Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267090
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τρια φιλαράκια βρισκονται επειτα απο καιρο και συζητάνε εφ ολης της υλης.Καποια στιγμη εκμνηστηρευονται ο καθένας τον πονο του
-Ρε σεις, λέει ο ένας τον τελευταίο καιρό ειμαι πολύ καντέμης.Οτι κι αν κάνω στραβή γινεται.Κοβω την οδική βοηθεια την επομενη μερα μενω με το αυτοκίνητο,βγαζω κατι λεφτα απο την τράπεζα για ωρα ανάγκης την επόμενη μου ανοιγουν το σπίτι .Το εχω ριξει στο τζοκερ για να ρεφαρω ,αλλα δεν καθεται με τιποτα .Οτι κι αν παιζω βγαινει το α αναποδο.
-Ελα ρε συ σε καταλαβαίνω λεει ο δευτερος αλλα δεν μπορει να εισαι για πάντα καντέμης.Εγω για παραδειγμα ειμαι σε χειρότερη φάση.Ξανασυναντησα ενα μ*""**ο που τον ειχα απωθημένο απο το σχολείο και αφου βγήκαμε κανα δυό φορές εφαγα άκυρο για δευτερη φορά.Εχω φάει χοντρο κόλημα μαζί της και δεν ξερω τι να κανω
-Ρε παιδιά δεν τραβάω τα ιδια ζορια αλλά σας καταλαβαινω λεει ο τρίτος.Τζοκερ δεν παιζω εκ πεποιθησεως αλλα δεν εχω και παράπονο με τα οικονομικά.Κολλήματα με γκομενες δεν έχω γιατι ειτε καταφερα μερικές που ηθελα ειτε ξεχασα τις υπόλοιπες που δεν με ηθελαν.Τον τελευταιο καιρο μάλιστα συμπληρώνω πορνοένσημα σε studio ,μπας και παρω κάποτε γ*****συνταξη γιατι απο την κανονική δεν προβλέπεται να παρουμε .Εχω βρει και ενα δυο στανταράκια στο Παγκράτι στο Αθανασίας .Ωραίος χώρος ησυχος καθαρός ,με ευγενική υποδοχή Τελευταία συναντώ το Βανεσσάκι.Καθε φορά που πηγαίνω,περνάω σουπερ.Ειναι γυρω στα 26 μελαχρινη με ισια μαλλία ωραίο σφιχτό κορμάκι ,φυσικό βυζάκι πολυ καλός χαρακτηρας και σωστή επαγγελματίας .Εμφανισιακά δειχνει πιο πολύ pse αλλά στην πράξη ειναι σαν να εισαι με μια φίλη σου η την κοπέλλα σου.Κανει παντα αρκετα προκαταρκτικά ,καταλαβαίνει αμμέσως τι σου αρέσει και προσπαθεί να περάσεις πάντα καλά ,Ειναι δεκτικη ,αλλάζει στασεις χωρίς να δυσανασχετει και αν την πετυχεις στην μερα της κανει φοβερο cowgirl.Γενικά προσαρμοζεται,δεν βιάζεται κι αν εισαι κι εσύ αναλογα καλός μαζί της και δεσει η χημεια ,τοτε σε κανει F16 Μορεί να μην ειναι η νο 1 πορνοεμπειρία αλλά περνας πολύ καλα ακομα και με το βασικό στους 40 ευραίους
-Ρε συ man μας έφτιαξες τώρα ,και που ειναι δηλαδή το προβλημά σου
-Ναι ρε man μας κα******σες και μας κουφανες συγχρόνως
-Ρε σεις τοσο καιρό παώ σ ευτη τν γ******η την Αθανασίας δεν εχω καταφέρει ποτέ ουτε μία φορά να παρκαρω.Παω με αυτοκίνητο παρκάρω τοσο μακρυα αλλου και μετα παιρνω και το τρολλευ .Την τελευταία φορα που πήγα ,μετα το παρκαρισμα ειπα να μην παρω ουτε ταξι ουτε τρολλευ .Αρχισα να περπατάω μεχρι το στουντιο με τα πόδια .Μετα απο τοσες ανηφόρες και κατηφόρες οταν εφτασα στο Βανεσσάκι δεν υπηρχε εγερθητοι με τίποτα .

Ρε παιδιά,τοσες μα τοσες φορές εχω παει ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ θα ειναι σαν να εχω κερδισει το Τζοκερ και να εχω πηδηξει το μ******ο που ειχα απωθημενο χρόνια , την ιδια μέρα!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2012
Πολυ πρωτοτυπη αλλα και ταυτοχρονα διαφωτιστικη κριτικη.
Θετικη ψηφος απο εμενα.
16 Ιουλίου, 2012
Θετικη ψηφος γιατι, επιτελους σ' αυτη τη χωρα, η καινοτομια πρεπει να επιβραβευεται
Αλλα μην το παρακανεις, γιατι μετα θα γινεις κατι σαν τον Ιησου ή τον Ανδρουλακη (που μιλανε μονο με παραβολες Γλώσσα)
16 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

CHEYENNE ευχαριστώ
16 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kosamf ευχαριστώ .Ηταν απλά μια εμπνευση της στιγμής .Πολύ ευστοχη η παρατηρηση σου για Ιησου και Ανδρουλάκη
16 Ιουλίου, 2012
-Καλή η έμπνευση της στιγμής! Μπράβο!

-Τα 40 ΕΥρώ είναι σαφώς ενδιαφέρον. Το κακό είναι ότι κάποτε δεν είχαν ντουζιέρες στο δωμάτιο, δεν ξέρω εάν έβαλαν.

-Η συγκεκριμένη Βανέσα δουλευει στη Geisha αρκετό καιρό απότι έχω δει στα προγραμματα στο ιντερνετ.

-Το όνομα Βανέσα το έχω δει σε άλλους δύο ομίλους. Κάποια από τις δύο κοπέλες ειναι ίδια με το στανταράκι σου?
17 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H συγκεκριμένη Βανεσσα εμφανίζεται στο Ιππονάκτος και στο Αριστοτέλους.Σιγουρα ομως υπάρχουν άλλη μιά η δύο με το ιδιο ονομα.Όι ντουσιέρες εξακολουθουν να απουσιάζουν από τα δωμάτια.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6