Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 410 10
Sex Studio 568179
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ποτε δεν ημουν των studios και δεν ειχα παει ποτε μιας και προτιμουσα τα σπιτακια με μασαζακι αλλα χτες οι αγ**ες ειχαν χτυπησει κοκκινο και μετα απο παροτρινση συναγωνιστη μου ειπε να παω στην μορενα!πολυ ωραιο μωρο,αν και οι φωτος που εχει στην σελιδα ειναι λιγο επεξεργασμενες.πηρα το προγραμμα μαζι με 69 και μασαζακι(70e) και περασα στο δωματιο.πολυ καθαρος χώρος και η τσατσα με ρωτησε αν θελω να δω και τις ιατρικεσ εξετασεις της κοπελας για να μου σιγουρεψει οτι ειναι ολες πεντακαθαρες! ηρθε το μωρακι μετα απο λιγο και αρχισαμε τα παιχνιδακια και μετα απο λιγο γυρισε σε 69 οπου ηταν πεντακαθαρη.μετα εναλλαγη 3-4 στασεις και ηρθε το τελος.στο τελος μιλησαμε αρκετα και μου εκανε και ενα μασαζακι μιας και πρεπει να ημουν ο τελευταιος πελατης! δεν ημουν οπαδος tτων studios αλλα για κατι τετοια μαλλον αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Μορένα
ikaros86
Μέλος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
34
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2012
Φιλε η πισω οψη ειναι οπως βλεπω στις φωτο ή εχει πεσει γαμω την επεξεργασια?
16 Ιουνίου, 2012
Μπα εχει πεσει photoshop φιλε!χαχα! αλλα και παλι ειναι πολυ καλη,δεν εχει τρελη διαφορα.
16 Ιουνίου, 2012
Ευχαριστω. Θα την τιμησω μαλλον. Αυτο δεν ειναι κωλος. Ειναι εργο τεχνης. Καθε φορα που βλεπω τις φωτο της σκαλωνω Εμμμμ
04 Ιουνίου, 2015
σταμάτησε αυτή; δεν εμφανίζεται πλέον στις σελίδες των εν λόγω στούντιο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4