Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825646
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Δέσποινα μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον απο τη συμμετοχή της εδω, έξυπνη ,μαγκάκι και με καλή αίσθηση του χιούμορ.
Το μεσημέρι ο δρόμος με έφερε απο τα μέρη και έγινε και επιτόπου δοκιμή.
Πλήρωσα το 50αρι στην είσοδο χωρίς καλά καλά να τη δώ και μπήκα στο δωμάτιο.
Όταν ήρθε την παρατήρησα πιο καλά , κοντούλα, μέτριου μεγέθους προς το μικρό βυζί, με καμπυλωτή μέση και φουσκωτό μπόσικο κώλο.
Τα είπαμε εν συντομία στην αρχή και ξεκινήσαμε το παιχνίδι.
Αρχικά πέσαν κάτι πετατά φιλάκια και γλυψίματα απο τη μερία της επάνω μου , ενω εγώ παλάμιαζα τον κώλο της.
Σε πρώτη φάση η Δεσποινούλα μου τον πήρε στο στόμα παίζοντας με το χέρι της τις μπαλίτσες μου, η θέση της ήταν χαμηλά κάτω στο στρώμα αλλα εγω την έφερα πιο πάνω για να χουφτώνω τον κώλο της.
Μόλις μου είχε σηκωθεί σωστά την έβαλα να κάτσει επάνω μου και ρίχνοντας την κάτω την έβαλα να κολήσει επάνω μου συνεχίζοντας να την κρατάω απο τα κωλομάγουλα.
Η γλώσσα μου ήταν πότε στο λαιμό της και πότε στα βυζάκια της και το γαμήσι συνεχιζόταν ακάθεκτα.
Μετά απο δική της προτροπή αλλάξαμε σε ντόγκι θέση οπου κλείνοντας της τα πόδια και κρατώντας την σφιχτά γάμησα το στενό μουνάκι της με την μικρή να συμμετέχει δυναμικά με μικρούς αναστεναγμούς και με κίνηση της λεκάνης της μπρός πίσω.
Μετά απο αρκετό φίκι φίκι πέσαν και οι χυσιές μου μέσα στην καπότα και όταν άρχισε να μου μαραίνεται την έβγαλα έξω και έφυγα για τον κάδο να στείλω την γεμάτη υλικό καπότα.
Με το πέρας της συνεδρίας κάναμε λίγο χαβαλέ και ο καθένας σιγά σιγά πήρε το δρόμο του , αυτή μάλλον για τον επόμενο σύντροφο εγώ για τη δουλειά μου (σκαστός)
Εν κατακλείδι το πείραμα πέτυχε και το 50αρακι έπιασε τόπο, Δεσποινάκι keep walking baby

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού