Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236406
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πολλούς μήνες απουσίας από τις κριτικές είπα να καθίσω επιτέλους κ να γράψω μιας κ χθες ήταν μια ιδιαίτερη μέρα για μένα (έκλεισα τα 27)...

Μετά από ένα πέρασμα από τη γυναίκα για την οποία μια μέρα θα μονομαχήσουμε με τον Νεοσμυρνιώτη (Καρολίνα),κατευθύνθηκα προς το συγκεκριμένο στούντιο...Είχα διαβάσει πολλές κ άκρως κολακευτικές κριτικές για την εν λόγω δεσποινίδα (θέλοντας να ελαχιστοποιήσω τον κίνδυνο αποτυχίας).

Μπαίνω στον χώρο ο οποίος ήταν απίστευτα δροσερός κ με υποδέχεται μια ευγενική κυρία η οποία με καλωσόρισε κ μου είπε τα καθέκαστα... Εντός ολίγου βγαίνει κ η δεσποινίς κ κάνει το καθιερωμένο σαλονάρισμα... Δεν την περίμενα έτσι τολμώ να πω μιας κ από τις φωτό την περίμενα πιο ψηλή... Κανένα πρόβλημα όμως μιας κ μπορεί η κοπέλλα να μην έμοιαζε με αυτό που περίμενα να δω με βάση τις φωτό,αλλά είναι μια πολύ όμορφη κοπέλλα 1,65-1,67,με πολύ όμορφο σώμα,ωραίο στήθος κ απίστευτη επιδερμίδα, όπως επίσης κ πολύ όμορφο πρόσωπο...Μελαχρινη με μαύρα μάτια παρεπιπτόντως... Αν κ η απόφαση είχε ήδη παρθεί,το σαλονάρισμά της κ η γλυκάδα της ίσως να με έπειθαν να περάσω ακόμα κ αν ήμουν ανυποψίαστος...

Μπαίνω στο δωμάτιο κ αφού έκανα το ντουσάκι μου ξάπλωσα κ την περίμενα... Εντός δεκαλέπτου κατέφθασε η δεσποινίς κ αρχίσαμε την κουβέντα κ δειλά δειλά κ μερικά προκαταρκτικά... Σιγά σιγά το πράγμα δυνάμωνε... Το σκηνικό των προκαταρκτικών συνέθεταν φιλάκια στο λαιμό,στις ρώγες,στο σώμα κ 1-2 απαλά στο στόμα... Εντός ολίγου κατέβηκε προς τα κάτω κ φίλησε τους όρχεις μου...

Πέρασμα προφυλακτικού (με μαεστρία φυσικά) κ εκκίνηση πεοθηλασμού... Πολύ καλή πίπα η δεσπονίς με πολλά deepthroat,ωραίες εναλλαγές έντασης,χτυπηματάκια στη γλώσσα κτλ κτλ...Μεταφέρομαι στην άκρη του κρεββατιού όπου συνεχίσαμε με αυτήν στα γόνατα κ στη συνέχεια με εμένα όρθιο να καμαρώνω σαν γύφτικο σκεπάρνι κ αυτή κ πάλι στα γόνατα... Όπως πολύ σωστά μου επισήμανε,καλό θα ήταν να υπήρχαν περισσότεροι κ καλύτερα τοποθετημένοι καθρέπτες στο δωμάτιο για να μπορεί κανείς να απολαμβάνει τέτοιες στιγμές...

