Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295079
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη στο εν λογω ιδρυμα μετα απο στοιχηματικη εισπραξη η πενυ ειναι σαν το παλιο καλο κρασι οσο περναει ο καιρος ολο και καλυτερη εισοδος στο δωματιο κ αναμονη λιγων λεπτων και σκαει η καυλα με επιθετικες ορεξεις
αρχιζει ενα σεξ σοου αφου πρωτα μου χε πεταξει τα προστυχα εσωρουχα στα μουτρα που σαι καυλα μου μου λεει κ αρχιζει να βαζει τα δακτυλα της μια στο μουνι κ μια στο κωλο την κοιταγα κ καυλωνα πολυ
ερχεται κατα πανω μου κ αρχιζει να μου κωλοτριβεται και να με γλυφει παντου σ ολο το κορμι κατι γλωσσο φιλα με πολυ παθος κατεβαινε σιγα σιγα κ εφτυνε το πουτσο μου κ τον επαιζε συγχρονως κ φτανει η στιγμη της πιπας κ τι πιπα με ροχαλες κ πολλα μπινελικια μου τον ειχε κανει κατακκοκινο ημουν ετοιμος να εκραγω φοραει το λαστιχο κ καθεται πανω μου με σταση καου γκερλ και συγχρονως με ειχε πεθανει στα γλωσσοφιλα την πεταω κατω κ αρχιζω να τη γαμαω δυνατα με πολλα βογγητα απο μερους της εβαζε κ αυτη πολλες σαλτσες αλλα δουλεια της ειναι το τελος δεν αργησε να ερθει αφου τη γυρισα στα τεσσερα φτυνωντας τη κωλαρα της τηνοπια δακτυλωσκοπουσα ακομα σταζει ο ερρικος μια απιστευτη εμπειρεια ενα απ τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου
αχ πενυ τι μου κανες αυτα για την εμπερια μου με την πενυ θα μου μειναι αξεχαστη για 20η φορα αλλα της χρωσταγα μια κριτικη
αυτα τα ολιγα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Πένυ
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2012
Η Πένυ επέστρεψε ακόμα καλύτερη σε αυτό που ξέρει να κάνει όσο λίγες.
Μπράβο που πέρασες καλά.
+ 1 από εμένα γιατί με καύλωσες ρε μπαγάσα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
03 Ιουλίου, 2012
Χαθηκες ρε παλληκαρι. Απο το σηριαλ με τη Μαρκελα εχουμε να διαβασουμε κριτικη.
Πως την πετυχες την Πενυ ρε θηριο; Εχει site με προγραμμα το μαγαζι ή ειχες πληροφορια;
Να'σαι καλα μας εφτιαξες βραδυατικα.
07 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το θεμα ειναι να περναμε καλα και να μη κολλαμε με μια με τη πενυ εχω τη καλυτερη χημεια
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3