Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108221
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μετά από τα σχόλια συναδέλφων για το εν λόγο ίδρυμα και συγκεκριμένα την εν λόγο δεσποινίδα,αποφάσισα να πάω να "εξερευνήσω" από κοντά τα καλούδια της...
Από 30€ το απλό,40 μου είπε το ελεύθερο στοματικό ή γλυφομούνι, 50€ 69 και ανέβαινε η ταρίφα για ντουζάκια κ.λ.π.
Από εμφάνιση η κοπέλα αρκετά καλή.Πήρα το 40άρι και χώθηκα στο δωμάτιο.
Έσκασε μύτη κι αμέσως έβγαλε τα εσώρουχά της και άρχισε τη πίπα (ελεύθερη όπως είπα). Μέχρι εκεί ήταν και το καλύτερο μέρος της συνεύρεσης! Γιατί μετά άρχισε μεν το σφυροκόπημα,αλλά απο πλευρά της κοπέλας η συμμετοχή ήταν σχεδόν ανύπαρκτη και η στήριξη στο μηδέν! Να σημειώσω οτι έξω εκείνη την ώρα είχε 40 βαθμούς και μέσα παρόλο που δούλευε το aircondition,άρχισα να ιδρώνω.Αλλάξαμε στάσεις,μου ξανάκανε τσιμπούκι και άρχισε να ρωτάει τη συμβαίνει με τρόπο πιεστικό και βιαστικό σαν να λέει "Μαλάκα τελείωνε!" .Φυσικά με τέτοιο τρόπο ίσα που στεκότανε όρθιος κι άρχισε να το καταλαβαίνει αυτή και να ρωτάει συνεχώς. Στο τέλος ,αφού άρχισα να στάζω απο τον ιδρώτα και μή ξέροντας τί άλλο να κάνω για να τελειώσω,αφού αυτή δεν έκανε ΤΙΠΟΤΑ,μου λέει ΤΕΛΟΣ και σηκώνεται και φεύγει!!!Χμμμ; Έμεινα κάγκελο ,αφού στα τόσα χρόνια πρώτη φορά δεν κατάφερα να τελειώσω κι έχοντας πάει και με χειρότερες απο αυτήν.
Σχόλια λοιπόν...? Μύθος η Τάνια μάγκες,εκτός κι αν την πέτυχα στις κακές της.Συμβουλή....σκεφτείτε το καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Tάνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού