Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364460
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βράδυ αργάμισυ,επιστροφή απο μινι διακοπές και ειπα να κάνω μία σταση στο συγκεκριμένο χώρο στο άσχετο μιας και ηταν στο δρόμο μου( βρισκεται πάνω στην Λ Αθηνών στο ρευμα προς Αθήνα)Ανοίγει μια ευγενική κυρία ωπου με πληροφόρησε οτι στη βαρδια ηταν η Αντζελίνα.Δεν την ηξερα οπότε σκεφτηκα να περιμένω.Περιέργως υπήρχε σχετικός κόσμος στο σαλόνι που περίμενε οπότε λέω κατι καλό θα πάιζει.Μετα απο κανενα δεκαλεπτο εμφανίζεται και το μωρο καπως βέβαια ανορθόδοξα.Περναει σφαιρα από το σαλόνι χωρις να χαιρετησει κανενα κάπως αρπαγμένη και επειτα από λίγο ξαναβγαινει για να σαλονάρει κανονικά.Η Αντζελίνα ανηκει εμφανισιακά στην κατηγορία skinny teeny pipini που δε θα μείνεις έκθαμβος απο το παρουσιαστικό της αλλά σιγουρα σε εναν τετοιο χώρο ανετα θα πληρώσεις το πορνοεισιτήριο για μία συνεδρία μαζί της αν φυσικα εισαι fun του ειδους.Περασα με την προσδοκία που εχουμε ολοι μας την πρώτη φορά αλλά προσωπικά δεν δικαιώθηκα για την επιλογή μου.Με το που μπαινει μέσα λεει ξαπλωσε μωρό μου....Λεω κατι θα ξερει και αυτή για να το λεει .Αρχίζει καποια προκαρκτικά ψιλοάτεχνα θα έλεγα χωρίς νευρο η πολύ διάθεση .Λιγα γλυψιματάκια ,λιγα χαδια, στοματικό μετριότατο.. Δεν λεω προσπαθουσε αλλα δεν ....Στις υποδείξεις μου για το πως θα τελειωσει την δουλεια της νωρίτερα (κι εγω το ιδιο)δεν εδειχνε να πολυ ενδιαφέρεται.Γενικά εδειχνε πως αυτο ξερω να κάνω μην με πολυζαλίζεις παραπάνω οκ το πηρα κι εγω το μυνημα λέω ας τελειωνουμε .Μια μοναδική στάση σε ιεραποστολικό και αρχίζουμε με σκοπό την πολυποθητη εκτόνωση Αμ δε ..Λιγο η κουραση απο το ταξίδι ,λιγο ο αποσυντονισμός λόγω της αγγαρείας εκατερωθεν, δεν έβλεπα προκοπη.Παράλληλα εβγαζε και κατι ψευτικα βογγητά που προσωπικά με χάλαγαν.Οποτε μετα από λιγο κοντα στο δεκαπεντάλεπτο εισεπραξα με κορυφαία ξυνη εκφραση το "Μωρο μου δεν μπορώ άλλλο θα φυγω".Επειδη κι εγω δεν μπορουσα άλλο ,λεω ενταξει κατσε να τελειωσουμε χειροκινητα .Περασε κανα διλεπτο ακόμα ωσπου ηρθε και το πολυπόθητο τέλος. Ματσ Μουτσ αποχαιρετισμού με χαμογελο ανακούφισης απο το μωρό και αποχωρισμός.
Συμπέρασμα
Η Αντζελίνα προτείνεται μονο για συνομηλικους της που θα έχουν κανει τα προκαταρκτικα μεσω facebook και το τέλος θα επέλθει με το που θα εμφανιστει το μωρό στην πόρτα (η έστω και κανενα πεντάλεπτο μετά )Δυστυχώς δεν προτεινεται για ανθρωπους με εμπειρίες.Ακόμα και σε κακη μερα να την πετυχα δεν μου εδωσε εντυπωση επαγγελματία κυρίως λόγω συμπεριφοράς αλλα και έλλειψης τεχνικης καταρτισης.Η τεχνικη καταρτιση δεν με απασχολει ,οταν υπάρχει διαθεση και αυτη απουσίαζε.
Εαν υπήρχε σχολή για τανες αυτην τη σαιζόν θα εμενε μετεξεταστέα σε πολλά μαθήματα (συμπεριφοράς ,ψυχολογίας του πελάτη ,δεκτικότητας κλπ)Επίσης συγκρίσεις δεν θελω να κάνω με αλλα κοριτσια της αλυσίδας.
Λίγα λογια για τον χωρο.Στους καλυτερους της Αθήνας απο ξενοδοχειακή υποστήριξη ,καθαριοτητα και συμπεριφορά υποδοχής.Οποιος δει τα δωμάτια θα καταλάβει
Σιγουρα θα ξαναεπισκευτω τον χωρο αλλα για στανταράκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2012
ινφο για το χώρο?
16 Ιουλίου, 2012
τα δωμάτια έχουν ντούζ; Κόστος;
lsh
lsh
16 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ICCAROS αν εννοεις το δωμάτιο νομίζεις οτι εισαι σε ξενοδοχείο .Διαθέτει ντους ,τα παρελκόμενα ειναι σφραγισμένα ,εχει καθαρά σεντόνια TV ,AIR CON, μουσική και αρωματικό χώρου .Γενικά δειχνει νεα και προσεγμενη κατασκευη χωρίς δειγματα εγκατάλειψης όπως συμβαινει σε άλλες περιπτωσεις
16 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχουν και το κοστος ξεκινά απο 50 ευραίους για βασικό μάλλον αδιαπραγμάτευτο
08 Αυγούστου, 2012
2 κριτικές διάβασα από το σάββατο που σκέφτηκα να την τιμήσω την Αντζελίνα και οι 2 αρνητικές...χμμ...φαίνεται ότι τελικά δεν θα πειραματιστώ μαζί της...κρίμα γιατί φαινόταν ωραίο κορίτσι και ευγενικό(στο σαλόνι τουλάχιστον)...περίπτωση ρομπέρτας από κων/πόλεως80 που εκεί την πάτησα εγώ τελικά....και ήμουν μεταξύ αντζελίνας κ ρομπέρτας....οπότε το σάββατο δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω καλά ότι και να διάλεγα....Λύπη
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5