Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Sex Studio 64507
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας πάρει το απολυτήριο απ' το στρατό μόλις το Σάββατο 16 Ιουνίου και θέλοντας να το γιορτάσω με ένα πολύ καλό γαμήσι, είπα να επισκεφτώ τη mature Ελβίρα την οποία ούτε λίγο ούτε πολύ όσοι είχαν συνευρεθεί μαζί της την εκθείαζαν με τέτοιο τρόπο για την απόδοσή της όπου το μόνο συμπέρασμα που θα μπορούσε να βγάλει κανείς πριν ακόμη την επισκεφτεί είναι ότι η συγκεκριμένη γυναίκα είναι γεννημένη για να είναι πουτάνα (με την καλή έννοια φυσικά). Φυσικά αυτό οφείλεται και στην ηλικία της (γύρω στα 40-45) η οποία εξασφαλίζει φουλ εμπειρία... Έχοντας μάλιστα στο παρελθόν 2 αποτυχημένες απόπειρες να την επισκεφτώ (τη μία όταν είχε το ατύχημα με το πόδι της και την άλλη όταν είχε φύγει απ' το Φυλής 104 και δεν... πρόλαβα) ξεκίνησα το μεσημεράκι της Τρίτης 19 Ιουνίου για το στουντιάκι της Ιάκχου το οποίο εξωτερικά δε μου γέμιζε το μάτι (κρίνοντας απ' τις φωτογραφίες) αλλά σαν χώρος αποδείχτηκε θαυμάσιος. Άφιξη γύρω στις 16:45, parking εύκολα έξω ακριβώς απ' το studio και μπαίνω στον χώρο υποδοχής που θύμιζε λίγο μπουρδέλο. Με υποδέχεται πολύ ζεστά η τσατσά η κυρία Ντίνα η οποία με οδηγεί σε ένα prive σαλονάκι ρωτώντας με ποια κοπέλα και τί πρόγραμμα θέλω. Οριακά πρόλαβα το Ελβιράκι μια και η ώρα ήταν περασμένη, με ρωτάει η κυρία Ντίνα αν επιθυμώ καφέ πράγμα το οποίο μετέθεσα για μετά την πράξη και περνάω στο δωμάτιο όπου δίνω τα 100 ευρώ για φουλ πρόγραμμα και πρωκτικό στην τσατσά. Το κτίσμα μπορεί να είναι παλιό αλλά το δωμάτιο ήταν μια ευχάριστη έκπληξη, φουλ οργανωμένο με πετσέτες και παντόφλες μιας χρήσης σφραγισμένα, σαπούνια, απολυμαντικά κ.λπ. και ολοκαίνουριο σεντόνι. Αφού γδύθηκα με την ησυχία μου μετά από λίγη ώρα μπαίνει η Ελβίρα. Σ' αυτό το σημείο ας κάνω μια περιγραφή της για όσους δεν τη γνωρίζουν: Ηλικία γύρω στα 40 - 45. Κορμί λαμπάδα. Έκφυλη σκυλόφατσα με χειλάρες. Στήθος σιλικονάτο αλλά αρκετά καλό. Κωλάρα απ' τις λίγες, δεν ξέρω αν έχει πέσει κάποιου είδους νυστέρι κι εκεί πάντως τέτοιο κώλο σε γυναίκα της ηλικίας της δεν έχω δει ΠΟΤΕ. Με το που μπαίνει λοιπόν η Ελβίρα στο δωμάτιο της λέω για το πόσο κυνήγησα να βρεθώ μαζί της και αφού πρώτα με ξαπλώνει στο κρεβάτι αρχίζει να μου λέει με παθιάρικη φωνή πως Ελβίρα είναι μία, ότι όλοι αυτή αναζητούν γιατί σέβεται τον πελάτη, ότι ένα όνομα χτίζεται και άλλα τέτοια μεγαλοπρεπή ενώ παράλληλα με χαϊδολογούσε... Αφού ανταλλάσσουμε μερικά ξεγυρισμένα γλωσσόφιλα και τη χουφτώνω παντού αρχίζει η τύπισσα μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ πίπα, απ' τις λίγες και αξέχαστες που μου έχουν κάνει σε όλη την μπουρδελοκαριέρα μου... Όχι τόσο βαθιά, με εμμονή στο πουτσοκέφαλο αλλά με τέτοιο παιχνίδισμα της γλώσσας που απ' το πρώτο κιόλας λεπτό μόλις και μετά βίας κρατιόμουν για να μην τελειώσω μες το στόμα της πριν καν προλάβω να μπω μέσα της. Συνέχεια με πίπα με εμένα να είμαι συνεχώς στα όριά μου μέχρι που κάποια στιγμή για να διαχειριστώ την κάβλα μου και να μην πλημμυρίσω τα πάντα (πράγμα το οποίο μου συμβαίνει σπάνια) της ζητάω να τη γλείψω εγώ. Πετάω το κυλοτάκι της και μου ανοίγει διάπλατα τα πόδια της με τέτοιο τρόπο ώστε να φαίνεται η μουνάρα της σε όλο της το μεγαλείο και μου λέει "φά' το είναι όλο δικό σου". Τρελαίνομαι εγώ και την αρχίζω στο γλείψιμο σε δύο στάσεις, της βάζω δάχτυλο μέχρι μέσα κ.τ.