Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για το Τζενάκι έχω ξαναγράψει κριτική οταν την ειχα συναντησει στο Κροκεών,Ο λογος που ξαναγράφω ειναι μερικές βελτιώσεις που προσεξα
Για οσους δεν την ξερουν είναι ενα ξανθό μινιόν πιπινοκαβλέτο από την Τσεχία με πολύ ωραιο σωματάκι σκέτο γλυφιτζουράκι.Γλυκιά φατσούλα καθημερινής πιπϊνας που σε κάνει να γουστάρεις.Γενικά μολις το βλέπεις να σαλονάρει φτιαχνεσαι και θελεις να τη ρουφήξεις .Εκπέμπει θετική αύρα ερχεται με χαμόγελο και αρκετη τσαχπινιά
ενω με την ιδια ορεξη συνεχίζει στα ενδότερα,Αγκαλίστες φιλάκια χαδάκια και απο τισ δυο πλευρές και πανοραμική αποψη από τον καθρέφτη στην οροφή που ειναι ολοι οι ευραίοι
Μετα τα προκαταρκτικά που απολαυσα συνέχισε με στοματικό που μπορώ να πω οτι εχει βελτιωθεί
Εχοντας γινει turbo σε δευτερόλεπτα ,δεν αντεχα άλλο ,περάσαμε τον σκουφο και άρχισεει το το σφυροκοπημα κατα την διαρκεια του οποιου το τζενακι εβγαζε συνεχώς αληθοφανή καβλωτικά βογγητα
Ενω συνηθως αλλες φορές εξαντλώ το δεκαπενταλεπτο εώς και σε σημείο να παίρνω κιτρινη κάρτα το Τζενάκι με άδειασε στο δεκάλεπτο και παρολο αυτο το ευχαριστηθηκα.Κατι η χημεία ,κατι οτι βρεθηκαμε και άλλες φορές ,κατι οτι ηξερα τι θα παίξει και γούσταρα δεν αντεχα να κρατησω άλλο
Δεν ειναι η φοβερή πορνοεμπειρία αλλα αν σ αρεσουν τα πιπινάκια και ξερεις τι θέλεις ,περνάς καλά
Το μωρό προτείνεται μόνο σε πιπινολάτρεις Περνας ευχάριστα μαζί της έιναι αρκετα δεκτική ,συζητήσιμη και δείχνει εμφανή σημάδια βελτίωσης Επίσης ειναι πολύ καθαρή και ευγενική .Εμφανώς βελτιωμένη και στο social time αφου κάθησε και μιλήσαμε για κανα πεντάλεπτο
Για το χώρο τα εχω ξαναγράψει Ειναι όμορφος καθαρός με μεγάλο δωμάτιο που διαθέτει και τζακούζι με ολα τα παρελκόμενα ,πετσέτα μιας χρήσης πασουμια γενικής χρησης με μονη ένσταση οτι δεν αλλάζουν σε καθε συνεδρία τα σεντόνια.Ετυχε να δω την προετοιμασία με τα ματια μου.Μουσική mainstream σε κανονικά επίπεδα και εκπαιδευτικό πρόγραμμα στην TV με πολύ χιόνι(φωνάξτε επειγόντως τεχνικό) Η υποδοχή στην εισοδο ,μόλις της ειπα οτι ειμαι πελάτης ανακουφίστηκε γιατι μάλλον βαριόταν το ψήσιμο
Παρκιγκ πανευκολο ακριβώς απέξω η απέναντι
Καθ ολη την διαρκεια αφιξης παραμονής αναχώρησης ημουν ο μοναδικός πελάτης ισως και λογω euro
To μωρό αν συνεχίσει έτσι θα γίνει στανταράκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού