και έβγαλα αμέσως τα 100 ευρώ απ' το πορτοφόλι. Πλην όμως εντελώς τυχαία ρωτάω αν στην τιμή των 100 ευρώ περιλαμβάνεται και 69 και ισπανικό παίρνοντας την αποστομωτική απάντηση "ΟΧΙ" (είχα αρκετό καιρό να πάω στα ποιοτικά, ομολογουμένως, στουντιάκια της Κασσάνδρας και είχα ξεχάσει πόσο κλέφτες είναι). Βέβαια όπως γνωρίζω κι από ιδίαν εμπειρία ότι η τιμή αυτή παζαρεύεται πάντα στα εν λόγω studio αλλά η λογική "ας τα πάρουμε απ' τα κορόιδα" με βρίσκει προφανώς αντίθετο. Τέλος πάντων μια και περνούσα και πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν είχα όρεξη για παζάρια και εν τέλει έδωσα 100 ευρώ για 69 και ισπανικό. Μπαίνω στο καλό δωμάτιο (έχει κι ένα μικρότερο) το οποίο ήταν πεντακάθαρο πλην όμως είχε κάποιες μικροελλείψεις όπως μωρομάντηλα, δεν είχε χαρτί για να σκουπίσω τα χέρια μου κ.τ.λπ. γι' αυτό και το 9άρι στη βαθμολογία. Γδύνομαι και μετά όχι από πολλή ώρα μπαίνει η Ιρένα στο δωμάτιο. Όσον αφορά την εμφάνισή της γι' αυτούς που δε γνωρίζουν: Καταπληκτικό πρόσωπο με πικάντικα χαρακτηριστικά, 3άρι (σύμφωνα και με επιβεβαίωσή της) στήθος εξαιρετικό, τρομερό σώμα καθόλου skinny αλλά και με 5 κιλάκια παραπάνω δε θα με χάλαγε, μοναδικό μείον το όχι τροφαντό κωλαράκι το οποίο όμως δεν είναι και άσχημο (γι' αυτό και το αυστηρό 9 στην εμφάνιση). Η Ιρένα λοιπόν είναι μία κοπέλα εξαιρετικής ομορφιάς, καλοσυνάτη και ευγενέστατη με μοναδικό της αρνητικό το ότι είναι αρκετά χαμηλών τόνων, δεν κάνει δηλαδή πολλές ζουζουνιές κ.τ.λπ. ούτε αρχίζει με φουλ επίθεση για να σε καβλώσει, κρατώντας παράλληλα και μια τυπική απόσταση απ' τον πελάτη με τον οποίο μπορεί να είναι φιλικότατη και να του μιλάει ίσως και περισσότερο απ' ό,τι πρέπει αλλά δε θα του δώσει την εντύπωση ότι έχει 100% ελευθερία κινήσεων. Ως εκ τούτου μόλις μπήκε στο δωμάτιο αφού με ρώτησε αν είχαμε περάσει και παλιότερα μαζί μιας κι εγώ μπήκα αποφασισμένος στο στούντιο για να περάσω μαζί της, ανακαλύψαμε στην πορεία ότι έχουμε κοινούς... γνωστούς και τη στόλισα με αρκετά κοπλιμέντα για την υπέροχη εμφάνισή της (τα αξίζει άλλωστε) παράλληλα με την αποκάλυψη από μεριάς της πως όταν είχε λίγα περισσότερα κιλά το στήθος της ήταν ακόμη μεγαλύτεροΧαμόγελο Ξεκίνημα λοιπόν με χάδια και φιλιά στο σώμα μου από μεριάς της και αμέσως μετά μη μπορώντας να περιμένω ένα ΥΠΕΡΟΧΟ ισπανικό που είναι και η "σπεσιαλιτέ" της... Χωρίς να έχει, στην παρούσα φάση τουλάχιστον, τεράστιο στήθος, σε τρελαίνει με το ισπανικό λόγω της τεχνικής της (ο πελάτης ξαπλωτός και εκείνη από πάνω με ανοιχτά πόδια και ρυθμικές "μαλάξεις" με το στήθος της). Απ' την πρώτη, στην ουσία, στάση κατάλαβα αμέσως ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δε βιάζεται καθόλου, αν δεν της έλεγα κάποια στιγμή να σταματήσει για να προχωρήσουμε στα περαιτέρω μπορεί να συνεχιζόταν... μέχρι τώρα το ισπανικόΧαμόγελο Στη συνέχεια την ξάπλωσα μπρούμυτα στο κρεβάτι και όντας γονατιστός της έκανα ένα απολαυστικότατο γλειφομούνι (στα συν ότι έχει υπέροχα μεγάλα μουνόχειλα). Κατόπιν ολιγόλεπτη πίπα από μεριάς της και συνέχεια με 69. Αμέσως μετά της