Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 410 10
Sex Studio 567908
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τι να σας πω ρε παιδια,ακομα κλαιω αυτο το 50αρικο που εδωσα,που καποιος μπορει να το θεωρησει κλοπη.

Η τσατσα ηταν ευγενικη οφειλω να ομολογησω,και ο χωρος ικανοποιητικος.Λοιπον μπαινω στο ζουμι,βλεπω την Ντελια δε με ενθουσιασε απο εμφανιση,αλλα λεω να μπω για να ικανοποιησω τις ορμονες μου που ηταν ολιγον τι διεγερμενες λογω της ζεστης.Μπαινει μεσα και κανουμε τις τυπικες συστασεις.Παω να την ακουμπησω,και μολις αγγιξαν τα ακροδαχτυλα μου το δερμα της,τραβηχτηκε και μου πε:εχεις πολυ κρυα χερια,προσεχε...κουφαθηκα,και για να το προσπερασω της ειπα :ε θα τα ζεστανω για σενα και καθομουνα σα μαλακας και τα τριβα...μετα αρχιζει μετρια πιπα,και μετα απο λιγο σταματαει και μου λεει:Γιατι δεν ξυριζεσαι?...κουφαθηκα εκνεου,συνεχιζει το βιολι της και μου λεει :ενταξει εισαι πολυ καθαρος,αλλα δεν αρεσει στις γυναικες να χουν τριχες οι αντρες και στα ρχιδια και στις μασχαλες,εξαλλου και γω δεν μπορω να αποδωσω πολυ καλα με τριχωτους πελατες,για να μην την βρισω ,της ειπα ευγενικα,οτι σε αλλες γυναικες αρεσει,ευθαρσως συνεχιζει:ψεματα σου λενε,σε καμια γυναικα δεν αρεσει

Την ανεβαζω απο πανω ,και χυνω γρηγορα

Τωρα τι να πω,τετοια συμπεριφορα δε βλεπεις ουτε σε παρακμιακα μπουρδελα του 12ευρου στη Λιοσιων

Στην κριση σας ειναι αν θα πεταξετε ντοματες οποτε η τσατσα σας δειξει αυτην την θρασυτατη Ρουμανα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Υπηρεσίες
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού