Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Sex Studio 64518
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειχα περασει την τριτη απο το εν λογω στουντιο και ειχα δει την μελινα ελληνιδα,απο την εμφανιση της οποιας εντυπωσιαστηκα,ετσι σημερα πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι το πρωι ειναι η κιμ και το απογευμα η μελινα την οποια και επισκεφτηκα.Καλο το στοματικο,καλα τα προκαταρκτικα,τυπικα ομως πραγματα στη διαρκεια του σεξ αφου αυτη προτιμουσε ενα δυνατο αλλα γρηγορο σφυροκοπημα ενω εγω μια πιο αισθησιακη και ερωτικη κατασταση.Παρολο που προσπαθησα δεν με αφησε να επιβαλω τον ρυθμο μου,αλλα εκανε του κεφαλιου της πραγμα που με τσατισε.Ως γνησια ελληνιδα επεμεινε στο δυνατο σεξ χωρις ομως να κανει και κατι για να σε φτιαξει,ενα χαδι,μια πιο τρυφερη αγκαλια,καποιους γλυκους αναστεναγμους,οχι,οι στανταρ λεξεις της ηταν περι ψωλης,π..τσου,τα κλασσικα που ακουγες απο πουτανες της δεκατιας του 70 και του 80 στα μπουρδελα του μεταξουργειου.Το τελειωμα ηρθε μετα απο δυο στασεις

,ιεραποστολικο και στα τεσσερα ,αλλα ειλικρινα καλυτερα χαρηκα με μια ωραια ρωσιδα που ειχα καταθεσει πριν λιγη ωρα και μαλιστα με λιγοτερα χρηματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2008
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού