Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825615
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναγωνιστές, γεια σας!

Προβληματίστηκα πολύ για το αν θα γράψω κριτική ή όχι για αυτήν την αποτυχημένη επίσκεψή μου στο πολυδιαφημισμένο Studio της Φυλής. Ήταν η πρώτη επίσκεψή μου και, σίγουρα, η τελευταία!

Λοιπόν, η ΕΛένη είναι ένα πολύ όμορφο κορίτσι, με όμορφο σώμα (σε αντίθεση με τις χοντρές και... "χοντρούλες" που κυκλοφορούν εκεί...) και υπέροχο, στητό, μεγάλο στήθος! Μελαχρινή. Και εδώ..., τελειώνουν τα ωραία!

Ο μοναδικός λόγος που γράφω την κριτική μου είναι για να δημοσιοποιήσω την απόλυτη "ξεπέτα" που υπέστην τις προάλλες! Όταν η άλλη έχει αυτή τη λογική, είναι πολύ μικρά τα περιθώρια που έχεις για να αντιδράσεις. Ίσως τα δικά μου να είναι πολύ μικρά, βέβαια, και ενός πολύ έμπειρου συναγωνιστή να είναι... μεγαλύτερα. Αλλά, ρε παιδιά, τι να πω... Μετά από 60 δευτερόλεπτα αγκαλιά στο όρθιο και... θωπίες, πριν προλάβω να καταλάβω τι γίνεται και να μπω στο κλίμα και, φυσικά, να ερεθιστώ πιο... "χειροπιαστά", αυτή κατευθείαν πέρασμα προφυλακτικού (με το στόμα βέβαια) σε πεσμένο μόριο! Και κατευθείαν στοματικό... Μα, στοματικό σε πεσμένο μόριο... Τι διάολο! Κάποια στιγμή πήγα να τη σταματήσω για καμιά αγκαλιά και για χάδια, αυτή ανταποκρίθηκε για 30 δεύτερα και μετά, ξανά, εκεί... Όταν κατάφερε μια μέτρια και καθόλου ποιοτική στύση, και πώς αλλιώς να γινότανε με αυτή τη συμπεριφορά, μου λέει "έλα..." και μου στήνεται με τα πόδια της ανοιχτά... Ασφαλώς, η συνέχεια ήταν ανάλογη της αρχής και όλα τελείωσαν με συνοπτικές διαδικασίες, χωρίς καν να έχει επιτευχθεί μια ικανοποιητική στύση.

Δεν ξέρω, στοίχημα βάζουν μεταξύ τους για το πόσο γρήγορα θα ξεπετάξουν τον πελάτη... Όλα πρέπει να διήρκεσαν κανά 10λεπτο. Δηλαδή, εάν είχαν προηγηθεί και 10 ή και 15 λεπτά προκαταρκτικά, ώστε να μεγιστοποιηθεί και η ευχαρίστηση του "κυρίως πιάτου", τόσο τραγικό και αντι-οικονομικό θα ήταν; Θα έπεφτε η επιχείρηση έξω; (Και δεν περίμενε και κόσμος στο σαλόνι, ούτε όταν πήγα ούτε όταν έφυγα.) Να σημειώσω εδώ ότι πήρα το απλό πρόγραμμα με την έκπτωση που προβλεπόταν στη συγκεκριμένη βάρδια για τους... "ενημερωμένους". Χίλιες φορές, όμως, να πλήρωνα 50 και να "έπιαναν τόπο", παρά αυτά τα.... "μίζερα" 40!

Δεν ξέρω, εγώ πάντως απογοητεύτηκα και δεν ξαναπατάω... Και όχι μόνο στο Φ104, αλλά και σε οποιοδήποτε άλλο Studio... Εντάξει, από καθαριότητα και τα σχετικά, δε λέω, παίρνουν άριστα, αλλά υπάρχει και το... "συναίσθημα", ρε γαμώτο, που όσο και η σεξουαλική συνεύρεση να είναι το ζητούμενο, θέλεις και τα... γαμημένα τα προκαταρκτικά για να... "φτιαχτείς", να νιώσεις κάποια πράγματα πρώτα... Το ότι είμαστε άντρες και κάποιες φορές πρσφεύγουμε στον πληρωμένο έρωτα, δεν σημαίνει ότι είμαστε και "ζώα", ώστε να μην χρειαζόμαστε και τίποτα περισσότερο από τη διείσδυση και την εκσπερμάτωση. Τέλος πάντων, αυτά είναι εντελώς υποκειμενικά βέβαια.... Εδώ, απλά, καταγράφω μια "ξεπέτα", από αυτές που, κατά την ταπεινή μου άποψη, δεν θα πρεπε να υπάρχουν. Και, κυρίως, όχι σε αυτά τα λεφτά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλά το τελευταίο σχόλιο ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!ΧαμόγελοΧαμόγελο
15 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μα τι μαλακίες είναι αυτές ρε oliverkan? Ώστε εσύ αν στραβογαμήσεις ένα βράδυ απλά παίρνεις τηλέφωνο την άλλη μέρα και λες "δεν θα έλθω σήμερα γιατί δεν έχω κέφι και η δουλειά μου έχει αντίκτυπο σε άλλους ανθρώπους" (και ποιά δεν έχει;); Πού δουλεύεις να στείλουμε κανένα βιογραφικό και μεις;
Εξακολουθείς να μη διαβάζεις τι γράφουν οι άλλοι και απαντάς σ'αυτά που έχεις ο ίδιος στο κεφάλι σου: πουθενά δεν μιλάω για "κακή μέρα". Όσο για τις σπάνιες ηδονές, το γράφουν και πολλοί άλλοι, ο καθένας με τον τρόπο του. Γράφω όμως για κίτρινη κάρτα και εσύ μου ζητάς να πω τουλάχιστον ότι ήταν φάουλ!!! Έλεος πιά...
Το ΙΝ.ΚΑ. σας έχει βάλει ορισμένους να είσαστε τόσο σκληροί κήρυκες των δικαιωμάτων του πελάτη; Έχετε γίνει βαρετοί όσοι πίσω από κάθε θετική κουβέντα διαβάζετε ύποπτα κίνητρα. Προσωπικά την Ελένη έχω να την πάρω 9 μήνες. Το σωστό όμως είναι σωστό. Για βρες μου εσύ, ο θιασώτης της συνομωσιολογίας ποιό κίνητρο έχω; Όταν ξαναπάω να μου πεί: "είσαι ο ήρωας που με υπερασπίστηκε, παίρνα τώρα για σπέσιαλ περιποίηση..."; Αφού έτσι κι αλλοιώς η κοπέλα μου τα έχει δώσει όλα κατ'επανάληψη χωρίς ιδιαίτερη συμφωνία...
Στον ready4love δεν έγραψα ποτέ να δώσει δεύτερη ευκαιρία στην Ελένη, εξετάσεις έχουμε; Του είπα με τον πιο ήπιο δυνατό τρόπο πως αν έδινε στον εαυτό του άλλη μία ευκαιρία, ίσως θα έφευγε ευχαριστημένος. Δεν το πίεσα. Εσύ τι ρόλο παίζεις να πετάγεσαι και να φωνάζεις ΟΧΙ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ! Όλοι οι άλλοι ηλίθιοι είναι και πρέπει ο μπαμπάς τους να τους προστατεύει από τις κακοτοπιές;
Υπάρχουν συχνά κριτικές που είναι τόσο γλοιωδώς εξυμνητικές που μου χαλάνε τη διάθεση, άσε που δεν νομίζω ότι βοηθάνε τις κοπέλες. Αν αρχίσω όμως να σχολιάζω την κάθε μία, δεν θα μου μένει χρόνος για τίποτε άλλο. Τόσο αργόσχολος δεν είμαι...
15 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για πλακα το ειπα και ο αλλος παρεξηγηθηκε και εγραψε νουβελα να πουμε χαχαχαχα Γλώσσα








C
COBRA1986
15 Ιουνίου, 2012
Aγαπημένε μου φίλε , νά έλεγες γιά όποιαδήποτε κοπέλα άλλη
ίσως καί νά άναρωτιόμουνα Χμμμ;άλλά γιά τήν Ελένη
μέ τόσα παρασσσσσσσσημα και χρόνια στή δουλειά ....
άμφιβάλω γιά τά λεγόμενα σου πάρα πολύ......

Υ.Γ. Έξήγησε λοιπόν τώρα στόν εαυτό σου ..... ποοοοοοοοοοοοοσοοοοοοοοοοοοοοοοο
15 Ιουνίου, 2012
είσαι υπερβολικός!! όχι και απόλυτη ξεπέτα...το κάθε άλλο...Money Mouth
15 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοίταξε με το να ειρωνεύεσαι είναι το πιο εύκολο.αν θες πάντως σου στέλνω που δουλεύω αλλα επειδή μάλλον εσύ θες να καταλάβεις αυτό που θες δεν είναι κυριολεξία.δηλαδή αν εσύ μια μέρα δεν εισαι καλά επειδή θες είσαι άρρωστος είσαι αδιάθετος η δεν μπορείς θα πας;τόσο απλό.έτσι λοιπόν και η ελενη που αν είδες δεν κατηγόρησα πουθενά απλά μίλησα γενικά ότι αν δεν μπορούν η δεν έχουν διάθεση ας μη δουλέψουν γιατι τα 50 αρικα δεν βγαίνουν εύκολα.διαφωνείς μέχρι εδώ σε αυτά; δεν νομίζω.και να σε ρωτήσω και κατι που μου έχει κάνει τρομερή εντύπωση...βλέπεις οτι μόλις γραφτεί μια κακη κριτική για οποιαδήποτε κοπέλα μπαίνουν κάποιοι αγαπουληδες και αρχίζουν τις ειρωνείες τυπου amjik αυτο εσενα δεν σου κάνει εντύπωση.γιατί αυτό δεν γίνετε σε αλλα στούντιο; δηλαδή δεν μπορει κάποιος να πάει στο φ104 και να μην περάσει καλά με κάποια κοπέλα;είναι τόσο αδύνατον;δεν θα σταθώ στις εξυμνητικές κριτικές γιατί κάποιες και ειδικά από συγκεκριμένου κάνουν μπαμ ότι είναι στημένες αλλα κατά περίεργο τρόπο αυτοί που τις γράφουν είναι και αυτοί που μπαίνουν πρώτοι να ειρωνευτούν.τυχαίο;
O
oliverkan
15 Ιουνίου, 2012
Καλα νταξει...2 μερες μετα και βλεπουμε τα σχολια. Η ελενη ειναι απαγγελματιας και δεν τα κανει αυτα και ενα καρο μαλακιες. Λες και δεν γινεται καποια τυπισσα απλα να μην εχει κεφια και να της βγει ασχημη συμπεριφορα μια φορα(το οποιο ειναι κατανοητο αλλα ο αλλος ΠΛΗΡΩΣΕ ΛΕΦΤΑ τα οποια ποτε δεν θα παρει πισω- αν ξαναπαει δηλαδη θα του κατσει...τζαμπα? Οτι ναναι). 'Η να την ψωνισει με τοσο γλειψιμο εδω μεσα. Αυτο που κανετε ειναι πολυ χειροτερο απο μια απλως ασχημη κριτικη που ειναι παρα πολυ λογικο να υπαρχει. Οσοι δεν ξερουν την τυπισσα απλως δεν θα πανε τωρα. Μονο και μονο γι αυτα που διαβαζουν απο τους και καλα υπερασπιστες της. Λιγο μυαλο να χατε θα καταλαβαινατε οτι η συγκεκριμενη κριτικη μπορει να της εκανε πολυ μεγαλο καλο.
Σε περιπτωση που το εχετε ξεχασει το site δεν εχει φτιαχτει για να βοηθησει τις τυπισσες που κανουν αυτη τη δουλεια, αλλα ολους εμας(νομιζω δηλαδη...).
Ready4love μην μασας. Η κριτικη αυτη βοηθησε πολλους(και φαινεται αυτο στο πως την βαθμολογησαν οι 30 στους 40). Ασε τα βοδια που ειρωνευονται και σε λενε και ψευτη να νομιζουν οτι η καθε ελενη ειναι η...γκομενα τους και ....τους αγαπαει. Χαχαχαχα τι βλακες υπαρχουν.....Κουλ
15 Ιουνίου, 2012
η ελενη εχει και πολυ καλες κριτικες.....λογικο ειναι καποιος να μην περασει καλα μαζι της οσο και επαγγελματιας να ειναι....δεν μπορουμε να αρεσσουμε σε ολους.....

οσο για τον κυριο που μας ειπε χοντρες και μετριες ας μας πει που ειναι αυτες οι μουναρες που ειναι και δηλωμενες για να πω και εγω στην αντζελα να τις φερει εδω...ΚουλΚουλ
16 Ιουνίου, 2012
Ακου λοιπόν άγαπημένε καί βαζελοτραγουδισμένε oliverkan.........

Για να γράψη σοβαρή κριτική κάποιος θα πρέπει νά έχει τήν ίκανότητα
νά βγεί έξω άπό τόν συνηθισμένο αύτοματισμό τής άντίληψης καί νά δεί
τίς φυσιολογικές πράξεις καί άμοιβαίες σχέσεις τών άνθρώπων μέ τίς
κορασίδες τού χώρου ,τό άλόγιστο καί παράλογο.

Υπάρχουν άτομα λοιπόν πού έχουν έμφυτη την ίκανότητα να συλλαμβάνουν
το παράλογο καί άλόγιστο διάφορων καταστάσεων ή νά τό άναπαριστάνουν
μέσω τού λόγου καί τών κινήσεων προκαλώντας τό δέος σέ όσους τούς
παρακολουθούν καί τούς κριτικάρουν !!
(Δές τόν εαυτό σου ... άλήθεια ,
δέν βλέπω κριτικές ... παρά μόνο αύνανισμό Χμμμ; )

Πέρα άπό τίς προσωπικές άπόψεις λοιπόν του καθενός, ύπάρχει καί ή γενική άποψη
πού θέλει τό εύρώ του νά πιάση τόπο ......... δηλαδή μέ 15 εύρώ νά πάρη
όλο τόν καταλογο !!!!!!

Υ.Γ. Είμαι κακό τραβέλι δέν τό άρνήθηκα ποτέ !!!!!!
27 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3