Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136899
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η πρωινη επιδρομη στην οδο τριγγετα με ικανοποιησε παρα πολυ,οι καυλες ομως το απογευματακι ξαναηρθαν και δε με αθηναν να ησυχασω
θυμηθηκα την ομορφη και σεξι τζουλια που ειχα περασει πολυ καλα μαζι της πριν κανα μηνα περιπου και διαβαζοντας και την κριτικη
του συναγωνιστη PIATSAS με εκανε και πεταχτηκα απο τον καναπε περνωντας δρομο να βρω την τζουλια.
Περιγραγη δεν κανω μιας και οι φωτο την καλυπτουν απολυτα,κρυβουν ομως το πανεμορφο προστυχο σεξι μαυρισμενο προσωπακι της...
Σκαω τα 120 γιουριο στον ευγενεστατο κυριο κανοντας ετσι δικη μου την τζουλια για ενα φουλ γυρο απο ολα...μιας και δεν ηθελα βιασυνες.
Η τζουλια ηρθε στο δωματιο μετα απο 10 λεπτα οπου μετα απο λιγη κουβεντα - που ειχαμε και καιρο να τα πουμε τις ανακοινωσα οτι θα τις εγλειφα
το κορμι απο πανω μεχρι κατω...και ετσι εγινε βεβαια.
Αρχισα απο τον λαιμο της κατεβηκα στο στηθος της την κοιλιτσα της τα ομορφα μπουτακια της τις γαμπουλες της τα πατουσακια της (γαργαλιοταν εκει )
και φυλαξα για το τελος το καλυτερο ...το μουνακι της εννοειται που για εμενα ειναι απο τα ομορφοτερα που εχω γλειψει καθως εχει μεγαλο ανοιγμα
και διαθετει μεγαλα μουνοχειλα τα οποια ρουφουσα εγλειφα εφτυνα .Εχωνα τη γλωσσα μου βαθια στο μουνι της το οποιο ηταν πεντακαθαρο και εβγαζε πολυ ωραια
και ευγεστα υγρα καθως γινοταν ολο και πιο υγρο,
η γλωσσαα μου περασε βεβαια και απο την ομορφη πισω τρυπουλα της καθως τα υγρα της και τα σαλια μου ειχαν τρεξει
και ειχαν φτασει μεχρι εκει και σκεφτηκα να τα καθαρισω με τη γλωσσα μου, με ειχε πιασει μια τρελλα εκεινη τη στιγμη θα μπορουσα να της το γλειφω ολη μερα ..
Σειρα της τζουλιας και ετσι με βαζει κατω και αρχιζει μια ασκουφωτη τσιμπουκαρα με μπολικο σαλιο να τον φτυνει και να τον ρουφαει την τιμητικη τους ειχαν
και οι μπαλες μου τις οποιες περιποιηθηκε με επιμελεια.
Ακολουθησαν διαφορες στασεις με την τζουλια να συμμετεχει και να ακολουθει το ρυθμο μου.Για το τελος αφησα το υπεροχο κωλαρακι της οπου
με μικρη δοση λιπαντικου μπηκα μεσα του, ηταν τοσο ωραια και τοσο ζεστα εκει μεσα..
οι πρωτες κινησεις εγιναν αργα και με σεβασμο καθως ημουν ο πρωτος της απο πισω για σημερα,οταν το λιπαντικο απλωσε αρχισε ενα δυνατο
σφυροκοπημα με την τζουλια να φωναζει δυνατα,μετα απο 2-3 λεπτα εχυσα σε βαθος 18 εκατοστων μεσα στο κωλο της,
ακολουθησε κουβεντουλα και υποσχεση οτι θα την ξαναεπισκεφτω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.135
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2012
και τι θα κάνουμε εμείς οι λάτρεις του foot fetish που γαργαλιέται το κορίτσι μας?? και την είχα ρωτήσει κ μου χε πει ότι δεν έχει πρόβλημα...Εμμμμ
24 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι ειναι ενα θεμα αυτο ... θα αρκεστουμε στο υπολοιπο μερος του ποδιου !!
26 Ιουνίου, 2012
τελικα μαγκες καποιος να βοηθησει... στις φωτο ειναι η ιδια ή δυο διαφορετικες Τζουλιες? γιατι στο ενα σετ βλεπω και τατουαζ στον πηχυ του χεριου.. και πιρσινγκ στον αφαλο... στο αλλο σετ οχι...
λοιπον για ποια Τζουλια ειναι ολα αυτα τα καλα σχολια?
http://www.kassandras4c.com/tzoulia
http://www.kassandras4-kato.com/julia
26 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η τζουλια που γραφω στην κριτικη εχει τατουαζ στο χερι εκει που λες ..μαλλον ειναι τραβηγμενες οι φωτο διαφορετικη χρονικη στιγμη..η ιδια ειναι..
26 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Dmtrsxxx εχω την εντυπωση πως ειναι διαφορετικες κοπελες!
Οπως και να εχει η Τζουλια για την οποια συζηταμε ειναι η μαυρισμενη μελαχρινη με τα τατου
27 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κυκλοφορουν πολλες με το ιδιο ονομα ...την αλλη δεν την εχω επισκεφτει ακομα παντως..
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6