ζήτησα να ανέβει εκείνη από πάνω για "καβάλημα" στάση στην οποία αποδίδει τα μάλα (ακούραστη, με πολύ καλό ρυθμό, το στήθος της ταλαντώνεται ρυθμικά και επίσης δε σταματάει με τίποτα αν δεν της πεις εσύ). Ύστερα από λίγο κι αφού της ζήτησα να αλλάξουμε στάση, αφού μου ξαναπήρε μία ολιγόλεπτη πίπα ενώ εγώ ήμουν όρθιος, στήθηκε στα 4 στην άκρη του κρεβατιού όπου δεν κρατήθηκα πριν μπω μέσα της να ξαναγλείψω λίγο το μουνάκι της αλλά και το υπέροχο και δουλεμένο γκρόβερ της (κάτι μου λέει ότι το πρωκτικό μαζί της θα είναι καλή εμπειρία). Στη συνέχεια μπήκα μέσα της και άρχισα να τη "χτυπάω" αλύπητα με μόνο μου εχθρό το γλιστερό πάτωμα. Οι αντοχές της κι εδώ πρωτοφανείς. Λίγο σάλιο και συνέχεια μέχρι που κάποια στιγμή κουράστηκα και της ζήτησα να κάνουμε ένα ισπανικό με εμένα όρθιο κι εκείνη καθιστή. Εκεί δεν άντεξα και τη ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στις βυζάρες της όπου μου απάντησε προθυμότατα καταφατικά. Έτσι έγινε με εμένα όρθιο και την Ιρένα να έχει πάρει μια άκρως πουτανιάρικη και καβλωτική στάση ("χυμένη" με το σώμα της σε διαγώνια στάση στην άκρη του κρεβατιού και παράλληλα να τρίβει τα βυζιά της περιμένοντας να δεχτεί τα... σκάγια, στάση στην οποία φοβήθηκα μήπως τα σκάγια καταλήξουν στο πρόσωπό της κι έχουμε άλλα). Αμέσως μετά σηκωθήκαμε, σκουπιστήκαμε και αφού την ευχαρίστησα και φιληθήκαμε αποχώρησα απ' το δωμάτιο. Συμπερασματικά η εμπειρία με την Ιρένα είναι μια εμπειρία που αξίζει αν και προσωπικά θα έμενα ακόμα πιο ευχαριστημένος αν η συγκεκριμένη κοπέλα δεν ήταν τόσο χαμηλών τόνων και ήταν πιο "πουτάνα" (σημειωτέον ΔΕΝ είμαι φίλος του pse). Παρ' όλ' αυτά και εξ' αιτίας του ότι σε μερικά πράγματα στο κρεβάτι η Ιρένα είναι "μαστόρισσα", το 9άρι στη σχέση απόδοσης - τιμής το έβαλα μόνο και μόνο για την απαράδεκτη κατ' εμέ διατίμηση των 100 ευρώ για 69 και ισπανικό. Κάποια στιγμή στο εγγύς μέλλον θα ξαναεπισκεφτώ την εν λόγω καλλονή αφού όμως πρώτα τιμήσω την Αννούλα στο 4Α την οποία επίσης έχω σταμπάρει καιρό τώρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιρένα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2012
ΓυναικοαλκοολικέΓλώσσα χαίρομαι που πέρασες καλά με μια κοπέλα που η δική μου εμπειρία ήταν μέτρια και με 0 χημεία...με βάζεις σε σκέψεις να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία...Εμμμμ
21 Ιουλίου, 2012
Έχεις αλκοολικι με τις Τσέχες?Χμμμ;

Εγώ τη Σαμπρίνα θεωρώ καλλονή πάντως, αλλά ο καθένας με τα γούστα του.
22 Ιουλίου, 2012
Και για τα δικά μου γούστα η Σαμπρίνα είναι η ιδανική γυναίκα (μ' αρέσουν οι πληθωρικές γυναίκες). Αλλά δεν μπορώ να παραγνωρίσω την ομορφιά της Ιρένας.
03 Μαΐου, 2013
Χαμηλών τόνων γενικά, αλλά πολύ ωραία χαρακτηριστικά στο πρόσωπο. Γνωρίζει κανείς τι παίζει με τα δόντια της? Δεν παρατήρησα στην αρχή ότι τα πάνω δόντια της έχουν κάποιο πρόβλημα, το οποίο δεν είδα ξεκάθαρα ούτε την ώρα που την πήδαγα, γιατί τα κάλυπτε διαρκώς. Ομολογώ ότι έχω τρομάξει λίγο, γιατί η κατάσταση των δοντιών δείχνει πολλά συνήθως...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4