λπ. Μετά από λίγο της λέω να γυρίσει για να γλείψω και το γκρόβερ της και ενώ την έγλειφα στον κώλο αρπάει με μια κίνηση την ψωλή μου και μου λέει "θέλω να νιώσω τη χοντρόπουτσά σου μες τον κώλο μου ΤΩΡΑ... Θέλω να μου σκίσεις τον κώλο, μη σου πω ότι δε θα σ' αφήσω καν να μου γαμήσεις το μουνάκι, μόνο κώλο!". Εγώ μη έχοντας μπει καν μέσα της φοβήθηκα ότι αν το έκανα θα τέλειωνα στη στιγμή αλλά η επιτακτική φωνή της Ελβίρας και η κάβλα μου για την κωλάρα της με λύγισαν τελικά και την κάρφωσα με συνοπτικές διαδικασίες. Η πούτσα μου μπήκε άνετα μες το γκρόβερ της χωρίς αυτό να σημαίνει πως είναι χαλαρή, ίσα - ίσα που ήταν όσο πρέπει για να το ευχαριστηθώ. Την κάρφωσα για αρκετή ώρα κάτω από προτροπές της να της ρίχνω όσο το δυνατόν πιο δυνατά χαστούκια στα κωλομέρια, αυτός ο κώλος δε χορταίνεται με τίποτα... Παράλληλα της χούφτωνα τις βυζάρες οπότε κάποια στιγμή που κουράστηκα της ζήτησα για διάλειμμα να κάνουμε ένα ισπανικό. Προς τιμήν της πετάει την καπότα για να το ευχαριστηθώ περισσότερο και της γαμάω τα βυζιά εγώ όρθιος κι εκείνη καθιστή στην άκρη του κρεβατιού. Στη συνέχεια της πρότεινα να μου κάνει μια ποδομαλακία για να ασχοληθώ με τα ωραιότατα πόδια της και γυρνάει η ρουφιάνα και μου τραβάει ανάποδη ποδομαλακία με την κωλάρα της τουρλωμένη μπροστά μου. Κατόπιν μετά από δικιά μου προτροπή ξαπλώνω και ανεβαίνει πάνω μου για να της γαμήσω το μουνάκι, όνειρο. Αμέσως μετά μου λέει η ίδια να την πάρω πισωκολλητό πράγμα το οποίο έκανα άμεσα, την κάρφωσα με τόση δύναμη επανειλημμένα που το κρεβάτι έτριζε και κάποια στιγμή έφυγαν κι οι πρίζες και έσβησε η λάμπα δίπλα στο κρεβάτιΧαμόγελο Μην μπορώντας να αντέξω άλλο και θέλοντας επιτέλους να χύσω μες την κωλάρα της της προτείνω να ξαπλώσω και να την πάρω από κώλο με εκείνη πάνω μου. Είναι το μοναδικό πράγμα που μου αρνήθηκε (πονάει πολύ ίσως; Ποιος ξέρει) Οπότε την πήρα από κώλο σε κλασσική doggy στάση όπου και τελείωσα μέσα της. Αμέσως ξαπλώνω εγώ εξαντλημένος, η σούπερ Ελβίρα σηκώνεται και αρχίζει να ντύνεται σαν να μη συμβαίνει τίποταΧαμόγελο Μετά από λίγα λεπτά και αφού την έλουσα στις φιλοφρονήσεις βγαίνει απ' το δωμάτιο ρωτώντας με πώς πίνω το φραπεδάκι μου. Πριν καλά - καλά σηκωθώ έτοιμος να μπω για ένα ντουζάκι και ενώ ήμουν ακόμα με την πούτσα έξω ανοίγει την πόρτα καθόλου διακριτικά η - μάλλον ολίγον τεκνατζού - κυρία Ντίνα και μου ανακοινώνει ότι το φραπεδάκι μου είναι έτοιμο και το αφήνει στο κομοδίνο. Μπαίνω εγώ για ντουζ και μετά από 2 λεπτά ξανανοίγει την πόρτα η κυρία Ντίνα για να με ρωτήσει αν μου άρεσε ο καφές (και ξαναπαίρνει μάτι, ενδεικτικά ανάβει και το δεύτερο φως στο δωμάτιο). Τελικά η πόρτα άνοιξε τρεις φορές πράγμα που εμένα προσωπικά δε με ενόχλησε καθόλου αλλά το αναφέρω για τους μίζερους. Βγαίνοντας απ' το δωμάτιο η κυρία Ντίνα σχεδόν με απέτρεψε απ' το να φύγω λέγοντάς μου να αράξω με την ησυχία μου στο σαλόνι να πιω τον καφέ μου. Αποχώρησα πλήρως ανανεομένος μετά από ένα τέταρτο σχεδόν μαζί με την Ελβίρα που είχε τελειώσει η βάρδιά της και αφού με προϋπάντησε ευγενέστατα η τσατσά. Συμπερασματικά έζησα μια εμεπιρία που άξιζε 100% τα λεφτά της και θα ξαναπάω σίγουρα στο στανταράκι την Ελβίρα όταν μου τη δώσει ξανά να έχω μια έντονη εμπειρία με μια ώριμη 40άρα όπως η Ελβίρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελβίρα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.583
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2012
Δικαιολογείσθε λόγω μετεφηβικής ηλικίας.

Κι εμάς όταν προ αμνημονεύτων χρόνων μας είχαν απολύσει από τα τεθωρακισμένα, δεν περιγράφεται τι γαμούσαμε...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1