Ανεβαίνουμε ξανά στο κρεββάτι κ αυτή τη φορά την περιποιούμαι εγώ από πάνω μέχρι κάτω...Όταν έφτασα κάτω μου ήρθε μια απίστευτη μυρωδιά η οποία με έκανε να θέλω να φάω το νινάκι της αλλά αυτή δυστυχώς δεν με άφησε να κάνω κ πολλά πράγματα...Ξεκινάμε με ιεραποστολικό με πολύ καλό στήσιμο κ συμμετοχή εκ μέρους της (το λέω μια κ καλή μιας κ πάντα στηνόταν καλά κ συμμετείχε πολύ καλά) κ στη συνέχεια με πρωτοβουλία δική της το γυρνάμε σε μια παραλλαγή ας πούμε του ιεραποστολικού με εκείνη πλαγιασμένη κ εμένα ανάμεσα στα πόδια της....Λίγη πίπα κ στη συνέχεια της ζήτησα να ανέβει από πάνω κ δεν αρνήθηκε ζητώντας μου μάλιστα να ξαπλώσω για να πάρει αυτή την πρωτοβουλία των κινήσεων...Συνεχίσαμε έτσι για λίγο (με βρωμόλογα του τύπου γάμα με,γλυψίματα στα αυτιά) κ μετά της ζήτησα να την δω στα 4...

Πράγματι δεν μου χάλασε φυσικά χατήρι κ κάπου εδώ άρχισα να σφυροκοπώ αλλά λόγω πρότερης κατάθεσης είχα πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου... Σε αυτή τη στάση έδειξε να το ευχαριστιέται κ αυτή πολύ (για μένα δεν το συζητάμε) κ συνεχίσαμε για πολλή ώρα... Είπα να μη χάσω την ευκαιρία να την ξαναδώ από πάνω (με πλάτη σε μένα αυτή τη φορά) κ μάλιστα στην άκρη του κρεββατιού...Υπέροχη η θέα παιδιά.... Ξανανεβήκαμε στο κρεββάτι όπου μετά από λίγη πίπα ξαναεπιδοθήκαμε σε ιεραποστολικό....Η ώρα περνούσε (η υπηρεσία είχε ήδη χτυπήσει αλλά η κοπέλλα δεν ασχολήθηκε) κ το τέλος παραδόξως δεν ερχόταν.... Τον ξαναπήρε στο στόμα για πολλοστή φορά,αποφασισμένη όμως αυτή τη φορά να με τελειώσει... Μετά από επίμονες κ μαεστρικές προσπάθειες τα κατάφερε με εμένα να σπαρταράω από ηδονή...

Καθίσαμε για λίγο στο κρεββάτι κ μιλήσαμε (κάπου εδώ η υπηρεσία ξαναενόχλησε) κ η κοπέλλα την διαβεβαίωσε ότι είναι μια χαρά,κόβοντας της τον αέρα... Εγώ όντας κατά γενική ομολογία πολύ καλό παιδί,της είπα να φύγει αν θέλει αν είναι να έχει πρόβλημα στη δουλειά της (είχαν μαζευτεί μερικά άτομα στο σαλόνι) αλλά εκείνη μου είπε ότι δεν υπάρχει θέμα...Πολύ ευχάριστη συζήτηση μπορώ να πω (ας μην αναφερθώ σε λεπτομέρειες μιας κ φοβάμαι ότι ήδη σας έχω κουράσει)....

Έκανα πάλι ένα σύντομο ντουσάκι,ντύθηκα κ αποχώρησα μην πατώντας κ πολύ στο έδαφος από ευτυχία...

Συνοψίζοντας....

Η παρούσα κριτική μάλλον θα προστεθεί στις ήδη πολλές οι οποίες εξυμνούν την τρυφερότητα κ την ομορφιά (εσωτερική κ εξωτερική) αυτού του πλάσματος...

Περιττό πιστεύω να πω αν την προτείνω,αν πέρασα καλά,κτλ κτλ κτλ.....

Εις το επανιδείν φίλοι μου....

Να είστε όλοι καλά κ να περνάτε καλά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
KRITIKOS1985
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
367
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2012
Πράγματι η Άννα έιναι εγγύηση αν θέλει κάποιος να περάσει όμορφα στο συγκεκριμένο χώρο...Την "ιδρώνει τη φανέλα"....Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1