Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινη απογευματινη επισκεψη στη Βαλεντινα απο τις ελαχιστες στανταρ επιλογες που δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου.Δεν θα αναφερθω στην εμφανιση της κοπελας αφου ολοι την γνωριζουμε.Εφτασα στο μαγαζι,παρκαρα ακριβως απο κατω και ανεβηκα επανω.Αφου μου ανοιξε την πορτα η υπηρεσια με περασε στο σαλονι και μου ειπε οτι δουλευει η Βαλεντινα,μου ανακοινωσε και τα προγραμματα και διαλεξα το προγραμμα των 50 με ισπανικο.Αφου μπηκα στο δωματιο,εκανα το ντουζακι μου και περιμενα να ερθει,μετα απο λιγα λεπτα αναμονης ηρθε και η Βαλεντινα.Οταν την ειδα επαθα ζημια,εχει κανει ενα απιστευτο μαυρισμα και σαν να μεγαλωσαν οι βυζαρες της και αλλοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο.Μιλησαμε λιγακι για διαφορα πραγματα και μετα επιασε δουλεια,ξεκινησε να τριβει της βυζαρες της στο καυλι μου και αφου ειδε οτι ειχε γινει τουρμπο εριξε και το λαδακι επανω τους και ξεκινησε ενα ισπανικο ακομα το σκεφτομαι και δεν μπορω να συνελθω το πως τα καταφερα και κρατηθηκα και δεν τελειωσα θαυμα ηταν.Αφου τελειωσε με το ισπανικο,περασμα το σκουφο και ξεκινησε μια απιστευτη πιπα,εγλειφε και τις ξυρισμενες μπαλες.Πλεον ειχε φτασει η ωρα να την πηδηξω,αφου την εστησα στα 4 αρχισα το σφυροκοπημα με γρηγορους ρυθμους και ταυτοχρονα εριχνα και σφαλιαρες στα κωλομερια της κατι που γουσταρει πολυ.Αυτη ηταν και η μονη σταση που καναμε,μετα απο αρκετα λεπτα που την ξεσκιζα επηλθε το μοιραιο.Ανανεωσα το ραντεβου μαζι της και αυτη την φορα ελπιζω να μην περασει παλι αρκετος καιρος μεχρι να την ξαναεπισκεφτω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Υπηρεσίες
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού