Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566496
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πρώτη μου κριτική και ίσως με θεωρήσετε κάποιοι βαλτό ή υπάλληλο άλλου.Έχω όμως αρκετή εμπειρία σε στούντιο και πολλά 50ρικα έχουν φύγει.Είδα στο σάιτ την Μορένα και ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα.Μιας και είναι κοντά στο σπίτι μου αποφάσισα να πάω.
Το εν λόγω στούντιο είναι στον 2ο όροφο,πίσω από μια καγκελόπορτα.Μπαίνω και με υποδέχεται μια Ρωσιδοουκρανή τσατσά.Με ενημερώνει για τις υπηρεσίες.Δεν μου είπε πως υπήρχαν άλλα δύο άτομα στα δωμάτια και θα έπρεπε να περιμένω 30 λεπτά στον καναπέ.Τέλος πάντων.Βλέπω την Μορένα,εντυπωσιάστηκα και πήρα το απλό.
Σε πιό τεχνικά θέματα,κάνοντας μια παράκαμψη,ο χώρος είναι καλαίσθητος.Δεν παίζουν ενοχλητικές τσόντες αν και θα μπορούσε να χαμήλωνε την ένταση του ραδιοφώνου.Το δωμάτιο από πλευράς καθαριότητας ήταν μέτριο.Το πάτωμα ήταν βρεγμένο ενώ τα σεντόνια δεν αλλάχθηκαν καθώς ήταν μούσκεμα στον ιδρώτα.Η τσατσά,οταν έφυγε ο προηγούμενος,απλώς τούμπαρε τα μαξιλάρια και τα χτύπησε.
Μετά από αναμονή κάποιον λεπτών ήρθε το κορίτσι.Είναι όμορφη,περί το 165,λατίνα μάλλον Βραζιλιάνα,με τατουάζ στο κάτω μέρος της πλάτης και σωματικά είναι σε πολύ καλή κατάσταση.Εδώ όμως ξεκινάει η καταστροφή.Με χαιρετίζει όταν μπαίνει και μετά από 2-3 κουβέντες εισαγωγής πάμε να ξεκινήσουμε.Κάνω λοιπόν κάτι που κάνω σε κάθε στούντιο,ακόμα και στην Βαρβάρα στην Βούρβαχη που είναι ψιλό θρεφτάρι και δεν έχω ακούσει ποτέ κουβέντα.Την σήκωσα και την έβαλα στο κρεβάτι.Αυτή εξαγριωμένη ξεκίνησε να φωνάζει.Της λέω "με συγχωρείς".Συνέχισε να με επιπλήττει και την ξαναείπα "με συγχωρείς".Τότε με πολύ ύφος μου είπε"θα κάνεις ότι σου λέω και όπως θέλω,αλλιώς τα λεφτά πίσω και φεύγω".Χωρίς δισταγμό λοιπόν απάντησα "φύγε,στα @@ μου".
Δέχομαι πως είναι άνθρωποι και δεν μπορεί ο καθένας να ξεσπά όποιο νοσηρό φετίχ έχει πάνω σ'αυτές.Θεώρησα όμως πως δεν έκανα κάτι βαρύ.Αν η αντίδρασή της ήταν έτσι γι'αυτό ποιός ξέρει τι θα έκανε πάνω στην πράξη αν δεν της άρεσε κάτι.
Επειδή λοιπόν οι καιροί δεν είναι εύκολοι και τα 50ευρα δεν φυτρώνουν πάνω σε δέντρα,δεν θα δώσω τα λεφτά μου στην κάθε μια που το παίζει ιστορία,πουλάει ύφος και απειλέι.Από μένα μαύρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Μορένα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2013
το σημαντικότερο δεν μας λες, τα λεφτά στα έδωσε πίσω???
04 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι,τα πήρα πίσω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2