Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 238 10
Sex Studio 271303
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω πολύ καιρό να γράψω κριτική. Γράφω γιατί σήμερα έμεινα κ@γκελο από την Μαντόνα.
Μαντόνα: πανέμορφη θεά της νύχτας, με μαυρισμένο σώμα, στήθος σιλικονάτο τούμπανο, αψεγάδιαστο σώμα, κώλος τουμπερλέκι, χείλια αραπίνας, μάτια γατίσια γεμάτα τσαχπινιά, μαλλιά καστανόξανθα (είχε ξανθά αλλά το γύρισε στο φυσικό της) μακρυά και μοσχομυριστά.
Μπήκε μέσα στο δωμάτιο, με ρωτάει αν κρυώνω. Ναι κρυώνω! Το αιρκοντίσιον ήταν στο φουλ, είχα παγώσει. Μην ανησυχείς μωρό, και το έκλεισε για να ζεσταθούμε. Μου άρχισε με πίπα υπέροχη, νόμιζα ότι δεν είχε βάλει καπότα (αλλά είχε βάλει). Την βάζω από κάτω, ανοίγει τις ποδάρες τις, τις ατελειώτες και την καρφώνω. Γλυψίματα φουλ στο στήθος της, φιλάκια στο λαιμό, με κοιτάει στα μάτια, και με αρχίζει σε κάτι γλωσόφιλα που με έστειλε αδιάβαστο. Τι χειλάρες ήταν αυτές! Γράφω για την φάση και καβλώνω! Πριν είχα μπανιαριστεί καλά, γιατί ξέρω ότι γουστάρει πολύ την καθαριότητα (ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΣΩΣΤΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ). Χύνω στην στιγμή. Η κάβλα ήταν απίστευτη. Με ρωτάει που δουλεύω. Της απαντώ στην Εμπορική, και αγχώνομαι γιατί θα μας εξαγοράσει η Εθνική σύντομα. Μην ανησυχείς μωρό μου λέει. Δεν ανησυχώ Μαντόνα μου. Με εσένα μωρό μου δεν ανησυχώ για τίποτα. Γυναικάρα με πάθος και επαγγελματισμό. Ίσως το καλύτερο γαμήσι που έχω κάνει με επαγγελματία. Μαντόνα κούκλα μου, ο Αριστείδης είμαι από την Εμπορική. Θα σου ξαναέρθω σύντομα κούκλα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2012
Για σου ρε Αριστείδη μερακλή!Γλώσσα
29 Ιουνίου, 2012
Αρίστο, ξεαχσες να της γραψεις ΑΦΜ και διευθυνση ρε μαγκα, ελλιπεις πληροφορίες της δινεις της κοπελας!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2