Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136858
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ας γραψω μερικα λογια για ενα καθαροαιμο pse που πηρα προ ημερων!
Τζουλια απο Κασσανδρας λοιπον...μαυρισμενη μελαχρινη Πολωνεζα με καυλοφατσα,μπλε ματαρες και φοβερα γυμνασμενο κορμι ανευ ατελειων...μοναδικο της ισως μειονεκτημα το οτι το στηθος της ειναι ψιλοανυπαρκτο αλλα εχει τοσα αλλα "καλουδια" που δεν με ενοχλησε καθολου!
Στα του σερβις ας ξεκινησω με αυτα που δεν κανει κ για ποιους δεν κανει....
Δεν κανει προκαρκτικα του στυλ φιλακια στον λαιμο,ματς μουτς στον σβερκο etc...αρα δεν κανει αυτα που κανουν οι περισσοτερες!
Δεν μιλαει σχεδον καθολου....οσοι θελουν να πιασουν κουβεντα μαζι της πριν,κατα την διαρκεια αλλα κ μετα το σεξ μαλλον θα πρεπει να το ξεχασουν!Μιλαει τοσο οσο...
Εν ολιγοις δεν κανει για gfακηδες κ κουβεντουληδες!
Και τωρα ξεκινανε τα καλα....
Αφου την πασπατεψα και ασχοληθηκα για ωρα με τις ρωγες της μου εκανε την εξης κινηση...οπως ημουνα ξαπλα κι ενω περιμενα να με τσιμπουκωσει...στηνεται στα 4 σαλιωνει το δαχτυλο της κι αρχιζει να τριβει την σουφρα της!
Εγω την κοιταζα σκεπτικος...αραγε τι ηθελε να πει η ποιητρια?
Γρηγορα καταλαβα...ηθελε να βαλω κι εγω το δαχτυλο μου στο βαζο με το μελι!
Μα τι καλο κοριτσι....
Ετριβα κι εφτυνα,ξαναετριβα κ ξαναεφτυνα!Της εφτυνα το κωλοτρυπιδι απο κοντινη,μεσαια αλλα κ απο πιο μακρινη αποσταση κ παντα εβρισκα στοχο ο πουστης!Δεν μου το ειχα η αληθεια ειναι!!
Τσιμπουκι καλο ως πολυ καλο ιδιαιτερα την ωρα που προσπαθουσε να μου τον εξαφανισει!Μαθητρια της deepthroat σχολης η Πολωνεζα!
Μονη της προθυμοποιηθηκε να ανεβει απο πανω αλλα την σταματησα γιατι ηθελα να την απολαυσω πρωτα στα 4!
Το στησιμο της υποδειγματικο aka face down ass up με κραυγουλες τοσο οσο πρεπει χωρις υπερβολες!
Ιεραποστολικα εβαλε με χαρακτηριστικη ανεση τα ποδια της στους ωμους μου...δειγμα μεγαλης ευλιγισιας...και καπως ετσι ηρθε κ το τελειωμα με εμενα να της ψεκαζω τα βυζακια ενω αυτη ταυτογχρονα ετριβε το νινακι της...βρε μανια Μεγάλο χαμόγελο... με μισοκλειστα ματια!
Χρονος διαμονης μου στο δωματιο 20 λεπτα περιπου...τιμη 50ευρω

Συμπερασματικα εδω εχουμε να κανουμε με εναν μουνο ο οποιος ξερει να γαμιεται πολυ καλα κ τιμια,χωρις μα κ μου και το κυριοτερο χωρις την παραμικρη υποψια οτι παει να "κλεψει" ή να ξεπεταξει!
Θα ξανατιμηθει οπως και δηποτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουνίου, 2012
Φίλτατε PIATSA,πέτυχες διάνα με την τζούλια......Είναι το απόλυτο θηλυκό για PSE κατάσταση,παρόλα αυτά μιλάει έχει και social time.....με εμένα μίλησε αρκετά σε μία απο τις συνευρέσεις μας......μετά το sex βέβαια....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Και φυσικά είναι μουνάρα...........

Υ.Γ. Πιστεύω να ήταν όπως στην περιέγραψα,και να σου έδωσα σωστές πληροφορίες.......Κουλ
24 Ιουνίου, 2012
Σε μια απο τις συνευρεσεις σας διαβαζω.....
Ποσες φορες την εχεις παρει την Πολωνεζαρα?
Υ.Γ Να σου πω την αληθεια μου θυμισε περισσοτερο την Αννιτα του studio 12 παρα αυτη που μου ανεφερες...πιθανοτατα λογω κοινης καταγωγης!
Οπως και να εχει σε ευχαριστω για την πληροφορηση!
26 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε βρίσκω απόλυτα σωστό....όπως πάντα βέβαια!!!!!



Υ.Γ. Να είμαστε καλά,πάντα να ανταμώνουμε και να ανταλλάσουμε σωστές πληροφορίες.......ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3